Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(Ausma @ 2007 05 10, 15:05)
Jau dabar visiškai pasimečiau unsure.gif Man taip pat labai aktualu šiaurinės namo pusės apželdinimas. Paskutinėse "Sodo spalvose" buvau nusižiūrėjusi projektuką, iš kurio planavau pasiskolinti keletą idėjų dėl augalų. Ten taip pat yra siūloma japoninė lanksva blink.gif Be jos dar laipiojanti hortenzija, putinalapis pūslenis "Diabolo", Jungo epimedis. Kažin kaip šie augalai pakęstų pavėsį g.gif
Knifofija, gal galėtum parašyti, kas dar be rododendrų iš nedidelių krūmų gerai jaustųsi vietoje, kurią saulė apšviečia tik anksti ryte ir truputį vakare. Būčiau labai dėkinga 4u.gif

Pavėsyje labai puikiai auga pušys, tujeniai, puskiparisiai (išskyrus lausono puskiparisius), o visi spalvoti lapuočiai pavėsyje praranda spalvą ir atrodo nedekoratyviai, labai gražu rododendrai susodinti pakaitom su pušim. Tinka blindės, margalapiai karklai.
Papildyta:
O dėl citrinvyčio, tai jis tikrai sienos nesugadins, nes jam reikalingos atramos, apie kurias jis vysis, paprastai į sieną jis nesikabina.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 10, 14:14)
<...>  bet šiaurinėje pusėje geriausiai jausis rododendrai (jei nebūna didelių skersvėjų).

skaičiau, kad rododendrams labai gera draugija yra spygliuočiai, spygliai rūgština natūraliai dirvą. Tai ką daryt, kad vieni gerai jaučiasi pavėsy, o kitiems saulės reikia? mastau.gif
Atsakyti
Aš tai pabūsiu pagyrų puodu ir įdėsiu savo gėlyčių foto. Pasodinau prieš keletą dienų ir negaliu atsidžiaugti blush2.gif Tpu tpu tpu, kad tik neprisikalbėčiau...
Papildyta:
dar viena foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 10 gegužės 2007 - 19:43
QUOTE(Audry @ 2007 05 10, 20:44)
Aš tai pabūsiu pagyrų puodu ir įdėsiu savo gėlyčių foto. Pasodinau prieš keletą dienų ir negaliu atsidžiaugti  blush2.gif Tpu tpu tpu, kad tik neprisikalbėčiau...
Papildyta:
dar viena foto


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2007 05 10, 19:07)
Kaip tave rasti Alytuje mugeje Knifofija ir ko turesi?


kada muge Alytuj?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2007 05 09, 22:07)
Nu va ir as lontrelio jau turiu Zmoneles deka  4u.gif Tik va jau masinoj pastebejau, kad uz inda centuku neatidaviau, bet gal dar kada susitiksim  blush2.gif  Tik priminkit dar karteli jo skiedima, please  ax.gif Juk tik pora skaiciuku  smile.gif
Papildyta:
O cia zadetos maksiminiu roziu foto: PIERROT, YELLOW KING ir MARGARET.

Aš irgi nusipirkau maksėj rožių,eisiu savaitgalį sodint ir laukt žiedų biggrin.gif
Atsakyti
Japonu dienos ta nuo siandien, bet muge tai negaliu pasakyti kada. Jei Knifolija isvaziuoja nakty tai manau kad rytoj mes ja rasime. As per pietu pertrauka atleksiu i centra gal ka rasiu. Gal mugeje bus pigiau negu parduotuveje. Nes formuota pusis maciau 550 lt. Merginos ka passodinti prie prudo? Darome stala ir suoliukus aisku dabar israusta ka tik pasodinome zole aplinkui prudely. Kazkos lapuotis gal netiks nes manau kad siuklins ir gadins vandeny. O norisi kazkokio pavesio prie suoliuko. O gal tiksir lapuotis? Pasimetus.
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2007 05 10, 20:05)
Japonu dienos ta  nuo siandien, bet muge tai negaliu pasakyti kada. Jei Knifolija isvaziuoja nakty tai manau kad rytoj mes ja rasime. As per pietu pertrauka  atleksiu i centra gal ka rasiu. Gal mugeje bus pigiau negu parduotuveje. Nes formuota pusis maciau 550 lt. Merginos ka passodinti prie prudo? Darome stala ir suoliukus aisku dabar israusta ka tik pasodinome zole aplinkui prudely. Kazkos lapuotis gal netiks nes manau kad siuklins ir gadins vandeny. O norisi  kazkokio pavesio prie suoliuko. O gal tiksir lapuotis? Pasimetus.


Tai kaip supratau ryt muge?ir jau ryt rasim Knifofija? thumbup.gif
Atsakyti
Audry,nuostabūs žiedai,bet ten fone toli irgi thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 05 10, 10:23)
Pavėsinių gėlių turiu nemazai. (tik reiks į svečius atvažiuoti). Lelijų turiu, kai sužys įmesiu foto. dabar paerzinimui įdėsiu tuoj vieną gražuolę, ji kas met man sukrauna iki 100 žiedų.

Nu kaip nerealiai gražu,o gal ir būtų įmanoma gauti blush2.gif
Gal Šiauliuose kada stovite blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2007 05 10, 22:03)
Nu kaip nerealiai gražu,o gal ir būtų įmanoma gauti  blush2.gif 
Gal Šiauliuose kada stovite  blush2.gif

Nebūnu Šiauliuose, bet aš gi šalia jūsų Kuršėnuose, prašom į svečius. 4u.gif
Atsakyti
Va, įkeliu savo kiemo projektėlį. Čia 10 arų sklypas. Šiaurė - kairėj pusėj 4u.gif

user posted image

daugiau nuotraukų ir aprašymai/paaiškinimai čia:
http://s136.photobuc...m/Apzeldinimas/
Atsakyti