Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatologai Vilniuje

QUOTE(noriu kavos @ 2011 03 30, 22:08)
Sveikos,
cia pries kelis menesius aktyviai rinkausi odontologijos klinika,


O kainos kaip? biggrin.gif
Atsakyti
Ka galiu pasakyt apie dantų gydyma, tai visai esu patenkinta V.Sciukinaites odontologijos klinika Pasilaiciuose, kur teko gydytis nuo pat klinikos atidarymo, kai dirbo tik viena Viktorija iki siu dienu. Ten gydesi visa musu seimyna ir buvo patenkinta, tik kad kainos didokos gana.Paskutine gydytoja - Irma. Siaip kai pasiklausau vyro, kuris nori pataupyti ir jam pastoviai plombos krenta, tai man pasiseke, nes nebuvo nei vieno tokio atvejo, o perplombuoti teko tik viena danti, kuri gydziausi pas kitą gydytoją pries gerus 15 metu. Tik va vienas dalykas nepatiko, kai ejau paskutini karta tai dantukuose nerado jokiu pazeidimo, ir manes neatsiklausiusi gydytoja man isvale akmenis, kuriu ir taip beveik nebuvo ir uz tai 150 lt atrodo sumokejau...tai truputi uzpykus buvau. Uz kanalu gydyma pries kokius 5 metus mokejau apie 300 lt, dabar net nezinau kiek kainuotu.
Atsakyti
QUOTE(Igrina @ 2011 03 29, 15:45)
ieškau odontologo gero vilniuje ,geriausia žirmunuose ko greičiau ir ne lb brangiai...labai skubiai....nes jau nei valgyt ,nei burna vos atidarau ....ačiu iš anksto....laukiu


Klinika netoli sankryzos (beveik prie pat gatves) su HyperRIMI, ZIrmunu g., salia (uz, 15 metru i tilto puse nuo stoteles) stoteles. Gyd. Azuolas, jis yra ir klinikos vadovas. Pas kitus neiciau, nes anksciau dieva zi kas ten dirbo is jaunu besipraktikuojanciu.
Tvarke man pries pora metu krumini danti. Plomba laiko gerai.
Siandien planavau ten vaziuot, o jis kaip tik ir susirgo. Tai va ieskausi pati, nes sia savaite reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 05 balandžio 2011 - 08:47
Sveiki,
gal kas turit atsiliepimų apie odontologes: Vytautę Pečiulienę, dirbančią Vilniaus odontologijos klinikoje, Žukausko g. 39 ir Ramutę Bagdanavičienę, dirbančią Ortodonto logikoje, Pamėnkalnio g. 36? Neteko pas jas lankytis, o internete atsiliepimų neradau, nežinau pas kurią eiti... Būsiu labai dėkinga už bet kokią informaciją 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2011 04 05, 10:25)
Sveiki,
gal kas turit atsiliepimų apie odontologes: Vytautę Pečiulienę, dirbančią Vilniaus odontologijos klinikoje, Žukausko g. 39 ir Ramutę Bagdanavičienę, dirbančią Ortodonto logikoje, Pamėnkalnio g. 36? Neteko pas jas lankytis, o internete atsiliepimų neradau, nežinau pas kurią eiti... Būsiu labai dėkinga už bet kokią informaciją  4u.gif

Labas,
man drauge rekomendavo Ramute Bagdanaviciene. Apsilankiau pas ja, bet man nelabai patiko sad.gif ir kainos tikrai nemazos. Ir apskritai.. As pas odontologa turiu jaustis ramiai ir uztikrintai, o pas ja to nebuvo, nes nuolat suskausdavo greziama danti ir apskritai, kazkaip nejauciau didelio pasitikejimo.
Dabar apsilankiau Siaures miestelyje "Verkiu stomatologijos centre" ir esu daug daug kartu laimingesne.. Beje, i si centra kreipiausi butent del nemalonaus pojucio dantyje, kuri plombavo Bagdanaviciene. Padarius nuotrauka paaiskejo, kad ne iki galo uzplombuotas kanalas. Tipo truksta keletos milimetru plombos sad.gif Tai va kokie atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(tingeti @ 2011 04 05, 13:33)
Labas,
man drauge rekomendavo Ramute Bagdanaviciene. Apsilankiau pas ja, bet man nelabai patiko sad.gif ir kainos tikrai nemazos. Ir apskritai.. As pas odontologa turiu jaustis ramiai ir uztikrintai, o pas ja to nebuvo, nes nuolat suskausdavo greziama danti ir apskritai, kazkaip nejauciau didelio pasitikejimo.
Dabar apsilankiau Siaures miestelyje "Verkiu stomatologijos centre" ir esu daug daug kartu laimingesne.. Beje, i si centra kreipiausi butent del nemalonaus pojucio dantyje, kuri plombavo Bagdanaviciene. Padarius nuotrauka paaiskejo, kad ne iki galo uzplombuotas kanalas. Tipo truksta keletos milimetru plombos sad.gif Tai va kokie atsiliepimai.


Ačiū tau labai 4u.gif Padėjai apsispręsti smile.gif Pabandysiu apsilankyti pas Vytautę Pečiulienę... O pas kokią odontologę lankaisi Verkių stomatologijos centre? Odontologų Vilniuje labai daug, o tinkamą rasti kokybės ir kainos atžvilgiu labai sunku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2011 04 05, 14:56)
Odontologų Vilniuje labai daug, o tinkamą rasti kokybės ir kainos atžvilgiu labai sunku doh.gif


drinks_cheers.gif Čia turbūt visur taip, ne tik Vilniuj.
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2011 04 05, 15:56)
Ačiū tau labai 4u.gif Padėjai apsispręsti smile.gif Pabandysiu apsilankyti pas Vytautę Pečiulienę... O pas kokią odontologę lankaisi Verkių stomatologijos centre? Odontologų Vilniuje labai daug, o tinkamą rasti kokybės ir kainos atžvilgiu labai sunku doh.gif

Buvau pas Jolita Baltaduonyte. Butent prisiskaicius cia geru atsiliepimu pasirinkau ja wink.gif
Atsakyti
Sveikutes,
buvau apžiūroj pas Vytautę Pečiulienę, apžiūrėjo mano dantų būklę, padarė dvi nuotraukytes, pagal tas nuotraukas viską detaliai paaiškino: reikės užtaisyti tris naujas skylutes ir dėti tris vainikėlius ant kitų dantukų. Pasidomėjau kiek kainuoja plombavimas: apie 140 Lt, vainikėlis 700-800 (čia man jis brangokas pasirodė, manau kitur mažiau kainuoja, o dar darbas, nuskausminamieji, o jei reikės dar kanalus perplombuoti...) Jau įtariu kiek viskas kainuos doh.gif Už apžiūrą (įėjo ir nuotraukų kaina) sumokėjau 80 Lt. Gydytoja paliko neblogą įspūdį: maloni, kantriai viską paaiškino, pas ją komfortiškai jaučiausi, nieko nebruko ir nesiūlė tik pas ją tvarkytis dantų, kas patiko, tai, kad nesiūlė burnos higienos (akmenų pas mane nėra, kažkada ėjau į EOK, tai ten be burnos higienos nesutiko plombuoti krūminių dantų, po procedūros mano dantys buvo jautrūs, ilgai maudė bash.gif), sakė, kad senų plombų, kol jos dar geros ir neskauda, nereikia liesti. Dabar pas ją eisiu po 1,5 mėn, ilgos eilės pas ją, po pirmo plombavimo turėsiu galutinę nuomonę 4u.gif
O kiek Jūs mokat už plombavimą, vainikėlius? Beje, toje pačioje gatvėje mačiau įsikūręs yra ir Verkių stomatologijos centras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(UltraV @ 2011 03 02, 15:14)
Buvau pas ja pries kelias dienas, bet man gydytoja pasirode salta ir atgrasi schmoll.gif
Manau kiekvienas turim susirasti savo gydytoja.


Esu labai patenkinta šitą gydytoja thumbup.gif , tikrai maloni thumbup.gif ir ne tik gerai gydo dantukus bei ir gerai daro estetinį plombavimą, dirbo su atsidavimu, o ne taip kaip kai kurie kuo daugiau ištraukti pinigų.
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 02 11, 21:43)
Gal kuri lankotes zaliuju ezeru 1-9 odontologijos kabinete pas gydytoja Mindauga smile.gif kokie butu atsiliepimai...  ax.gif beje gal kas zinote jo pavarde? 4u.gif


As pas ji kaip tik siuo metu lankausi. Super gydytojas thumbup.gif Is mano pazistamu kas pas ji lankesi tai tik geri atsiliepimai.
Tik va ir as pavardes jo nezinau.... blush2.gif Tiksliai butu idomu suzinoti, jei kas zinot - pasidalinkit info biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviesioji @ 2011 04 05, 08:44)
Klinika netoli sankryzos (beveik prie pat gatves) su HyperRIMI, ZIrmunu g., salia (uz, 15 metru i tilto puse nuo stoteles) stoteles. Gyd. Azuolas, jis yra ir klinikos vadovas. Pas kitus neiciau, nes anksciau dieva zi kas ten dirbo is jaunu besipraktikuojanciu.
Tvarke man pries pora metu krumini danti. Plomba laiko gerai.
Siandien planavau ten vaziuot, o jis kaip tik ir susirgo. Tai va ieskausi pati, nes sia savaite reikia.

o kaip kainos?
Atsakyti