Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d "Papartėlis"

QUOTE(cviekiuke @ 2009 10 25, 18:40)
Sveikos mamytes  smile.gif . Na, mes lankome nuo rugsėjo šį darželį. Esu šiek tiek nusivylusi  verysad.gif . Man nepatinka tai, kad vaikas toje pacioje ankstoje grupeje ir miega ir zaidzia ir valgo. Ir baisu yra tai, kad ju neveda i laukuti, o uzdaro rubineje (na, taip sako) ir vedina grupe atidare langa iki pat galo.
Siaip direktore maloni, paslaugi, o apie aukletojas is pradziu buvau geros nuomones, dabar susilaikau... Manau pirmas ispudis buvo klaidingas  g.gif . Kazkaip kai palieki savo maza spokiuka visai dienai noretusi pasiimant isgirsti kaip sekesi, kokia buvo diena ir t.t. Bet kol nepaklausi, tai ir nepasakoja, labai jau reikia tempti zodzius is aukletoju. Na, mano tokie pastebejimai kolkas  cool.gif



Sveikuciai smile.gif . Turiu pasakyti, kad praejus trims menesiukams pakeiciau savo nuomone ax.gif . Esu patenkinta siuo darzeliu. Gal ta adaptacija pradzioje buvo nelengva ir mazajai ir mums teveliams, bet dabar matome daugiau geru dalyku, geresne aplinka, dziaugiames, kad kasdien pareina i namus vis daugiau ismokusi ir pasiekusi. Is tikro net malonu pasiimant is darzelio ir aukletojai padekoti rolleyes.gif
Atsakyti
Ilgą laiką nesupratau kodėl kalbate, kad vaikus uždaro į rūbinę ir vėdina grupę g.gif Juk per pietų miegą jie miega miegamajame ir tada vėdinama grupė ax.gif Vaikas šeštadienį ėjo į darželį ir jų 1-oji grupė nedirbo, tai kažkur vaikai buvo antrame aukšte ir lig šiol vaikas klausinėja kodėl reikėjo miegoti grupėje ir kodėl nera miegamojo. Tada ir supratau apie ką kalbėjote smile.gif
Vaikas lanko jau antri metai šį darželį ir kiekvieną dieną noriai eina. Dėl ėjimo į lauką, tai atrodo, kad viskas normaliai, aš net pati nenorėčiau, kad vaiką vestų per lietų ar šaltį ax.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
gal kas turit kokios nors informacijos apie sio darzelio "skruzdeliuku" grupes aukletojas?
snd pirma dienele kaip vedziau savo mazyle i darzeli,tai dabar sedziu kaip andatu ir laukiu pietu kol galesiu nueit pasiimt savo barngenybe,paziuret kaip ji ten jauciasi
Atsakyti
Noreciau suzinoti, kaip aukletojos lopselinuku grupese siame darzelyje? Esu girdejusi negeru atsiliepimu, tad idomu kaip dabar situacija?
Atsakyti
QUOTE(Agnieska111 @ 2010 11 15, 16:41)
Noreciau suzinoti, kaip aukletojos lopselinuku grupese siame darzelyje? Esu girdejusi negeru atsiliepimu, tad idomu kaip dabar situacija?

o kokiu atsiliepimu???
Atsakyti
QUOTE(Agnieska111 @ 2010 11 15, 16:41)
Noreciau suzinoti, kaip aukletojos lopselinuku grupese siame darzelyje? Esu girdejusi negeru atsiliepimu, tad idomu kaip dabar situacija?

Tos pačios auklėtojos būna nuo lopšelio iki priešmokyklinės grupės, bent jau taip mano vaiko grupėje yra. Jau 3 metai tos pačios auklėtojos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klaipeda: 15 sausio 2011 - 16:12
as tai manau,kad dar ir nuo teveliu priklauso,kaip jie nusiteike bendrauti su aukletojomis.man tai darzelis visai nieko ir aukletojos papuole geros.ypac priesmokyklineje grupeje"spinduliuku" :)lopseli irgi aukletojos buvo geros,bet grupes nepamenu,iejimas nuo prudo buvo biggrin.gif tai dabar esu ir antra vaikuti ten uzrasiu,aisku noreciau,kad papultu pas tas pacias,nu bet cia kaip iseis.o norejau tokio dalyko paklausti,ar neset pries priimant vaika i darzeli,direktoriai ka nors smile.gif
Atsakyti
Laba diena, gal yra vedusių ar vedančių savo mažamečius vaikelius į šį darželį?Būtų įdomu sužinoti būtent apie auklėtojas - ar nenusivylėte, ar tinkamai prižiūri vaikučius, nes esu girdėjusi visokių negerų kalbų apie šiek tiek abejingas auklytes savo profesijai šiame darželyje...
Atsakyti
QUOTE(kretaa @ 2013 01 06, 13:21)
Laba diena, gal yra vedusių ar vedančių savo mažamečius vaikelius į šį darželį?Būtų įdomu sužinoti būtent apie auklėtojas - ar nenusivylėte, ar tinkamai prižiūri vaikučius, nes esu girdėjusi visokių negerų kalbų apie šiek tiek abejingas auklytes savo profesijai šiame darželyje...

Sūnus 4 metus lankė pirmąją Nykštukų grupę, auklėtoja Regina tikrai labai gera, neabejinga savo darbui,nenusivyliau, tokia auklėtoja ir turi būti. Priešmokyklinėje aštuntoje Bitučių grupėje patinka auklėtoja Ginvilė.
Atsakyti
QUOTE(Klaipeda @ 2013 01 26, 20:29)
Sūnus 4 metus lankė pirmąją Nykštukų grupę, auklėtoja Regina tikrai labai gera, neabejinga savo darbui,nenusivyliau, tokia auklėtoja ir turi būti. Priešmokyklinėje aštuntoje Bitučių grupėje patinka auklėtoja Ginvilė.

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaipeda @ 2013 01 26, 19:29)
Sūnus 4 metus lankė pirmąją Nykštukų grupę, auklėtoja Regina tikrai labai gera, neabejinga savo darbui,nenusivyliau, tokia auklėtoja ir turi būti. Priešmokyklinėje aštuntoje Bitučių grupėje patinka auklėtoja Ginvilė.


mano princesė dabar Nykštukų grupėje, tai esam abi labai patenkintos, o auklėtoja Regina tai iš vis nereali thumbup.gif
Atsakyti
Sakykite kiek lopselio grupiu yra siame darzelyje?
Atsakyti