Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas jauniems jauniesiems

Pritariu aggate'i, jog požiūris į jaunų žmonių santuoką vis dar neigiamas ir iškart asocijuojasi su nėštumu ir pan. doh.gif Bet mano manymu, neverta gyventi dėl kitų. schmoll.gif Tarkim, aš jau ir baigus magistro mokslus, ir turėdama gerą darbą kai kam atrodau jauna ir durna, kad "ženyjuos" doh.gif Bet tik aš pati galiu pajausti ar tam atėjo laikas. Todėl linkiu galvoti savo galva ir nepasikliauti kitų patirtimi - visi žmonės skirtingi ir kiekvienam savo rolleyes.gif
Atsakyti
na as ir noriu pritarti aggatei.....
mes pazystami ir draugaujam dar tik 8 men bet nuo pat pradziu jauciausi sutikusi zmogu su kuriuo noriu kurti savo gyvenima pries ji draugavau4m. bet issiskyrem nes nebuvo supratimo tarp musu, ir atsirado jis....pas mus viskas lb greitai as mokausi ji dirba tai pinigeliai tik is jo puses bet tai mum nekliutis db pasieme paskola nes kaip cia jau minejo yra lengviau vienam nei dviem...todel jau neuzilgo prasides musu namuko statyba wub.gif seip man dar tik 20m.jei ka o jam 24m. bet nei mokslam nei niekam kitam tai netrugdo tuokiames rugpjucio11d. ir esam lb tvirtai nusprende.vaiku dar tikrai neplanuojam ir jis ir as nori kad baigciau mokslus nes jis jau baige.todel nepritariu pasakymams kad neprotynga tuoktis jauniems, kad pagyvenkit...o mes nusprendem taip kaip mes norim o ne kiti kaip galvoja.
Atsakyti
QUOTE(jaunoji... @ 2007 04 26, 10:26)
o mes nusprendem taip kaip mes norim o ne kiti kaip galvoja.

Niekas kitaip ir nedaro mirksiukas.gif Tik yra toks dalykas kaip patirtis ax.gif Tie kas jos turi, bando čia isdėstyti savo argumentus, nes buvo klausta smile.gif
Atsakyti
tuoktis planuojam kita vasara.. man tuo metu bus ~21, o jam ~22.5 m. As busiu treciakurse, o jis - ketvirtakursis. Jauciuos dar laaabai jauna, bet.. nusprendem, jog atejo laikas ir tiek smile.gif vaiku dar tikrai artimiausiais 5 metais neplanuojam, todel mokslams niekas netrukdys.. kol juos baigsim, nuomosimes buta, nes kartu apsigyvensim tik po vestuviu, o veliau keliausim uzsienin savo nuosavam bustui uzsidirbti ax.gif manau, studiju metu lengva gal ir nebus, nes as dieniniam studijuoju ir uzdirbti galiu nedaug (na, uzsidirbu kazkiek, nes vertejauju), bet.. manau, mums uzteks ir jo algos smile.gif be to, vasarom keliausim is Lietuveles uzsidirbti , taigi tie pinigeliai ir bus "pragyvenimui" ax.gif vestuves taip pat bus uz musu pinigus, tevu tikrai neprasysim nieko (na nebent patys savanoriskai per vestuves kiek nors padovanos lotuliukas.gif ). Jeigu jauni, juk nebutinai kvaili, nesubrende, nesavarankiski.. smile.gif

taigi... jauniems jauniesiems linkiu sekmes smile.gif
Atsakyti
Akvike, ne į temą šiek tiek smile.gif O tu anglų gal studijuoji? Vertėjauji pati atskirai ar kokiam biure dirbi? Aš tai vokiečių, bet dar nesiryžtu, atrodo sunu labai. O kaip tau? Nuo ko pradėjai? Mes jau svarstom kur norėtume gyvent smile.gif Bute ar name rolleyes.gif Bet kuo toliau, tuo daugiau nuomonių iš aplinkių, kad labai jau jauni. Bet visi kas taip sako, patys tuokėsi iki 21. Keista klausyt, atrodo bet tik kad burbėtų..
Atsakyti
QUOTE(Hornisse @ 2007 05 03, 10:11)
Bet kuo toliau, tuo daugiau nuomonių iš aplinkių, kad labai jau jauni. Bet visi kas taip sako, patys tuokėsi iki 21. Keista klausyt, atrodo bet tik kad burbėtų..

Gal jaučiasi patys klaidą padarę.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 05 03, 14:33)
Gal jaučiasi patys klaidą padarę.

Dar yra toks keistas dalykas, kad aš pati būdama 21 jaučiausi subrendusi, o dabar 20mečiai labai paaugliški atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 05 03, 14:43)
Dar yra toks keistas dalykas, kad aš pati būdama 21 jaučiausi subrendusi, o dabar 20mečiai labai paaugliški atrodo ax.gif

Aš tai labai suaugusia nė dabar nesijaučiu blush2.gif ir vargu ar artimiausioje ateityje pasijausiu. Mano tėvai tuokėsi gerokai vyresni nei aš, bet nė puse žodžio neužsiminė, kad gal kiek peranksti - nežinau, gal žentas labai patiko. biggrin.gif wub.gif Apskritai nebuvo nei vieno žmogaus, kuris būtų atkalbinėjęs nuo santuokos, tai sunku ir įsivaizduoti, bet nemanau, kad būčiau paklausius. smile.gif
Atsakyti
Bet kaip koks 20metis. Aš pati kartais stebiuosi savo bendraamžiais, atrodo vaikiškesni ir mažiau subrendę už mano 15metę sesę. Mano tėvai tai seniai jau vis užsimena apie vestuves. Jo tai nė žodžio nebuvo pasakę iki tol, kol patys nepradėjom. Gal laukė kol patys nuspręsim
Atsakyti
QUOTE(Hornisse @ 2007 05 03, 10:11)
Akvike, ne į temą šiek tiek smile.gif O tu anglų gal studijuoji? Vertėjauji pati atskirai ar kokiam biure dirbi? Aš tai vokiečių, bet dar nesiryžtu, atrodo sunu labai. O kaip tau? Nuo ko pradėjai? Mes jau svarstom kur norėtume gyvent smile.gif  Bute ar name rolleyes.gif Bet kuo toliau, tuo daugiau nuomonių iš aplinkių, kad labai jau jauni. Bet visi kas taip sako, patys tuokėsi iki 21. Keista klausyt, atrodo bet tik kad burbėtų..



nee... as filosofija studijuoju ax.gif o anglu kalba uzsiimu tik papildomai, nes gerai sekasi.. pasiule darba agenturoj, o as sutikau smile.gif tu tik nebijok, pabandyti tikrai verta.. pinigeliai ten nera mazi, jei rasi sazininga vadove bigsmile.gif is pradziu ir as drebejau del kiekvieno uzsakymo, bet kai kiekvienakart sulaukdavau pagyrimu, kad vertimai nepriekaistingi, tai pradejau savimi pasitiketi smile.gif
mes irgi svarstom, kur labiau noretume gyventi - bute ar name.. bet akivaizdu, kad pirmuosius kelis santuokos metus praleisim bute, o po to jau bus matyti ax.gif viskas turi savu trukumu ir privalumu.. taigi priklauso nuo konkreciu zmoniu poreikiu smile.gif
na taip, jauni ir mes.. bet.. kodel turetume laukti, kol KITIEMS atrodysim pakankamai suauge? cia JU gyvenimas ar MUSU? maziau kreipkit demesi i aplinkiniu nuomones.. tiesiog kurkit savo laiminga bendra seimos istorija ax.gif svarbiausia yra tai, jog radot vienas kita ir norite visuomet buti kartu ax.gif
nors... as asmeniskai LAAAABAI bijau pranesti savo tevams, kad kita vasara planuojam susituokti, maniskiams tai bus sokiruojanti naujiena, nors nuolat juokais klausineja, kada tuoksimes lotuliukas.gif
Atsakyti
man tik 20,5 bus kai tuoksiuos o MB 22 beveik, bet as visai del to nesijaudinu ir nemu i galva kas ka pagalvos.Metai reikskia tik amziu nieko daugiau apie zmogu nepasako.As turejau pakankamai daug laiko per 3su puse metu pazint savo busima vyra kad suprasciau jog jis TAS zmogus su kuriuo as noriu buti.Niekas nepriestaravo (pabandytu biggrin.gif )o tevai ir visi kiti giminaiciai labai apsidziauge blush2.gif o mokslams ir darbui tai tikrai netrukdo, kaip ir netrukde jusu draugystes metais, juk laiko nepamazeja jei suprantat vienas kito norus ir pareigas. mirksiukas.gif o vaikuciu kolkas neplanuojam, bet jei taip netycia nutiktu, tai priimciau ta kudikeli kaip Dievo dovana, reiskias atejo laikas mums tureti kleckiuka, ir tai nusprende kazkas is aksciau 4u.gif rolleyes.gif bet netgi tada, as zinau kad tureciau laiko mokslams, juk yra vakarines studijos, ta tevelis paziuretu leliu, o dienomis mano arba MB teveliai visada lauks anukiuko(bent ja manieji tai tikrai, nes mano mamka jau daznai buvo pradejus apie tai plepeti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 05 04, 02:33)
man tik 20,5 bus kai tuoksiuos o MB 22 beveik, bet as visai del to nesijaudinu ir nemu i galva kas ka pagalvos.Metai reikskia tik amziu nieko daugiau apie zmogu nepasako.As turejau pakankamai daug laiko per 3su puse metu pazint savo busima vyra kad suprasciau jog jis TAS zmogus su kuriuo as noriu buti.Niekas nepriestaravo (pabandytu biggrin.gif )o tevai ir visi kiti giminaiciai labai apsidziauge blush2.gif o mokslams ir darbui tai tikrai netrukdo, kaip ir netrukde jusu draugystes metais, juk laiko nepamazeja jei suprantat vienas kito norus ir pareigas. mirksiukas.gif  o vaikuciu kolkas neplanuojam, bet jei taip netycia nutiktu, tai priimciau ta kudikeli kaip Dievo dovana, reiskias atejo laikas mums tureti kleckiuka, ir tai nusprende kazkas is aksciau 4u.gif  rolleyes.gif bet netgi tada, as zinau kad tureciau laiko mokslams, juk yra vakarines studijos, ta tevelis paziuretu leliu, o dienomis mano arba MB teveliai visada lauks anukiuko(bent ja manieji tai tikrai, nes mano mamka jau daznai buvo pradejus apie tai plepeti lotuliukas.gif



musu amzius per vestuves laabai panasus, nes man po vestuviu uz keliu dienu sueis 21 (niu arba jau bus 21 - priklauso nuo tikslios datos, kurios dar niekaip neissirenkam), o MB bus 22,5.. vaikuciu artimiausiaisi metais neplanuojam, bet JEIGU jau pastociau, abiems tai butu didelis dziaugsmas, kaip nors tikrai susitvarkytume, stengtumemes, kad mokslai nenukentetu mirksiukas.gif vaje, net susigraudinau kazkaip apie tai pradejusi galvoti unsure.gif
Atsakyti