Įkraunama...
Įkraunama...

Taures rebiatos :) - 3

Waw, tikrai be zodziu wub.gif wub.gif wub.gif isaugusi GRAZUOLE wub.gif wub.gif wub.gif Plaukuciai kokie grazus wub.gif
Atsakyti
O jau Gretutė simpatukla kokia wub.gif
Atsakyti
ohoo kokia dicke bigsmile.gif ir kokia linksmute, ar daug sneka? Ka pribajeravusi naujo, seniai ka ir bepasakojai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Strielka @ 2006 04 28, 11:18)
ohoo kokia dicke  bigsmile.gif ir kokia linksmute, ar daug sneka? Ka pribajeravusi naujo, seniai ka ir bepasakojai  rolleyes.gif

Viską šneka, tik nelabai aiškiai g.gif Dar angliškai šneka ir rusų daug žodžių prisigaudžius. Nuo rudens ir ispanų mokyklėlėje mokinsis blink.gif
Bajeriu netrūksta, tik aš apsileidusi ir nepasakoju tongue.gif
Kaip kajonsas gyvena ? Tavo fotkių irgi nėra g.gif
Atsakyti
nu joo kalbu kiek Greta iskart ismoks bigsmile.gif

o mano fotkiu yr biski, tik reik moket ieskot biggrin.gif (Bangoj buvusioj)

o kad bajeriuku nepasakoji blogai, budavo tiek prisizvengiu beskaitydama lotuliukas.gif

ir dar, gi su gimtadieniu mamka bigsmile.gif 4u.gif drinks_cheers.gif happybday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Strielka: 28 balandžio 2006 - 20:28
QUOTE(TauRe @ 2006 04 27, 18:44)
Ok, ok, tik nesibarkit, apsileidau aš  blush2.gif

Jau toj paskutinej fotkej nu tevelio vaikas nieko nepasakysi, sypsena nuostabi, isaugus kokia Gretute drinks_cheers.gif Fainulka, o jau grabanu grazumelis bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Oho jau kokia didelė thumbup.gif Jau pats laikas pirkti broliuką ar sesytę clap.gif 2.gif
Atsakyti
Uch, kaip svetimi vaikai greitai auga blink.gif Anksciau pastoviai i tavo kipsiuka ilisdavau paziuret.... Seniai bemaciau... Ir se tau, kad nori, jau visa panele lotuliukas.gif Bet kokia isgrazejus thumbup.gif .....
Dabar jau uzknis raginimai del antro.... Hihihihihihi biggrin.gif
Atsakyti
Negalim mes antro ir negalėsim dar minimum 3 metus unsure.gif
Atsakyti
Kelios fotkės iš mano gimtadienio ir puikios žvejybos. Per tas dienas vyras rūpinosi Greta, o aš žvejojau drinks_cheers.gif
Su Greta žinoma nežvejojau, leidau ir vaikui "laivu" pasidžiaugti" laugh.gif

Ten vienoje fotkėje kur ji "skalbia" valtį matosi, kad ji jau bepaleidžianti šlangą. Ji žinoma jį ir paleido, likom abi šlapios vištos doh.gif

Žuvies prigaudėm daug ir nemažos. Mažiukes paleidinėjom. Pasikepėm ir ant laužo, skanumynas nerealus bigsmile.gif


Jau planuojam naują žvejybą jei tatukas naują ir patvaresnį "laivą" mamai per mamos dieną padovanos lotuliukas.gif
Atsakyti
Smagiai jus cia thumbup.gif drinks_cheers.gif
Tai dabar belieka laukti patvaresnio laivo... lotuliukas.gif

Ale, Gretulka kokia isaugusi pana jau wub.gif wub.gif wub.gif Matukas siuncia Gretulkai butuka oro_buckis.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Senokai buvau užsukusi ,užtad turėjau ką veikti šitiek gražių,linksmų nuotraukėlių bežiūrėdama.
Nauji augintiniai super thumbup.gif Kaip gražu,akmenukai akvariume mėlyni taiman be galo gražu.... thumbup.gif
Kelionių nuotraukytės irgi pasakiškos,fainai laika leidot.
Gretutė tai jau visa pana tikrai didelė,o kokia virtuvėlę pana gavo dovanų,kaip kokia pelenė ant aukštakulnių valgyt gamina lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Paskutinės nuotraukytės iš žvejybos tai čia geras,tikri žvejybos ypatumai thumbup.gif lotuliukas.gif Gretutė valty matyt po žvejybos norėjo išplauti...
O ir žuvis nebloga ,na lauksim daugiau nuotraukyčių galbūt iš naujos žvejybos thumbup.gif thumbup.gif
Gretutė fainuolė..... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti