Įkraunama...
Įkraunama...

VU KHF studentės - II dalis

Įdomi jūsų nuomonė: studijuoju ekonomiką 2k. ir kaip tik dabar teko rinktis viešąjį arba finansus... besimokančiųjų nuomone: kas geriau?
pas mus visi masiškai renkasi finansus, bet vienintelis argumentas - prestižas, gražiau skamba, viešasis jiem tėra žemo lygio, tapatina su vadyba ir administravimu g.gif dar vieną argumentą girdėjau - į viešąjį surinkti prastesni dėstytojai, o finansuose tik patys geriausi (manau kad čia visiškas absurdas).
Pati pasirinkau viešąjį, žiūrėjau vien tik į dalykus kas mane domina. Tačiau įdomu išgirsti jau patyrusių nuomonę 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!

Studijuoju siame fakultete, paskutiniame magistraturos kurse. Rasau baigiamaji darba ir man yra reikalinga jusu visu pagalba. Prasau uzpildykit anketa:

http://www.manoapkla...ausa/260579751/

Aciu labai visiems uz pagalba! 4u.gif
Atsakyti
Studijavu beveik metus uzsienio kabos filologija siame fakultete. Ka galiu pasakyt - nesijauciau isejusi is mokyklos suolo: kasdien namu darbai, kita diena ju tikrinimas. Kasdien nuo 8-17 h sedejimas paskaitose, kruvos sviestu knygu ir neisbaigiantys namu darbai... Laisvo laiko 0, dirbti galimybiu isvis nera... schmoll.gif Gryzus namo - tas pats. Nors sekesi puikiai ir gaudavau didziausia stipendija - pirmu metu pabaigoje meciau mokslus ir perstojau i VDU neakivaizdini thumbup.gif Ir labai dziaugiuosi del savo sprendimo, kad nepavelavau ji priimti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif kiek cia jusu nedaug....
man kyla klausimas ar imanoma butu suderinti magistro studiijas vu khf ir darba?
ar privalomas paskaitu lankymas?
Atsakyti
Sveikos,

Gal čia lankosi merginos, atlikusios praktiką užsienyje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2011 08 22, 20:41)
Sveikos wink.gif kiek cia jusu nedaug....
man kyla klausimas ar imanoma butu suderinti magistro studiijas vu khf ir darba?
ar privalomas paskaitu lankymas?

žiūrint kaip studijuosi ar dieniame ar neakivaizdiame. Nuo to priklauso. Neakivaizdžiai įmanoma, nes studijos vyksta šeštadieniais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tina82 @ 2011 08 22, 23:46)
žiūrint kaip studijuosi ar dieniame ar neakivaizdiame. Nuo to priklauso. Neakivaizdžiai įmanoma, nes studijos vyksta šeštadieniais smile.gif


pritariu,as bakalaura neakivaizdziai mokaus ir dirbu smile.gif bet dabar kazkaip susimasciau ar yra neakivaizdinis magistras vukhf g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meshkiukas @ 2011 08 29, 11:54)
pritariu,as bakalaura neakivaizdziai mokaus ir dirbu  smile.gif bet dabar kazkaip susimasciau ar yra neakivaizdinis magistras vukhf  g.gif


VUKHF magistro neakivaizdiniu studiju nera, paskaitos vyksta kiekviena diena nuo 17 val., tai praktiskai gaunasi kaip vakarines studijos.
Atsakyti
QUOTE(JurgiteleP @ 2011 08 31, 14:04)
VUKHF magistro neakivaizdiniu studiju nera, paskaitos vyksta kiekviena diena nuo 17 val., tai praktiskai gaunasi kaip vakarines studijos.


mmm mat kaip g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite parduoti sakalausko statistikos vadoveli? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shypsenyte @ 2011 10 06, 13:42)
Sveiki, gal kas turite parduoti sakalausko statistikos vadoveli? smile.gif

Na bent jau aš naudojausi skaitmenine versija. Kažkas buvo atskenavęs.. Tik tokią galiu pasiūlyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MargaritaM: 06 spalio 2011 - 12:56
Tokia ir as turiu, bet man is knygos zymiai maloniau mokytis, tai ieskau gal kas nebrangiai parduotu smile.gif Bet aciu uz pasiulyma 4u.gif
Atsakyti