Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų ir krikštatėvių apranga

QUOTE(Irce6 @ 2011 08 11, 15:27)
Paskaitinėjau šią temą ir likau pasimetus  g.gif savaitgalį krikštysim sesės mergaitę,būsiu krikšto mama,mano suknia tamsi-pilkai-juoda...nesu prietaringa,o ir sesuo nieko prieš suknią neturi.Tai jau ir nepirksiu naujos.Tik įdomu pasidarė,vyrai tai su tamsiais kostiumais gi būna,kodėl jie šviesiai nesirengia  g.gif

o kodel buten jie irgi su tamsiais g.gif maniskis ir kriksto tetis taip pat bus su sviesiais mirksiukas.gif kaip ir mes su kriksto mama sviesiom suknelem smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingauk: 11 rugpjūčio 2011 - 15:03
QUOTE(ingauk @ 2011 08 11, 16:02)
o kodel buten jie irgi su tamsiais  g.gif  maniskis ir kriksto tetis taip pat bus su sviesiais  mirksiukas.gif kaip ir mes su kriksto mama sviesiom suknelem smile.gif


Krikštynos, kaip ir vestuvės "balta" šventė
Man gražu, kai visi pasipuošę šviesiais drabužiais, tai lyg dangaus angeliukų šventė smile.gif
Atsakyti
Na jus cia aptarinejat juoda spalva o as priemiau idomu sprendima dukrytes krikstynoms turbut sulauksiu daug pasipikrinimu po krikstynu bet kaip padariau taip padariau. Mano suknele bus balta su juodais akcentais, tokia pat bus ir dukrytes balta su baltu/juodu neriniu ir ties krutine trimis juodais kaspinukais su baltais taskiukais. Nezinau man juoda yra klasika buvau vestuvese kur pamerges buvo juodom suknem ir is tikro buvo tobula labai grazu ir skoninga
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2011 08 12, 22:30)
Na jus cia aptarinejat juoda spalva o as priemiau idomu sprendima dukrytes krikstynoms turbut sulauksiu daug pasipikrinimu po krikstynu bet kaip padariau taip padariau. Mano suknele bus balta su juodais akcentais, tokia pat bus ir dukrytes balta su baltu/juodu neriniu ir ties krutine trimis juodais kaspinukais su baltais taskiukais. Nezinau man juoda yra klasika buvau vestuvese kur pamerges buvo juodom suknem ir is tikro buvo tobula labai grazu ir skoninga

nesakau kad negrazus toks derinukas, bet as nezinau ar daryciau taip kaip jus unsure.gif
Atsakyti
na kuo rengsiuos as i savo sunelio krykstynas nzn.bet sutarem kad visi turesim kazkoki akcentuka zydra-ar gelyte ar salikeli.manau bus irgi grazu
Atsakyti
Mielosios, gelbekit - nezinau ka apsirengti per dukrytes krikstynas? surrender.gif
Atsakyti
Kuo sviesiau, sako jei jau neturi nieko sviesaus tai bent kokia skara sviesia uzsimest per apeigas . O siaip gal cia tik prietarai, ka turi sventiskesnio, ta ir apsirengi istikro.
Atsakyti
As kaip tik galvojau rengtis kuo tamsiau, nes vaikelis bus baltai aprengtas, tai pagalvojau, kad nuotraukose labai susiliesim, kai laikysiu ji ant ranku g.gif
Bet kokiu atveju, reikia pasipuosti, juk nuotraukos vaikui ilgam liks, bet ir nereikia issisokti su mini sijonais ir didelem iskirptem - juk svente religine, i baznycia reiks eiti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindre: 18 rugsėjo 2011 - 23:30
As tai rengsiuosi arba balta suknyte arba baltus marskinukus bei balta sijonuka, nzn nenoriu tamsiai buti apisrengus, kuma taip pat bus balta mazylis baltas, o tetukas ir kuminas tai su kostiumais tamsiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili04 @ 2011 09 19, 09:00)
As tai rengsiuosi arba balta suknyte arba baltus marskinukus bei balta sijonuka, nzn nenoriu tamsiai buti apisrengus, kuma taip pat bus balta mazylis baltas, o tetukas ir kuminas tai su kostiumais tamsiais smile.gif

taip, kuo sviesiau - tuo graziau. beda tik tame, kad mes mazyli krikstijame labai maziuka - 1.5 men., dar nespejau nuo nestumo susikaupusiu papildomu kilogramu numesti, tai sviesiu rubu tiesiog negaliu sau leisti schmoll.gif
Atsakyti
Apsirengti reikia taip, kad praeidama pro veidrodį norėtum mirktelti tai žaviai damai ir jaustumeisi kaip su sparnais 4u.gif ir visai nesvarbu ar tai bus super duper vakarinė suknelė ar džinsai ir marškinukai. Svarbiausias - jausmas kad viskas super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2011 09 19, 15:01)
Apsirengti reikia taip, kad praeidama pro veidrodį norėtum mirktelti tai žaviai damai ir jaustumeisi kaip su sparnais  4u.gif ir visai nesvarbu ar tai bus super duper vakarinė suknelė ar džinsai ir marškinukai. Svarbiausias - jausmas kad viskas super  thumbup.gif

teisingai drinks_cheers.gif
Atsakyti