Įkraunama...
Įkraunama...

Ar leidžiat vaikui miegoti su mėgstamu žaislu?

CODE
Ar leidžiat vaikui miegoti su mėgstamu žaislu

Žinoma leidžiu, jei tie žaislai netrugdo miegoti. Jei leisčiau, mažius susikrautų įlovą visas mašinėles ir kaladėles. ax.gif
Prie vieno žaislo ilgiau kaip metus nebuvo prisirišęs nei didysis , nei mažasis. Tiesa, turėjom, ir mėgiamą pagalvėlę, ir rakšluostuką, ir knygutę. smile.gif

QUOTE(Rigedora @ 2005 01 09, 17:41)
Šiaip pliušiniai žaislai nepatartini miegot alergiškiems vaikams-nes juose kaupiasi dulkės, vat todėl mano namuose jų beveik nėra ir neleidžiu miegot su jais vaikams  sad.gif

Mano vaikai irgi alergiški. Minkštų žaislų atsisakom tik tų, kurių neįmanoma išskalbti.
Atsakyti
tai aišku, kad leisti. Mano 9 metų sūnus iki šiol miega su savo pliušiniu šuneliu biggrin.gif Pamenu aš vaikystėje į savo didelę lovą suguldydavau visas savo lėles ir žaisliukus, kad net pačiai vietos maža buvo biggrin.gif V tesnote, no ne v obide thumbup.gif Labai faina buvo biggrin.gif
Atsakyti
kodėl gi neleisti?Man tai juokinga,kai visokios Barbės dukrai uzmigus,duria jai šoną ar po nugara kur voliojasi,bet jai taip gerai,kodėl ne.
Atsakyti
Mano berniukui jau beveik metai ir 5menesiai ir nematau jokios priezasties kodel jam neleisti miegoti su zaislu.Taip graziai atrodo,kai apsikabina savo zaisliuka ir miega
Atsakyti
Mano dukterėčia miegot neina be minkšto nemažo žaislinio šunėko smile.gif Apsikabina, prisiglaudžia ir miega sau ramiai. Tik su tėvais dar reikia pakariaut, nes tą žaislą labai jau gera pasikišt po galva knygą skaitant ar televizorių žiūrint.
Atsakyti
man tai kesta, kad mano sunelis nenori miegoti su jokiu savo zaislu.. jei verkia ir paduodu koki megstama ziasliuka tai meta is lovos lauk... blink.gif
Atsakyti
Mano mergica dabar pamego miegot su tokiu meškiu, kur į vidų karšto vandens pūslė dedasi. Ir lovytę sušildo ir dukra labai patenkinta- sako, kai apsikabina, jaučiasi lyg su gyvu padarėliu miegotų ax.gif
Atsakyti
Mniske 2.gif su minksta pelyte ne tik miega, bet be jos ir papucio niekur negali iseiti. Turime namie dvi tokias pelytes ir pakaitom plaunu: tai viena, tai kita, nes jos baltos, o ji su jos ausyte kai nori miegucio per nosyte brauko. Man tai tikrai ramiau kai ji turi toki zaisliuka, kuris padeda nusiraminti. Tik kazin kaip bus kai jos abi galutinai susideves?
Atsakyti
leidziam.kartais labai juokingai atrodo,pilna lova minkstu zaislu,pagalve ant zemes,pats vos ant krastelio kaba meskina vietoj pagalves pasidejes.berniokui jau 7 metai.o kitas,tai tik koki viena,ir ta nakti isspiria.
Atsakyti
Galima miegoti su žaislu - saugumo jausmas. smile.gif
Atsakyti
Maniškei jau dvylika, bet lovoj turi tokį lėliną. Jis pas ją nuo kokių trejų metų. Visur jį vežasi, net į stovyklas. Paklausiu, ar draugai keistai nereaguoja, tai atsako, kad ne. Manau, kad tai labiau įprotis, nei poreikis tokio amžiaus sulaukus. biggrin.gif
Atsakyti
Mano Gabrielė miega su velvetiniu kiškiu. Jis toks kūdas ir labai patogus miegojimui. Tai tiesiog zuikynas, kuris kai verkiam su ausytėmis ašarėles nušluosto. Mes jį labai mylim smile.gif
Atsakyti