Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ir augę didelėj šeimoj planuoja tokią savo

o mes tris aukselius turim. wub.gif wub.gif wub.gif
aš pati vienturtė, vyras turi seserį.
kolkas daugiau vaikų neplanuojam, nes kaip ir įvykdytas pažadas tėvynei, ir turim berniukus ir mergaitę.kaip ir visa šeima pilnai sukomplektuota, bet kaip ten sakoma, nespjauk į šulinį...
Atsakyti
as turiu tik broli ax.gif
Atsakyti
Nežinau, ar būtent tai, jog abu su vyru esame kilę iš daugiavaikių šeimų, lėmė ir mūsų apsisprendimą turėti tris leliukus. Kažkaip man visada buvo gražu šeimos su daug vaikų wub.gif
Mano ir vyro broliai bei seserys augina po vieną ar du vaikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žanin: 25 sausio 2009 - 21:08
Aš buvau vienturtė,vyras turėjo 2 brolius.Neplanavom,kiek vaikų turėsim,bet tiksliai žinojom,kad 2 tikrai bus ax.gif ir vat,greit turėsim penktą blush2.gif
Atsakyti
Pati vienturte...Tikrai nenorejau tureti vieno vaiko..."arba 4 arba ne vieno" - taip galvojau smile.gif
Atsakyti
o mano visi neplanuoti, bet labai mylimi ,kiekvieno gimimas atnese daug dziaugsmo ,dziaugiames jais iki siol :4u:As pati is sesiu seimos, vyras turi tik broli, mano seimoje broliai ir seses turi tik 1-2 vaikiukus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinneorama: 20 spalio 2009 - 19:02
Aš pati iš 4 vaikų šeimos, bet didelio diskomforto tikrai nejaučiau ir turėjau tikrai laiminga vaikyste thumbup.gif Žinoma, kai man buvo jau 16 metų ir mama pasake, kad bus dar vienas, buvo šokas doh.gif , bet dabar tuo mažuoju pagranduku visi labai džiaugiasi. Be to pati praktikos įgavau, kol saviškių lelių dar neturiu draugės mielai leidžia "nenčint" jūjų džiaugsmelius, nes nebijo, kad paimt bijosiu ar išsigąsiu vaikui nusižiovojus ar atpylus.

Patys su MB pašnekam, kad du tai tikrai turėsim (aišku jei viskas bus gerai) ir tubut pavyks susitarti dėl trečio cool.gif
Atsakyti
Aš vienturtė, vyras iš 4 vaikų šeimos. O patys nusprendėm laikytis viduriuko ir turėti 2 atžalas. Planas kaip ir įvykdytas, daugiau neplanuojam. Bet kaip sakoma, niekada nesakyk niekada... 4u.gif
Atsakyti
as tai turiu viena broli ax.gif o mano vyras is 4 vaiku seimos tai sako nuobodu augti nebuvo thumbup.gif ir nenoretu kad musu sunelis vienturtis augtu ax.gif
Atsakyti
Tikrai ne 4u.gif
Gal net dazniausiai vienturciai uzauge turi daug vaiku g.gif Nors pati pazystu 2 zmones kurie buvo vienturciais ir jie sako kad tures tik viena vaika rolleyes.gif kaip sako taip ir daro...
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2006 10 30, 10:06)
o mes tris aukselius turim. wub.gif  wub.gif  wub.gif
aš pati vienturtė, vyras turi seserį.
kolkas daugiau vaikų neplanuojam, nes kaip ir įvykdytas pažadas tėvynei, ir turim berniukus ir mergaitę.kaip ir visa šeima pilnai sukomplektuota, bet kaip ten sakoma, nespjauk į šulinį...

biggrin.gif Tai gerai, kad ir nespjovėt į tą šulinį.
Vadinasi, dar nebuvo sukomplektuota... biggrin.gif Dabar tai jau matau, kad komplektas pilnas... 2 berniukai, 2 mergytės.
Atsakyti
Aš - iš trijų vaikų šeimos, vyras - iš keturių. Turim vienturtėlį, bet manom kada nors ir antrą "susiveikti", o daugiau neplanuojam.
Atsakyti