Įkraunama...
Įkraunama...

Medinis arkliukas

Nesigailime nupirkę supamą arkliuką, gavo vienerių metukų būdama, o dabar jau beveik 3 - ir su malonumu vis dar pasisūpuoja. O dar besisupant pradedu dainuoti "sūpimosi dainelę", dainuoju, kol supasi, tai toks lyg ir žaidimas gaunasi - supasi, po to staigiai sustoja ir aš turiu nustoti dainavusi, ir vėl analogiškai, pradėti dainuoti, kai ji pradeda suptis. ax.gif
Atsakyti
Mes gavom dovanu. Labai patinka sis zaislas. Supasi, o kartais apvercia, pasiima staliaus reikmenis ir tipo remontuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai teisingas žaislas, raumenukai vystosi supantis biggrin.gif
Atsakyti
Labai mielas ir megiamas zaislas. Pirkti neteko gavome dovanu net du! thumbup.gif beje abu naudojami! biggrin.gif Kadangi turime visa arklide namuose, tai jei reiketu pirkti- pirkciau ne arkliuka, o koki nors supama drambliuka.. bet cia tik del to, kad tu arkliuku mano akims jau gana, noretusi kazko kitokio biggrin.gif
Atsakyti
Turejome senu laiku tarybini ,medini -klasikini arkliuka.Sunus nenulipdavo nuo arkliuko:supdavosi ,krykstavo-buvo didziausias dziaugsmas kasdiena.Nors prisispausdavo ir koja,bet paverkdavo ir vel lipdavo ant arkliuko.
O dukros neuzsodinau .Nemego jo.Stovejo ir dulkejo.
Turbut,kaip ir viskas -priklauso individualiai.
Atsakyti
Gavom 1-ojo gimtadienio proga, bet kol ka nelabai jis mus domina..Gal kai mokės pats užlipti ir nulipti kitas reikalas bus,be to mano trumpakojis nepasiekia kojytes padėti...Tačiau žaislą vertinu teigiamai..
Atsakyti
o as ieskau dabar pagalio su arklio galva smile.gif bet misliju ar pliusine ar medine??? vaikas mano sluota apsizerges "joja" bet pats sumislijo... tai ir mes pagalvojome reikia nupirkti- gariunuose maciau bet kainos net apytiksliai neisivaizduoju (tikiuosi kad apie 30 negi brangiau???)
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 02 23, 14:15)
o as ieskau dabar pagalio su arklio galva smile.gif bet misliju ar pliusine ar medine??? vaikas mano sluota apsizerges "joja" bet pats sumislijo... tai ir mes pagalvojome reikia nupirkti- gariunuose maciau bet kainos net apytiksliai neisivaizduoju (tikiuosi kad apie 30 negi brangiau???)


AS pries metus pirkau Maximoje su pliusine galva (paspaudus ausi skamba arklio zvengimo garsas biggrin.gif ) su 40 proc nuolaida mokejau 12 ar 16 lt nepamenu tiksliai blush2.gif tikrai mylimas zaislas, draugai ateje visada jo nori biggrin.gif

O medinis supamas arkliukas mums irgi labai pasiteisines pirkinys smile.gif (tiksliau buvome gave dovanu thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 02 23, 17:15)
o as ieskau dabar pagalio su arklio galva smile.gif bet misliju ar pliusine ar medine??? vaikas mano sluota apsizerges "joja" bet pats sumislijo... tai ir mes pagalvojome reikia nupirkti- gariunuose maciau bet kainos net apytiksliai neisivaizduoju (tikiuosi kad apie 30 negi brangiau???)

As tik inete maciau, bet berods buvo brangiau nei 30 Lt g.gif
Patys turim dovanota su pliusine galva - dulkiu surinkejas tongue.gif Na ir sode, jei pradeda dukti, tai numeta, ispurvina. Mediniai man mielesni, papreastesne prieziura, bet ka dovanu gavom ta ir turim mirksiukas.gif
Atsakyti
taaip greiciausiai pirksiu su medine...
va sekmadieni prasieisu Kaziuko mugeje kaip jau minejau daugiau nei 30 nemokesiu... biggrin.gif
Internete ir as maciau ten su ratuku grazios bet KAINOS blink.gif 61lt tipo ekologiskos medienos... (sakau tipo nes ekologiskos medienos lietuvoje nelabai rasi- medis auga ilgai ir jie realiai negali garantuoti kad butent tasm edis yra niekuo nepurkstas- ypac tarybiniais laikais taigi kad tai ekologiska mediena leiskit suabejoti- kad nenaudojama dazu- sutinku , bet ne daugiau- o nemokesi todel kad uz supama arkliuka parduotuveje senukuosemokejome 72lt pries 5 metus...
Atsakyti
juos ten kaziuki gal vejas perpute????? blink.gif arkliuko galva- internete maciau jau siaubas kokia sikarna EKO 61lt- nucvarau ziuriu panasi tik be ratuku ( internete ir su ratukais kad traukiant nesibruzintu) taigis paprastas pagalys su galva- net karciai netankus- merginos sedit??? 84lt.....man kai pasake net zakset pradejau- tokia klepesova nekukli perklause- gal turit omenyje 48??? ne ne- ten drozineta ir taip toliau- zinot aSMENISKAI AS NET NEJAU SEKMADIENI- UZ TOKIAS KAINAS TEGUL PATYS IR NAUDOJASI- MAN TIKS IR SENUKUOSE ARBA MAKSIMOJE NE SIKARNA O PAPRASTA GALVA... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 03 04, 19:34)
juos ten kaziuki gal vejas perpute?????  blink.gif  arkliuko galva- internete maciau jau siaubas kokia sikarna EKO 61lt- nucvarau ziuriu panasi tik be ratuku ( internete ir su ratukais kad traukiant nesibruzintu) taigis paprastas pagalys su galva- net karciai netankus- merginos sedit??? 84lt.....man kai pasake net zakset pradejau- tokia klepesova nekukli perklause- gal turit omenyje 48??? ne ne- ten drozineta ir taip toliau- zinot aSMENISKAI AS NET NEJAU SEKMADIENI- UZ TOKIAS KAINAS TEGUL PATYS IR NAUDOJASI- MAN TIKS IR SENUKUOSE ARBA MAKSIMOJE NE SIKARNA O PAPRASTA GALVA...  cool.gif

Oho doh.gif 84 lt... Man atrodo pigaiu yra paciai pasigaminti - maciau kaziuke tokiu visiskai paprastu, tik kainos neuzklausiau - ant pagalio pritvirtinta minksta galva ( is medziagos ir prikinsta kokio sintepono).
Atsakyti