Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų pūslelinė

gal kas gali papasakoti ar kas turejo lupu pusleline pirma karta gyvenime nestumo metu ir kokios buvo pasekmes ? Man deja taip atsitiko... nerandu sau vietos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zinute777 @ 2007 05 02, 10:30)
gal kas gali papasakoti ar kas turejo lupu pusleline pirma karta gyvenime nestumo metu ir kokios buvo pasekmes ? Man deja taip atsitiko...  nerandu sau vietos verysad.gif

Sveikute, as tai manau, kaip lemta, taip ir bus. Pvz. as pusleline lupu (tik kad ne virsutiniu blush2.gif ) pries nestuma turejau ne viena karta, ir kai nestumo metu ta bjaurybe atsirado doh.gif , net nepergyvenau (ji atsirado 8sav.), bet kad ir kaip bebutu ji ir nuzude mano zirniuka verysad.gif verysad.gif . O cia visos raso, kad jei ne pirmakart tai nieko tokio. Manu, kad kas kaip priklauso nuo daugelio dalyku. Svarbiausia tiketi, kad viskas bus thumbup.gif . Laikykis ir tikekis geriausio! Jei labai neramu, nueik pas gydytoja po kokios savaiteles nuo to brudo atsiradimo, tegul paziuri ultragarsu. Bet as manu, kad viskas bus ok!!
Atsakyti
as esu girdejus, kad jei ta zaraza pusleline atsiranda iki 3 sva tada gali pakenkt, bet jei veliau tai nelabai. matyt uogos virusas buvo labai piktas kad taip ja nuskriaude. o gal ten ne vien virusas kaltas buvo, gal dar kokie nors faktoriai susilipde i viena ir taip liudnai baigesi...
Atsakyti
QUOTE(uogaaa @ 2007 05 03, 14:16)
Sveikute, as tai manau, kaip lemta, taip ir bus. Pvz. as pusleline lupu (tik kad ne virsutiniu  blush2.gif ) pries nestuma turejau ne viena karta, ir kai nestumo metu ta bjaurybe atsirado  doh.gif , net nepergyvenau (ji atsirado 8sav.), bet kad ir kaip bebutu ji ir nuzude mano zirniuka  verysad.gif  verysad.gif . O cia visos raso, kad jei ne pirmakart tai nieko tokio. Manu, kad kas kaip priklauso nuo daugelio dalyku. Svarbiausia tiketi, kad viskas bus  thumbup.gif . Laikykis ir tikekis geriausio! Jei labai neramu, nueik pas gydytoja po kokios savaiteles nuo to brudo atsiradimo, tegul paziuri ultragarsu. Bet as manu, kad viskas bus ok!!

aciu uz palaikyma 4u.gif Gydytoja nuramino, kad jei persirgta vejaraupiaus (cia panasios rusies virusas, tai minimalus antikuniai jau yra organizme), tai jau neturetu buti labai liudnu pasekmiu, o be to 12 nestumo savaite ta nesekme mane aplanke , tai kaip jau turetu buti susiformave pagrindiniai vaikucio organai....
Linkiu tau sklandaus kito nestumo ir sveiko vaikucio 4u.gif

QUOTE(kuskusas @ 2007 05 04, 21:05)
as esu girdejus, kad jei ta zaraza pusleline atsiranda iki 3 sva tada gali pakenkt, bet jei veliau tai nelabai. matyt uogos virusas buvo labai piktas kad taip ja nuskriaude. o gal ten ne vien virusas kaltas buvo, gal dar kokie nors faktoriai susilipde i viena ir taip liudnai baigesi...


Iki 3 netumo savaites g.gif man regis pirmam trimestre negerai... g.gif
Uogaaa, kalba apie lytiniu organu pusleline.. tai ta dar pavojingesne nestumo metu doh.gif Rusu literaturoj radau informacija, kad jei ji pasireiskia nestumo pradzioje pirma karta, tai apsigimimu tikimybe net 70 %... gydytojai iskart rekomenduoja daryti valyma...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinute777: 04 gegužės 2007 - 21:18
Jezau, cia visko prisiskaiciau, tai leksiu i echoskopa. Man pusleline kiekviena pavasari kartojasi, dabar vel su didziausiu sasu ant lupos vaikstau. Tai negi pakenkti leliukui gali, mums 14 savaiciu g.gif
Atsakyti
QUOTE
[Iki 3 netumo savaites  g.gif man regis pirmam trimestre negerai... g.gif
Uogaaa, kalba apie lytiniu organu pusleline.. tai ta dar pavojingesne nestumo metu  doh.gif Rusu literaturoj radau informacija, kad jei ji pasireiskia nestumo pradzioje pirma karta, tai apsigimimu tikimybe net 70 %... gydytojai iskart rekomenduoja daryti valyma...

na gal kazka ir painioju, gal ir iki 12 sav blush2.gif bet man kazkodel istrige 3 sav. ax.gif
o del tu pusleliu ishkilimo vietos, tai galai zino... ash savo gydytojos kalsuiau, tai ji sake, kad chi atas pats virusas ir jei jau ji turi, tai jis gali ishkilti betkur... tai gal tas apachios virusiukas jei pavishiuj tai vienokia, o kai jau kazkur giliau "i tunelius" lenda tai gal tada jau skaitosi kitoks? g.gif g.gif g.gif nes man pusleles juosmens srity nugaroj atsiranda, o viena grazia diena eme ir ishkilo "ten" tai nulekiau pas gydytoja su dideliausiais kalusimasi ir paruoshta lazda vyrui, nes galvojau, jau kad tas bus ish kur nors parneshes, nors negalejau tuo patiket....
tai mane ir nuramino, kad vyras mano gerietis, ir tos pusleles shi karta ne ant nugaros ao kitur sau vieta ishsirinko... tai va galvok zmogau ka nori verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuskusas: 06 gegužės 2007 - 18:03
Kai laukiausi beveik visus mėnesius mane puolė puslelinė...ko galiausiai 7 mėn dar ir ant pilvo iššoko verysad.gif daktarai liepė vaistukus naudoti o dar vaikščiojau su gręsiančiu tai išvis daktarai pergyveno, bet va viskas baigėsi gerai bigsmile.gif
Atsakyti
Lupu pusleline tikrai nekenkia (bet tai zenklas, kad organizmas nusilpes), kenkia pusleline ant lytiniu organu 4u.gif
Atsakyti
Kiek žinau, lytinių organų pūslelinė perduodama tik lytiniu keliu, na dar jei su pūslelėm ant lūpų TEN prisiliečia blush2.gif ir šis virusas gali įsimesti į smegenis, nužudyt per kelias paras verysad.gif
o dėl paprastosios lūpų pūslelinės - nemaniau niekada, kad ji gali būt pavojinga vaikučiui blink.gif verysad.gif na man nėštumo metu nebuvo iškilę, tik iškart po gimdymo. bet dukrytei neperdaviau tos bjaurybės thumbup.gif
Atsakyti
Kurios nezino ar pirma karta lupu pusleline uzsikrete nestumo metu ar ta bacila seniai gyvena organizme, galiu pasakyti, kad galima tyrima pasidaryti is kraujo. As dariausi Aids centre, bet daro ir kitur .. pagal antikunius nustato ar letinis ar umus virusas.... Nes netumo metu pavojingiausia, jei pirma karta uzsikreciama lupu pusleline nuo sergancio zmogaus ir situacija dar pablogina, jei tai pirmas trimestras....


Atsakyti
siandien blogiausia man diena peskaiciau foruma 2kart,bandau ramint save listen.gif man jau antra kart tas herpes ant nosies fu kokia bjaurybe. mega_shok.gif kur as taip persalu jetau ir vitaminus geriu ir viska ,o ta bjaurybe limpa ir tiek.Tikiuos mano leliukas bus grazus ir sveikas 2.gif
Atsakyti
QUOTE(violete @ 2007 06 06, 14:23)
siandien blogiausia man diena peskaiciau foruma 2kart,bandau ramint save listen.gif man jau antra kart tas herpes ant nosies fu kokia bjaurybe. mega_shok.gif kur as taip persalu jetau ir vitaminus geriu ir viska ,o ta bjaurybe limpa ir tiek.Tikiuos mano leliukas bus grazus ir sveikas 2.gif

mirksiukas.gif ir grazus ir sveikas ir protingas!!! tik tu maziau save terorizuok, nes neaishku kas baisiau, ar mamos stresas ir grauzimasis ir visoks kitoks blogas dalykas ne vien pilvukui bet ir jo kvarterantui, ar kazkokia bacila, kuri jau nebe pirma karta ishropoja pakvepuot grynu oru. beja, ropoja ne tik nuo streso, ir vitaminu trukumo, bet ir nuo uv spinduliu, taip kad bishkiuka ir ju privenk. thumbup.gif viskas bus gerai nestuke.gif
Atsakyti