Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ir augę didelėj šeimoj planuoja tokią savo

as is triju vaiku seimos.
turim viena vaikuti, kaip bus toliau nezinau. as nieko pries vaikus geriausia du, max trys. bet ! tik tuomet kai turesim tam uztenktinai pinigu. mano nuomone kiekvienam vaikeliui reikia pirkti viska nauja ir tureti uztektinai finansu ne tik maistui ir drabuziams bet ir pramogoms , ugdymui, kelionems, iv stambiems pirkiniams ir pan.
Atsakyti
mes abu is vientuciu. pradiziai noriu vieno leliuko, o paskui kaip dievas duos.
Atsakyti
Mano tėtis iš 11, mama iš 4 vaikų šeimos. O mes pats tėvelius buvome trise. Sesuo neseniai pagimdė antrą vaikelį ir nusprendė jog gana. Brolis irgi antrą jau planuoja. Aš gi norėčiau (jau keliose forumo temose račiau) keturių vaikų. Mano vyras vienturtis, bet jis irgi visad sakydavo kad vieno vaiko tikrai negana. Noriu tikėtis kad bent trys tai bus smile.gif
Atsakyti
TETIS IS 11, O MAMA IS 5. AS IS TRIJU, BET NENORECIAU PATI TRIJU MAN UZTEKS IR DVIEJU IR NETODEL, KAD VIETOS MAZA BUVO AR DAR KAS, NE MES TIKRAI BUVOM DARNI SEIMA, BET VISADA SAVES KLAUSIU, O KA GALESIU AS JIEMS DUOTI, NE TIK IS MATERIALINES PUSES, BET IR MORALINES, JUK IR MOKSLAI IR ZINIOS IR VISKAS KAINUOJA, NENORIU, KAD MANO VAIKAI UZAUGE ISEITU NUOMUOTIS BUTO,TIKIUOSI, KAD SITA GALESIU JIEMS SUTEIKTI NORS IR VIENA NUSMURGUSI KAMBARIUKA, BET BUS VAIKO, O NEKIENO NORS, TEGUL SIEKIA MOKSLO ZINIU AR GALU GALE GYVENA KAIP NORI (TIKIUOSI SU PROTU), BET, KAD NEREIKETU GRUSTIS IR BUTI KAMPININKAIS. VISA SUAUGUSIO PRADZIA IR YRA KOKI INDELI AS JIEMS IDESIU IR KA JIE GALES NUVEIKTI.
Atsakyti
Mes augom keturiese, lyg ir nieko netrūko (laiminga vaikystė biggrin.gif )...Bet pati niekada nesvajojau apie didelę šeimą. Kolkas turim tik (net?) vieną vaikiuką...Vyras tai norėtų dar vieno (jam vienas vaikas ne vaikas). Man būtų gana ir vieno. (Bent jau kol kas). Nors ,jei atvirai, tai daugiau ir nenorėčiau blush-anim-cl.gif .
Beje maniškis turi tik seserį.
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 03 13, 01:35)
NENORIU, KAD MANO VAIKAI UZAUGE ISEITU NUOMUOTIS BUTO,TIKIUOSI, KAD SITA GALESIU JIEMS SUTEIKTI NORS IR VIENA NUSMURGUSI KAMBARIUKA, BET BUS VAIKO, O NEKIENO NORS, TEGUL SIEKIA MOKSLO ZINIU AR GALU GALE GYVENA KAIP NORI (TIKIUOSI SU PROTU), BET, KAD NEREIKETU GRUSTIS IR BUTI KAMPININKAIS.

Pagal mane, kaip tik geriau tegu nuomuojasi sau buta. Pajaucia, ka reiskia atsakyti uz savo veiksmus. Kitaip nevertins tavo ideto triuso. Jiems tai tik dar viena eiline dovanele. Nors del to butuko tu gal plusejai kelerius metelius, daug ko atsisakei. Ne visi vaikai tai supras rolleyes.gif
Atsakyti
na mes su broliu dviese, vyras turi broli ir seseri, bet pasak jo jam visada budavo kazkoks kompeksas, kai jie 3, sako visi darzelyje is 2. o as kaip koks iskirtinis is 3 ohmy.gif
beje as antro noreciau jeigu... yra daug jeigu...noriu kad vaikas turetu viska kas geriausio, semiuosi tai is savo tevu patirties, mano tevo tikslas buvo, kad mes uzauge turetumem savo kampa su broliu...ir uz tai esu jam labai dekinga...toliau jau pati galiu kabintis i gyvenima smile.gif
Atsakyti
As nenoreciau daugiavaikes seimos sad.gif pati augau su broliu smile.gif
Noreciau vieno vaikelio, bet vat vyras nori dvieju biggrin.gif gal todel, kad vienturtis smile.gif
Atsakyti
Na as turiu sese ir du brolius... bet pati kazkaip noreciau dvieju smile.gif bet ne del konkurencijos... siaip, itariu, dabar ji didesne nei tada, kai buvom vaikai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuike: 23 kovo 2004 - 23:28
Pati turiu sese ir broli, augome tryse, vyras irgi lygiai tiek, o patys norime tiek pat arba net keturiu vaiku, esame pakankamai issilavine ir pagal siandienines pajamas galetume tiek islaikyti, tik vis galvojam o kaip ateityje,
Pakolkas dar net pirmas neiseina.........
Noriu triju dukryciu, o jei bus ketvirtas tebuna sunus cool.gif
Atsakyti
QUOTE (eva @ 2004 03 14, 20:05)
na mes su broliu dviese, vyras turi broli ir seseri, bet pasak jo jam visada budavo kazkoks kompeksas, kai jie 3, sako visi darzelyje is 2. o as kaip koks iskirtinis is 3 ohmy.gif
beje as antro noreciau jeigu... yra daug jeigu...noriu kad vaikas turetu viska kas geriausio, semiuosi tai is savo tevu patirties, mano tevo tikslas buvo, kad mes uzauge turetumem savo kampa su broliu...ir uz tai esu jam labai dekinga...toliau jau pati galiu kabintis i gyvenima smile.gif

BUTENT IR MANAU, KAD BUCIAU VIETOI TO, KAD GALVOJAU ApIE SAVO KAMpA, BUCIAU pASIEKUSI KA NORS DAUGIAU, O DABAR MANAU, KAD pRARADAU DAUG LAIKO, O GALEJAU SKIRTI JI VAIKAMS... AR SAVO ISILAVINIMUI AR DAR KAM...
ZAVIUOSI TOKIAIS TEVAI, MANO TEVAI PASAKE MUMS IR GI NIEKAS NIEKO NEDAVE,.... ATSIPRASAU RUSU LAIKAIS BUTUS DAVE IR JUOS PO TO GALEJO PRIVATIZUOTI, O AS SAVO PER TUOS METUS KRUVINAI UZDIRBTUS PINIGUS SUKISAU I BUTA, O GALEJAU DAR KA GERO SUGALVOTI... TACIAU AS DIDZIUOJUOSI, KAD MAN NEREIKIA KAZKAM LANKSTYTIS, IR KIEKVIENA KARTA DEKOTI.... biggrin.gif
Atsakyti
As karštai pritariu Enigmai wink.gif
Mano nuomonė ta pati - vaiką reikia išleist į mokslą ir įstatyt į gyvenimo kelią. Tai anaiptol nereiškia, kad reikia nupirkti jam būstą ir žmoną parinkti laugh.gif , tačiau jei negalėčiau leisti į mokslą tą, kurį vaikas nori, skaudėtų širdį juodai sad.gif Pati esu iš trijų mergaičių šeimos ir visas tėvelis sugebėjo leisti mokslan (kuom labai džiaugiamės ir jis be galo didžiuojasi rolleyes.gif ). Taigi, su draugu paskaičiavom (žiauroka, bet abi esam labai racionalūs) ir primetėm, kad į gerą mokslą reikia vienam vaikeliui nuo gimimo mažiausiai po 100 Lt/mėn atidėt. Taigis ir pasiskaičiuokim, brangieji kurmiai g.gif Tikiuosi, mano tėvų išleisti pinigai atsipirks ir aš kada nors kokis tris galėsiu į gyvenimą išleist wink.gif
Atsakyti