Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų pūslelinė

Kaip visada persalima vainikavo pusleles lupu kampuciuose. Kiek zinau tai herpes virusas? Ar jis gali pakenkti vaikeliui ?
Atsakyti
Kiek zinau, pakenkti gali tik tuomet, kai pusleline pasireiskai pirma karta gyvenime nestumo metu, o jei jau esi ja turejus anksciau, gali buti rami wink.gif Sekmes!
Atsakyti
Ash irgi turejau neshtumo metu, bet daktaras visishkai nepanikavo, tai ir ash buvau rami smile.gif
Kiek zhinau, negerai tureti virusa gimdymo metu, nes gali vaikui persiduoti per procesa. Bet netgi ir tuo atveju tiesiog mamai leidzhiami antibijotikai ir tiek.
Nepergyvenk - viskas bus gerai! smile.gif
Atsakyti
Labas,

man irgi neseniai buvo ta prakeikta pusleline. Tai gydytoja sake, kad blogai, kad buvo, bet liepe nepanikuoti, nes kas buvo to jau nebepataisysi.Dauguma atveju nieko blogo netasitinka, t.y. jei stiprus imunitetas. Bet jei butu buves stiprus, tai nebutu tos puslos issokusios. NU as vis tiek panikavau ir zliumbiau. Mama (irgi gydytoja, bet seimos) liepe nepanikuoti, nes sake, kad nieko cia neatsitiks. Bet gal tik taip sake, nes nenorejo kad nervinciaus. Siaip mano sesei irgi buvo nestumo metu, tai nieko vaikiukui neatsitiko ir grazus ir protingas:)Bet, tai nereiskia, kad tai yra absoliuti taisykle, nes kitaip is vis nieks nekeltu panikos ir klausimu del tos puslelines. Nu nezinau, man tai dabar vis tiek kazkaip baisu. Po Kaledu vel pradejo kazkoks spuogiukas keltis prie lupos, tai as vel buvau issigandus baisiausiai, bet pasirode, kad tai paprastas spuogelis. Man atrodo, kad man jau paranoja prasidejo scare.gif . Bet tiesa visi zmones sako, reikia per daug nesigilinti i kiekviena sudnieki, ypac jei jau taip atsitiko-nuo to geriau tikrai nebus.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus. Tikrai ne pirma karta man tos pusleles iskyla. Visada taip buna persalus. Girdejau, kad kai pusleles ant lytiniu organu tada yra labai blogai. Negi cia tas pats virusas?? Kad as ji turiu nuo vaikystes blink.gif
Atsakyti
Kai ant lytinių organųn kyla pūslelės irgi yra HERPES, tik kita to viruso atmaina, kuri yra perduodama lytiniu keliu. Prieš šį virusą, kaip ir prieš kitus antibiotikai neveikia. Gydytis galima tepalu, kurio sudėtyje yra acicloviro - acic, zovirax ar pan vadinasi. Vaistinėse žino. Nepanikuok, nieko aisaus neatsitiks. Juolab, kad jei nebe pirmą kartą iškyla pūslelės,tai kraujyje jau cirkuliuoja antikūniai, kovojantys su šiuo virusu. Blogiausia, kai HERPES iškyla iki 12 sav., bet ir tada tik retais atvejais būna negerų dalykų. Manau, kad geriausia tvo atveju būtų nusiraminti smile.gif
Atsakyti
Man herpes pūslelės buvo iškilusios 7 kartus nuo septintos nėštomo savaitės (kažkur kas 2sav iškildavo,vienos pūslikės nugyja-tuoj naujos atakuodavo).Ir peršalti nereikėdavo, tiesiog neatsekiau jokių priežasčių, ko jos mane taip puolė. Jau galvojau bus "šakės", dar pirmame trimestre...Bet niekur taip ir neradau literatūros paskaityti, kokį poveikį jos gali turėti būsimam mažyliui.
Bet kol kas vaikelis sveikas, nėštumo eigai taip pat įtakos neturėjo.
Atsakyti
Aš kai laukiausi su zuikio lūpa ne kartą vaikščiojau dėl HERPES. Bet nieko, vaikelis gimė laiku ir sveikutis. Taigi tikrai gali nusiraminti 4u.gif
Atsakyti
As irgi ant lupos turiu pusleline. Ji mane labai kamuoja, nes pirme diena negalejau nei kalbeti, bijojau, kad netruktu ir labai skaudejo. bet dabar jau atrodo pradeda gyti, dedasi sasiukas.man pusleline buna kelis kartus per metus nuo klimato pasikeitimo, tai labai nesigasdinu, nes tai pas mane jau iprastas dalykas ir manau, kad maziukui nepakenks. reik galvot geriausia tai taip visada ir bus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, o man tai žinokit atvirkščiai - nėštumo metu (tpfu tpfu tpfu) dar nebuvo užpuolusi pūslelinė. O šiaip pas mane herpes būdavo labai dažnas "svečias", ypač žiemą. O kas baisiausiai, kad pūslelė ne viena atsirasdavo, o iškart 3jose, 4se vietose, tai patikėkit, kaip aš atrodydavau, apie valgymą išvis tyliu.... Na, o lėliukas turbūt kažkokį atsparumą suteikė ir dabar herpes nepuola. Man čia kažkoks stebuklas.
Atsakyti
As nuo vaikystes turiu puslelyne- ja matyt is tetes paveldejau. Bet vaikysteje budavo tik ant lupu ir nosies. Kiek veliau pastebejau kad puslelyne atsirado ir ant kitu lipyciu blush2.gif nieko čia nepadarysi.. tik kadangi jau pavasari planavau leliuka, tai buvau nuejusi i vilniaus venerologine ten kazkokia klinika kur yra prie santariskiu ir ten man padare su tuo susujusius visus tyrimus. pasirodo ta pusleline buna skirtingu rusiu- pavyzdiui vieni yra jos nesiotojai- nors niekada ji nepasireiskia, o kiti- jos nenesioja bet patys serga.. siaip tai ji yra neisgydoma, ja tik galima kontroliuoti- zodziu tik atsiradus tepti tinkamais vaistukais ir pan. Dabar laukiuosi- dar tik pati pradzia bet pusleline jau turejau ir auksciau ir zemiau.. doh.gif ech.. bet ginekologe sake, kad cia nieko baisaus, svarbiausiai kad ypatingai ant lytiniu lupu jos nebutu gimdymo metu, nes tada leliukas gali uzsikresti. O siaip- tik pajutus ja, reikia tepti su specialiais vaistukais. Labai jums rekomenduoju zovirax. jis tinka ir nescisioms ir geriausiai is visu bandytu padejo man, ir tinka abiems lupytems. ax.gif Zodziu- jei jau yra yra - nieko cia nepadarysi, reikia tik prisiziureti- jei jau ant veiduko turit puslele- tuo paciu ranksluosteliu kitu kunu vietu nesluostykit.. smile.gif
Atsakyti
mane irgi jau senokai lanko herpes virusas, bet jis man ne ant lupu pasirodo, o stuburo srity. tai labai bijojau visa laika, kad neshtumo metu manes neuzkluptu ir lialiui nepakenktu, nes prisiklausius buvau visokiausiu prabangiu istoriju, bet kadangi tas herpis (brudas) schmoll.gif vistiek mane uzklupo kai buvo jau 14 neshtumo savaite, tai lekiau per visus pazistamus ir nepazistamus daktarus ir rinkau informacija apie shia beda.... tai va ka man pavyko suzinoti....(ta jau daug kas minejo) herpes nepavojingas neshtumo metu, jei juo sergama jau nebe pirma karta;jei sergama pirma karta, tai gali buti (bet gali ir nebuti) bedu per pirmas 12 savaichiu, o jei yra tas virusiukas "apachioje", tai jo reiktu prisibijoti tik gimdymo metu, bet jei tuo metu jis aktyvus, tai dazniausiai nuo jo begama cezariu, kad vaikiukas neturetu tiesioginio kontakto su pazeista vieta. nes mazyliai labai sunkiai ankstyvam amziuje serga shito tipo virusine liga g.gif tai va visa ishmintis supaprastintai 4u.gif
bukit sveikos, valgykit teisingus vitaminus ir nesirkit!!!! thumbup.gif
Atsakyti