Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatologai Vilniuje

QUOTE(Borzika @ 2010 07 09, 21:07)
16 - tai čia kuris? Kartais ne protinis?

Daugoka unsure.gif


Ne, ne protinis, protinis 18 būtų.

Klinikoj, kurioj lankausi, vieno kanalo gydymo kaina svyruoja nuo 120 iki 140 Lt, priklausomai nuo sudėtingumo.
Atsakyti
QUOTE(SuperNova796 @ 2009 02 18, 18:22)
Sveiki  smile.gif Ieskojau informacijos siame forume apie gera stomatologa, bet suviliojo tik keletas pasiulymu (Diana is Lvovo g. ir V.Sciukinaites odontologijos klinika) blink.gif Gal visgi atsiras tokiu, kurie galetu pasiulyti tikrai gera stomatologa Vilniuje ?


Ir aš beveik visą seną temą perskaičiau ir tą pačią nuomonę susidariau. Tik pas Viktoriją eiti nenoriu, nes labai brangu ir per daug jau ją čia jos darbuotojai reklamavo.

Kadangi dar nereikia nei estetinio plombavimo nei protezavimo, norėčiau pas Dianą iš Lvovo g. užsirašyti, gal kas jos telefoną turite? Radau kažkokį bet nepavyksta prisiskambinti.
Atsakyti
QUOTE(Tekera @ 2010 08 03, 13:47)
Kadangi dar nereikia nei estetinio plombavimo nei protezavimo, norėčiau pas Dianą iš Lvovo g. užsirašyti, gal kas jos telefoną turite? Radau kažkokį bet nepavyksta prisiskambinti.

Jei Diana N., tai telefonai: (8-5) 210 2252, 210 2253 (klinika).
Atsakyti
Sveiki, klinika, kurioje taisausi dantis visa rugpjuti atostogauja, o man butinai iki rugpjucio 19d. reikia dantuka susitvarkyt viena. Kur tik bandau uzsirasyt, registruoja velesniam laikui ir net rugsejui. Gal zinote kokia klinika, kur nerekia tiek ilgai laukt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 07 10, 10:56)
Kam pradžia, kam galas  biggrin.gif

Spėju, kad Svajaaa lankėsi čia:
http://www.smcentras...c...=3&Itemid=4 cool.gif
Na, nesutikčiau su tuo normalumu ax.gif

Cia vilniaus galas :)Nerodo man nuorodos..
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 08 05, 16:36)
Cia vilniaus galas

Turimas omeny Šeimos medicinos centras, esantis S.Nėries g. 81? smile.gif
QUOTE
Nerodo man nuorodos..

Aha - ir man nerodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 08 05, 16:41)
Turimas omeny Šeimos medicinos centras, esantis S.Nėries g. 81? smile.gif

Aha - ir man nerodo unsure.gif

taip,tas pats 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, pasisakysiu ir aš ax.gif
Šiandien mane nuliūdino vienas įvykis...
Lankiausi Jeruzalės stomatologijoje(braškių g.2b-1), praeitais metais nemažai dantukų tvarkiausi pas gydytoją S. Riaukienę. Jokių nusiskundimų, viską paaiškina, maloni.
Šiemet nuskilus dantukui vėl bėgiau į tą pačią stomatologiją, kadangi pas šią gydytoją eilės didelės, sutikau eiti pas kitą gydytoją, taip pat dirbančią šioje stomatologijoje doh.gif Jurgita Šybaitė doh.gif Sutvarkė man tą dantuką, apžiūrėjo kitus dantukus..rado dar kelis taisytinus.. Deja neturiu laimės su dantimis, beveik visi jau taisyti doh.gif žinau visus taisymo skausmus, gręžimus, traukimus, vaistų leidimus. Tačiau kai ši gydytoja leido vaistus, skausmas buvo nerealus.. galvojau šoksiu nuo tos kėdės blush2.gif na tyliai pagalvojau, kad gal pasidariau jautri.. tačiau dar labai ilgai,kelias dienas jaučiau dūrimo vietas.. taip niekada nėra buvę.. Sekantį kartą nuėjusi apie tai tikrai mandagiai, normaliu tonu pasakiau kad labai skaudėjo ir kad tai mane nustebino ir išgąsdino, ir dabar tiesiog bijau vėl tų vaistukų... ir kad nenoriu pas ją tvarkytis dar vieną dantuką, o atėjau nes prieš tai taisytą vis dar skauda.. ir mano didžiulei nuostabai, gydytoja labai įširdo, dėl mano pasakymo, kad skaudėjo po vaistų leidimo, t,t,... unsure.gif tačiau tai buvo tiesiog mano pastebėjimas, pasiguodimas ir t.t. tikrai nei ko reikalavau, nei kaltinau ją...(tiesiog pasakaiu, kad nedrąsu ir nebenoriu pas ją).na ir prasidėjo mano atsainus apžiūrėjimas dėl vieno skaudamo dantuko.. jos bendravimas su manimi pasisuko 360laipsnių.. viskas buvo daroma atsainiai, tarsi su pašaipa.. Na ir pasakiau, kad labai nustebau dėl jos tokio bendravimo pasikeitimo unsure.gif baigėsi tuo kad ji iš pykčio pradėjo drebėti, net išraudo.. pradėjo mane kaltinti, kad nesuprantu ką kalbu ir kt.. tiesiog nemoku nupasakoti, kaip mane tai šokiravo, kaip nuliūdino, kad šitaip galima bendrauti su klientu.. jei tik klientas bando užsiminti apie tai, kaip jis jautėsi po paslaugos doh.gif Niekada negalvojau, kad taip galima...
net mąstau kad reikėjo ir man griežčiau viską pradžioj paaiškint, gal tada bent skaitytųsi su klientu...
Nemoku visko nupasakoti, bet jausmas liko labai negeras..
Nesuprantu, kaip taip galima bendrauti su klientu unsure.gif
tad nuoširdžiai šios gydytojos nerekomenduočiau, nes tikrai manau, kad svarbu koks yra santykis tarp gydytojo ir paciento unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 31 rugpjūčio 2010 - 20:56
QUOTE(Vėtrūnė @ 2010 07 09, 19:17)
Sveiki,
Norėjau paklaust, dešimtmetei dukrai už 16 danties gydymą,  3 kanalų plombvavimą sumokėjau 450 lt blink.gif  Ar ne per daug? Klinika justiniškėse...

blink.gif manęs laukia kanalai doh.gif negi dabar jau tokios kainos blink.gif

Mano sesė eina pas gydytoją Kirkutį (Gedimino pr dirba), ji labai patenkinta(kartais taiso ne jis, bet kita gydytoja dirbanti su juo, nepamenu pavardės doh.gif ) 4u.gif už blombą apie 100moka. Aš ėjau kur arčiau, Jeruzalės stomatologijoje,gydytoją S, Riaukienę rekomenduoju, bet J. Šybaitės tikrai ne schmoll.gif dar šiemet jie pasikėlė kainas.. anksčiau už blombą apie 100buvo, dabar nemažiau kaip 120lt doh.gif
Spėju aš irgi kelsiuosi pas Kirkutį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 08 31, 22:03)
blink.gif manęs laukia kanalai doh.gif negi dabar jau tokios kainos blink.gif



Kad visada tokios kainos buvo smile.gif
Atsakyti
Rekomenduokit gerą gydytoją Antakalnio stomatologijos centre smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuska @ 2010 04 17, 21:14)
Sakykit ar vaikui nuolatinio kruminio danties plombavimas helio plomba - 130 Lt - normalu, ne per didedele kaina?

mes mokejome uz ta pati 200 lt sad.gif ir vistiek iskrito plomba po kiek laiko...tipo vaiku pieniniu dantuku plomboms net garantijos neduoda g.gif
Atsakyti