Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee- 3

Aš taip pat visur ieškau mogdolų plokštelių, bet niekur niekur nerandu... verysad.gif pardavėjų paklausi, jos patraukia pečiais, "ieškokit prie riešutų, jeigu yra tai tik ten.." bet nebūna. Deficitas. O kažkur tikrai esu mačiusi ir visai nesenai, žinoma tada, kai dar nereikėjo.. bet va kur, niekaip nepamenu g.gif
Atsakyti
kaip tik prisiminsi pranesk leksiu pirkti arba ieskosiu kad aks nupirktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2008 05 22, 21:44)
kaip tik prisiminsi pranesk leksiu pirkti arba ieskosiu kad aks nupirktu  biggrin.gif


As atsimenu, Kaune Silo parduotuvese ju yra, ale kaina nereali - geriau jau pirkt maximoj akcijiniu kila ir patiems tas ploksteles darytis. Nu as tingiu ploksteles, ati trupinius daraus 4u.gif
Atsakyti
o geras reikia drauges prasyti kad nupirktu nes pati tai ne kauniete doh.gif . o pacioms pasidaryti tas ploksteles ar imanoma. nu as tiek kantrybes netureciau ir irankiu manau o dar kiek laiko uzimtu g.gif
Atsakyti
Jais prekiauja tik tos firmos,kur turi maistinius dažus.Prekybos centruose jų nebėra.

inetum,tu matau iš mano krašto biggrin.gif tai žinai kur jų gali būt,nes mums iš ten juos veždavo.Už geležinkelio,to kur urmo bazės buvo.Ten tuose sandeliuose. mirksiukas.gif tik jie tikrai nepigus,kg 22lt man atrodo.Bet manau galima būtų ir mažiau pirkt.
Atsakyti
aciu ZEBRA . bet kad tu baziu ten ne tiek daug belike. juk maxima atsidariusi parduotuve bet reikes nulekti apziureti kai bus laiko. tai jei kg ne tiek ir daug juk ju ir daug turetu buti turetu uztekti ilgam. as mat niekada nemaciau ju prekyboje ( teisybe pasakius ir neieskodavau biggrin.gif ) tai net neisivaizduodavau kokia kaina gali buti. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(inetum @ 2008 05 23, 11:45)
aciu ZEBRA . bet kad tu baziu ten ne tiek daug belike. juk maxima atsidariusi parduotuve bet reikes nulekti apziureti kai bus laiko. tai jei kg ne tiek ir daug juk ju ir daug turetu buti turetu uztekti ilgam. as mat niekada nemaciau ju prekyboje ( teisybe pasakius ir neieskodavau  biggrin.gif ) tai net neisivaizduodavau kokia kaina gali buti.  blink.gif

jei gausi,parašyk mirksiukas.gif
Atsakyti
butinai smile.gif bet iseis nuvaziuoti tik kita savaite nes siandien su vyru vaziavau apsipirkti tai tik ileido i maxima ir atgal i masina. doh.gif sunku su tais vyrais lotuliukas.gif
Atsakyti
Migdolų plokštelų galima rasti Kaune Urmo bazėje , 17 sandėlyje , ten kur pieno skyriai , kitoje pusėje yra skyrius prekiaujantis riešutais , kava , arbata , ir visokiais biriais papuošimais

Migdolai kainavo 15,90, o į plokštelių kainą neatkreipiau dėmesio
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2008 05 27, 22:34)
Migdolų plokštelų galima rasti Kaune Urmo bazėje , 17 sandėlyje , ten kur pieno skyriai , kitoje pusėje yra skyrius prekiaujantis riešutais , kava , arbata , ir visokiais biriais papuošimais

Migdolai kainavo 15,90, o į plokštelių kainą  neatkreipiau dėmesio



Ačiū labai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
As tai ruosiuosi gaminti grietiniecius, rezultata parodysiu. tongue.gif
Mergaites, gal kuri turite vienam faile visus Glacee receptus su nuotraukytem? Gal galetumet permesti? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Stai ir mano grietinietis... niam niam niam...

user posted image
Atsakyti