Įkraunama...
Įkraunama...

Antras gimdymas po Cezario

Sveikutės,na va,pagaliau mes jau susilaukėm dukrytės.Esu labai labai laiminga,nes pagimdžiau pati thumbup.gif ir netgi labai greitai,per 5val.,ko tikrai nesitikėjau.Gimdymas praėjo sklandžiai ir be komplikacijų,ko labiausiai bijojau.Man tai kaip stebuklas ir galiu už tai turbūt dėkoti tik aukščiausiam,nes ir vaikelis pagal mano gabaritus labai didelis-3970g.Nors manau,kad labai daug ir nuo nusiteikimo priklauso,nes nuo pat nėštumo pradžios aš sau įsiteigiau,kad pagimdysiu pati ir jokių kitų minčių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2009 01 27, 16:17)
Pirmas gimdymas baigėsi CP su pilna nakoze. Atsigavau labai gerai  rolleyes.gif Antras gimdymas irgi baigėsi CP. Darė dalinę narkozę. Atsigavau vidutiniškai: labai krėtė šaltis, siaubingai skaudėjo galvą (po pilnos narkozės tokių šalutinių poveikių nebuvo).

o darant daline narkoze labai jautiesi kaip pilvelis tvarkomas g.gif
Atsakyti
Aš tai nieko nejaučiau
Atsakyti
QUOTE(Santa-I @ 2009 02 02, 12:15)
Aš tai nieko nejaučiau

Santa o tau panasiai kaip Upoksniui buvo nesveika, ji vienu postu auksciau parasiusi yra ax.gif kaip tau dalinis cezaris praejo ar greitai atsigavai, ar labai sunku buvo keltis is lovos ar nepykino? aprasyk jeigu nesunku kaip tau sekesi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Santa-I @ 2009 02 02, 12:15)
Aš tai nieko nejaučiau


man su pilna narkoze dare, as bijojau, kad galiu neistvert garsu visokiu, kai vanduo isbega, pjauna, siuna... labai baisu buvo operacijos metu?
Atsakyti
QUOTE(alize @ 2009 02 02, 17:35)
man su pilna narkoze dare, as bijojau, kad galiu neistvert garsu visokiu, kai vanduo isbega, pjauna, siuna... labai baisu buvo operacijos metu?

ir kaip tu atsigavai po pilnos narkozes, man tai pirmaji kai dare cezari pilna narkoze sunki buvo, galvojau kad paciuoze stogas net, kazkaip tai dabar noriu pasidometi placiau apie tai kokia naorkoze sekanciai pasirinkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 02 02, 20:00)
ir kaip tu atsigavai po pilnos narkozes, man tai pirmaji kai dare cezari pilna narkoze sunki buvo, galvojau kad paciuoze stogas net, kazkaip tai dabar noriu pasidometi placiau apie tai kokia naorkoze sekanciai pasirinkti g.gif


net nejauciau, kad narkoze buvo, kai tik parvese i palata, anesteziologas pabudino mane, tai koki puse minutes akyse pasidvigubino- va ir visas neigiamas poveikis thumbup.gif gal laselines cia padejo - 3 sulasino pries operacija, 3 po operacijos, gal issiplove organizmas ir turbut labai pataike kieki, kiek reikia duoti, tai cia ne nugaros skausmai nesibaigiantys, kai i stubura duria doh.gif plius galvos skausmas garantuotas
Atsakyti
QUOTE(alize @ 2009 02 02, 20:58)
net nejauciau, kad narkoze buvo, kai tik parvese i palata, anesteziologas pabudino mane, tai koki puse minutes akyse pasidvigubino- va ir visas neigiamas poveikis  thumbup.gif gal laselines cia padejo - 3 sulasino pries operacija, 3 po operacijos, gal issiplove organizmas ir turbut labai pataike kieki, kiek reikia duoti, tai cia ne nugaros skausmai nesibaigiantys, kai i stubura duria  doh.gif plius galvos skausmas garantuotas

tai skai kai daro dalini cezari tai duria i stubura ir labai skuda galva g.gif man as jau rasiau kazkuriam poste auksciau dare nejautra is pradziu is tubura po to netasidarius kakleiui nusprende daryti cezari ir dave pilna narkoze po kurios buvo baisu, sunku ir is lovos neatsistojau bei vos pasliauziau uz tai mastau apie pusine karkoze kur atjungia iki juosmens gal sakau bus lengviau atsigauti ir nekamuos blogos mintus ir savijauta bus kitokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 02 02, 21:51)
tai skai kai daro dalini cezari tai duria i stubura ir labai skuda galva g.gif man as jau rasiau kazkuriam poste auksciau dare nejautra is pradziu is tubura po to netasidarius kakleiui nusprende daryti cezari ir dave pilna narkoze po kurios buvo baisu, sunku ir is lovos neatsistojau bei vos pasliauziau uz tai mastau apie pusine karkoze kur atjungia iki juosmens gal sakau bus lengviau atsigauti ir nekamuos blogos mintus ir savijauta bus kitokia g.gif


kad labai daug nuo anesteziologo profesionalumo priklauso ir kaip paruosia iki operacijos, o situo atveju tai jau dviguba intervencija gavosi, tai bloga savijauta garantuota, tuo labiau, kad nebelike laiko normaliai paruosti organizma pilnai narkozei

as tai tiesiog nenorejau girdeti, kad dabar pjaunam cia, suspaudziam ta, susiunam ana, galvojau, man per sunku bus klausytis ir atsimint po to
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alize: 02 vasario 2009 - 22:18
QUOTE(alize @ 2009 02 02, 23:16)
kad labai daug nuo anesteziologo profesionalumo priklauso ir kaip paruosia iki operacijos, o situo atveju tai jau dviguba intervencija gavosi, tai bloga savijauta garantuota, tuo labiau, kad nebelike laiko normaliai paruosti organizma pilnai narkozei

as tai tiesiog nenorejau girdeti, kad dabar pjaunam cia, suspaudziam ta, susiunam ana, galvojau, man per sunku bus klausytis ir atsimint po to

o alize kaip tu atsigavai ir kaip sekesi is lovos islipti ar labai skaudejo blink.gif zaizda
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 01 27, 15:04)
merginos matau kad i sita tema pataikiau, tarkime mano pirmas sezariukas del leto atsidarinejimo ir antrasplanuojamas cezariukas, ar antra karta darant CP daroma pilna narkoze ar iki puses iridomu kokie pliusai ir minusai jeigu daroma pilna narkoze arba pusine? Man asmeniskai pirmajam buvo daryta pilna narkoze tai labai negerai buvo kol atsigavau po pilnos narkozes bet tas buvo pries 8 metus, gal dabar patobulejo viskas g.gif

man irgi buvo atliktas cezario pjūvis, extrinis, su spinaline nejautra. Galiu pasakyti, nejaučiau aš jokių galvos skausmų, ar kažkokių ypatingų nemalonių dalykų po tos operacijos. Na, krėtė šaltis, toks vidinis drebulys nevaldomas buvo, bet tai greit praeina. Juk ir vaikiuką iš karto tau parodo, man ir į intensyvios priežiūros palatą buvo atnešę pamaitinti, kai tik gimė. Dabar irgi daktaras kalba apie CP, ir jei taip bus, rinksiuosi spinalinę nejautrą.
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 02 02, 14:46)
Santa o tau panasiai kaip Upoksniui buvo nesveika, ji vienu postu auksciau parasiusi yra ax.gif kaip tau dalinis cezaris praejo ar greitai atsigavai, ar labai sunku buvo keltis is lovos ar nepykino? aprasyk jeigu nesunku kaip tau sekesi 4u.gif  4u.gif


Na man iš pašalinių poveikių buvo tik šaltkrėtis(bet jis gali būt ir po pilnos narkozės) ir nemalonu buvo tai,kad nejaučiau kojų kokias dar 6val po operacijos(man rodos šiek tiek perdozavo vaistų),tai negalėjau pasišlapint,o lašėjo lašelinės,tai statė kateterį,bet neskaudėjo visai biggrin.gif O visa kita tai buvo gerai,nejaučiau nei kai dūrė į nugarą,nei galvos po to skaudėjo,nei nugaros,nei pykino,nieko.Ir iš viso,nežinau kodėl,bet man pirmą parą kol gulėjau net pjūvio neskaudėjo(nuskausminančių atsisakiau dėl to).Antrą parą leido keltis,tai iš karto atsistojau,pjūvį šiek tiek skaudėjo,bet pakenčiamai smile.gif ,susiveržiau diržu tuo po gimdymo skirtu iš karto ir buvo gerai.


QUOTE(alize @ 2009 02 02, 17:35)
man su pilna narkoze dare, as bijojau, kad galiu neistvert garsu visokiu, kai vanduo isbega, pjauna, siuna... labai baisu buvo operacijos metu?


Nei aš kokių garsų girdėjau,nei ką jaučiau.Pajaučiau tik kažką kai vaikelį išėmė,bet tai tikrai nebuvo kažkas nemalonaus ir išgirdau jo verksmą po to,daugiau jokių ten nei garsų,nei pojūčių man nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Santa-I: 03 vasario 2009 - 10:52