Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro didelis rūpestis savo kūnu

permeciau ant greituko tema ir pagalvojau:
-Pedarastai lietuvoj vis dar slapstosi...
Atsakyti
Na prisiziureti yra butina smile.gif As save prisiziuriu ir rupinuosi kaip atrodau, taigi noriu kad ir mano partneris toks butu smile.gif O kas per daug, tai nesveika netik vyram, bet ir moterim
Atsakyti
o kaip jums vyrai itin "prisisoliariumine"?smile.gif tokie rudi rudi..
Atsakyti
Del sporto, tai as tik uz, bet kaip ir viskas siame gyvenime, taip ir prieziura turi buti proto ribose.Maniskis sportuoja jau 8 metus, ir as tik uz, ir paliesti smagu ir i zmones iseit ne geda mirksiukas.gif
O del soliarumu, kaip ir rasiau, viskas turi buti proto ribose, nu negrazu man tie nusisviline, saldainiukai su sukuosenom, vyras turi likti vyru ax.gif
Taip, kad apibendrinus, man grazu pasportaves, savim besirupinantis ir pasitikintis vyras, o kas per daug-tas nesveika, cia tinka ir vyrams ir moterims.Bet cia mano skonis, o del skonio nesigincijama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2007 04 22, 17:24)
Aha, jau panašu į maniją  cool.gif


taip, čia manija ir kokia manija... doh.gif
Mano ex- sportininkas kultūristas ir dar plius treneris-profesionalas, tai kiek jį atsimenu, marškinių neapvilksi, tik maikės aptemptos, kelnės, džinsai irgi visad aptempti, kaip balerūnas vaikšto visą gyvenimą... biggrin.gif gali apie savo dietas, maisto sudėtį , baltymų, proteinų kiekius ir programas kalbėti be galo be krašto, tai jo gyvenimo būdas ir tikslas...ir taip jau virš 20 metų....
Man tai būdavo iš pradžių visai priimtina, po 5 metų nusibodo, po 10-ties- erzino, paskui išsiskyrėm, tai dabar, kai pamatau aptemptom kelnėm, tikjuokas ima... biggrin.gif
Atsakyti
Kaži, o temos autorės vyras kartais ne <Tadas_Blinda>?? g.gif

Na, o atsakant į temą, tai sveikai racionalus fizinis krūvis ir kasdienė savo higienos priežiūra yra būtina tiek vyrams, tiek moterims. O pernelyg savo kūnu besirūpinantys vyrai man primena džiūstančias slyvas, o dar jei soliariumą kas antrą dieną propaguoja, tai iš vis... Net vyru pavadinti sunku, eilinė džiūstanti slyva.
Atsakyti
aš savotiškai prisibijau ir vengiu tokių vaikinų, su kuriais galima apie visokius grožio klausimus kalbėtis kaip lygus su lygia biggrin.gif t.y. kaip su moterim unsure.gif nors kartu gal ir faina turėt tokį draugą...(juk daug moterų nori turėti draugą gėjų biggrin.gif) bet man kažkaip nežinau...
Atsakyti
Na mano vyras tikrai prisiziuri,net perdaug kartais man atrodo,skutasi,soliariumai,kvepalai,ir sporto klubas.
Atsakyti
laba ;]

O man tai l. grazu ir patynka kai vyrai save prisiziuri, ne su kokiais treningais semkas spjaudo, o grazei apsikirpes, susisukaves, stilingai apsirenges, skania kvepiantis ;] na aisq, sportiskas, man yra pasaka, toks maniskis ir yra ax.gif
Atsakyti
savo kuno svarai- atiduoda daug thumbup.gif , bet kt reikalai doh.gif
Atsakyti
jap jap pazystamas jausmas...maniskis ir jau 10 metu kulturizmu uzsiimineja diena is dienos.... viksas saunu neturiu jokiu pretenziju iki tol kol kokia savaite isvaziuojam atostogu ir nera jam kur pasportuoti.. tai ir uzia ausis vaziuot greiciau namo ar kokia sale susirast.. doh.gif
Atsakyti
Na ir temele atidaret,jau galvojau kad maniskis vienas toks,biski per daug pergyvenantis del savo isvaizdos.tai visu pirma pakomentuosiu
QUOTE(M & G @ 2007 04 22, 16:00)
Mano vyrukas baisiai pergyvena dėl savo kūno, nuolat svaigsta apie sporto klubą ir jei kurį laiką negali jo lankyti, panikuoja, kad nyksta jo raumenukai, stiprybė ir visa kita.. doh.gif Man jis gražus ir taip, aš niekaip nesuprantu tokio baisaus rūpinimosi ir baimės g.gif

Ar čia taip visi vaikinai dėl savo raumenų statuso rūpinasi, ar jis labai jau nepasitiki savimi, kaip jį įtikinti, kad jis ir taip gerai atrodo, man nereikia, kad būtų taip:
user posted image

Jo kūnas yra normalus ir man labai patrauklus.. kaip tuo įtikinti?

nesistenk niekuo itikineti-maniskis i veidrodi pasiziuri-bicepsa patikrina,pilvo lasiaka paspaudzia,atsidusta ir vel sedi bodybuilding.com doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(studente11 @ 2008 04 09, 12:44)
mane tai nervina- boba tikras blush2.gif Ziuri i ta veidrodi, sveriasi kasdien po keleta kartu ant svarstykliu. Pergyvena, lasinius ciupinejasi. verysad.gif


nu svertis po keleta kartu-manau jau nelabai normalu blink.gif
QUOTE(blondinas Nr.178 @ 2009 08 24, 22:06)
permeciau ant greituko tema ir pagalvojau:
-Pedarastai lietuvoj vis dar slapstosi...


turbut pats prastai atrodai,kad visus prisiziurinciu vyrus pidrylom vadini
QUOTE(emiliute @ 2009 08 27, 16:06)
o kaip jums vyrai itin "prisisoliariumine"?smile.gif tokie rudi rudi..

negaliu pakesti-tokie arba vaikigaliai ale dolce gabana vaiksto,arba solidus musu grazuoliukai lietuviski-ale gelaznikai visokie-nu biski perlenkia lazda,kai vyrai nori but uz moteris grazesni
-------------------------------------------

O mano vyras taip-sportuoja,grazus,bet labai jau pergyvena,kad nera sausas-ta prasme ant pilvuko labai nedaug yra,nors ir ka bedarytu.Bet uztat kokia nugara,peciai,rankos wub.gif ..Ji sporto klube kartai mergickos treneriu palaiko ,paklausia ka ir kaip daryt,tai tas apsipatenkines visas tada vaiksto lotuliukas.gif Bet mane ne sportas nervina,o j oviskokie miltai-kreatinai,baltymai,amino rugstys-Dievuleliau,kiek info apie visa tai jis zino.Zodziu,sportas,miltai,o kai as dietos laikausi,tai anas su manim patenkintas virta zuvi valgo ir dar meluoja,kad skanu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 07 kovo 2010 - 12:13