Įkraunama...
Įkraunama...

Aušros gimnazija

Sveiki ,turim problemele del mokyklos pasirinkimo doh.gif
Kokie atsiliepimai ?
Ar bus sudaromos 5kl. ?
Kokiose gimnazijose yra 5kl. ?

Aciu uz busimus pararimus ir komentarus wub.gif
Atsakyti
Mokaus joje. Jei kas rūpi, galite paklausti. Šiaip kažką mano lietuvių mokytoja užsiminė, kad šiemet dar niekas nepraėjo per mokyklą klausdami, ar yra poreikis sudaryti penktas klases (broliukai ir sesutės). Nežinau, dar patys mokytojai nežino, ar priims mokykla penktokėlius šiais metais. O pas mus jau toks bardakas dėl to. Tai priima, tai ne. O gaila. Galėtų konkrečiai: taip arba ne. Bet čia dėl miesto valdžios, kaip girdėjau. vis nenusprendžia, ar pas mus bus nuo penktos, ar nuo devintos klasės.
Pati mokykla... Aš nemačiau kitų! Na, čia nuo pirmos klasės mokaus. Ir man visai gerai čia. Pats pastatas sutvarkytas, šviesus. Nežinau kas dėsto penktokėliams, bet kam papuolė lietuvių kalbos mokytoja Adomaitienė, jiems labai pasisekė. Matematikos mokytojos ir visai nieko, dailės mokytojai labai šaunūs. Man asmeniškai gal nepatinka fizinis, bet čia kaip kam. Turim salę sportui ir kieme aištelę. Joje nuo gegužės dešimtos vyks fizinio pamokos (tuo metu prasidės egzaminai dvyliktokams ir jiems turbūt reikės salės. Aikštelė aptverta, vaikai lauk neišbėgs. Primena teniso kortus, tik dar yra kašės. Nepatinka tik, kad visi iš mokyklos pro langus per pertraukas gali tą aikštę stebėti.
Laukan iš mokyklos išleidžia tik po penkių pamokų ir tik šiltu metu. Jei nori išeiti anksčiau, turi turėt tėvų raštelį ar mokytojo leidimą. Seniai buvau pas sesutę, tai nežinau kaip ji dirba. Mokykloj yra soc. darbutoja, kurios, atvirai pasakius, nepažįstu. Yra uniformos, kurias reikia dėvėti (vyresniųjų nepasitenkinimui). Renginių nėra labai daug, juos organizuoja GT(gimnazistų taryba). Puikus muzikos mokytojas. Turi pripažintą ir kitur chorą. Labai šmaikštus.
Na, klauskite kas neaiškaus jei kas.
p.s. galiu čia pamiršti užsukti, tai jei kas AM. blush2.gif
Atsakyti
Šią mokyklą ir aš baigiau, beje... prieš 17 metų. Ją baigė ir mano tėtis, ir tėčio brolis, ir mano sesuo. Po metų pradinę mokyklą baigia mano dukra. Svarstau, kur toliau leisti. Ši mokykla yra vienas variantų, todėl viskas apie ją domina.
Mokytojos Adomaitienės pavardė man jau nieko nebesako. O ar dirba dar lietuvių kalbos mokytojos Genovaitė Kuckailienė, Pintukienė, matematikos mokytoja Marcinkevičiūtė ir dar viena buvo neaukšta gan apvalutė, bet ne mergautine pavarde (siaubas, nebepamenu pavardės, bet ji man labai patiko), biologijos-zoologijos-žmogaus anatomijos mokytojas Sakalauskas? Viena ausimi teko girdėti, kad ir direktorė ta pati - Volungevičienė?
Kaip bendras mokyklos moksleivių kontingentas? Ar vaikai, ypač jaunesni jaučiasi saugūs? Ar egzistuoja narkomanijos problema (tegul ir neoficialiai)? Alkoholis tarp paauglių?
Ar vyksta kokia nors užklasinė veikla, būreliai?
Ši mokykla mano laikais buvo viena stipriausių mieste. Paruošimas būdavo tikrai geras. O kaip šiais laikais? Ar dvyliktokai patenkinti?
Ar vyksta piniginės rinkliavos?
Na, klausimų nemažai... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2007 05 06, 22:52)
Šią mokyklą ir aš baigiau, beje... prieš 17 metų. Ją baigė ir mano tėtis, ir tėčio brolis, ir mano sesuo. Po metų pradinę mokyklą baigia mano dukra. Svarstau, kur toliau leisti. Ši mokykla yra vienas variantų, todėl viskas apie ją domina.
Mokytojos Adomaitienės pavardė man jau nieko nebesako. O ar dirba dar lietuvių kalbos mokytojos Genovaitė Kuckailienė, Pintukienė, matematikos mokytoja Marcinkevičiūtė ir dar viena buvo neaukšta gan apvalutė, bet ne mergautine pavarde (siaubas, nebepamenu pavardės, bet ji man labai patiko), biologijos-zoologijos-žmogaus anatomijos mokytojas Sakalauskas? Viena ausimi teko girdėti, kad ir direktorė ta pati - Volungevičienė?
Kaip bendras mokyklos moksleivių kontingentas? Ar vaikai, ypač jaunesni jaučiasi saugūs? Ar egzistuoja narkomanijos problema (tegul ir neoficialiai)? Alkoholis tarp paauglių?
Ar vyksta kokia nors užklasinė veikla, būreliai?
Ši mokykla mano laikais buvo viena stipriausių mieste. Paruošimas būdavo tikrai geras. O kaip šiais laikais? Ar dvyliktokai patenkinti?
Ar vyksta piniginės rinkliavos?
Na, klausimų nemažai... biggrin.gif

As baigiau sita mokykla pries tris metus. Del mokytoju galiu pasakyt tiek: Marcinkeviciute dirba, kita metematikos mokytoja turbut Černiuviene irgi dirba, bet dabar yra ir geresniu metematikos mokytoju lotuliukas.gif ten. del Pintukienes nezinau, bet jau kai as mokiausi jei buvo problemu su sveikata daznai jos nebudavo atrodo vėzys jai. apie mokytoja Sakalauska irgi nieko nezinau man tikrai nedeste. Kas dabar direktore tiksliai nezinau, manau irgi tapati.
Mano brolis dabar sestokas irgi patenkintas ta mokykla. Pinigus renka kiekviena men. tiksliai nepamenu kiek, bet nedaug gal 10lt dalis atitenka mokyklai dalis klasiai.
Atsakyti
Gal dar kas turi kokių atsiliepimų apie šią mokyklą?
Atsakyti
Gal kas žinot, ar mokykloje bus komplektuojamos 5-osios klasės 2008-2009 mokslo metais?
Atsakyti
Ir mums tai aktualu. Kiek teko girdėti, tai bus.
Gal būtų daugiau atsiliepimų apie šią mokyklą ax.gif
Atsakyti
Mano mergaitė šiemet penktokė, aš labai patenkinta- ir pamokų užduoda(mūsų draugų vaikai penktokai namų darbų nesulaukia), ir skatinimo sistemėlė yra, ir aplinka gera. Kol kas mane tenkina ši mokykla thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Larysa @ 2008 03 26, 22:30)
Mano mergaitė šiemet penktokė, aš labai patenkinta- ir pamokų užduoda(mūsų draugų vaikai penktokai namų darbų nesulaukia), ir skatinimo sistemėlė yra, ir aplinka gera. Kol kas mane tenkina ši mokykla thumbup.gif

Ar sudėtinga buvo patekti? Galima ir į až. Būčiau dėkinga už info. Kaip anksti nešėt dokumentus?
Atsakyti
QUOTE(Larysa @ 2008 03 26, 22:30)
Mano mergaitė šiemet penktokė, aš labai patenkinta- ir pamokų užduoda(mūsų draugų vaikai penktokai namų darbų nesulaukia), ir skatinimo sistemėlė yra, ir aplinka gera. Kol kas mane tenkina ši mokykla thumbup.gif

Mane irgi domina, kada dokumentus nešėt. Skambinau į gimnaziją, tai sakė, kad priima tik nuo birželio 20 d. Kažkaip keista, kad taip vėlai...
Atsakyti
Dokumentus nešėme vėlai, nes skubėti nebuvo kur, nes mes esame rajoniniai vaikai. Turbūt ir buvo birželis. Jeigu esate iš gimnazijos rajono, tikrai jus priims biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Larysa @ 2008 03 27, 21:43)
Dokumentus nešėme vėlai, nes skubėti nebuvo kur, nes mes esame rajoniniai vaikai. Turbūt ir buvo birželis. Jeigu esate iš gimnazijos rajono, tikrai jus priims biggrin.gif

Deja, ne, mes ne iš to rajono unsure.gif O privalumai tik tie, kad daugiavaikė šeima (3 vaikai).
Atsakyti