Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvė "Batų kalnas"

QUOTE(jolita23 @ 2013 02 25, 11:21)
perku tik lt parduotuvėse, iki internetinių nepribręstu  biggrin.gif
skonisi ir neišskirtinis, bet kažkaip mano akiratyje odinių žieminių batų kainos nuo 300 lt ir tai tik iš bėdos. Gražūs batai kainuoja nuo 500 lt mano skoniui unsure.gif


bet tie patys už 500 ir daugiau, sulaukus išpardavimų parduotuvėse kainuoja ~300 (+-) ax.gif (reikia tik pagalvoti, kokia jų savikaina išvis, nes net padarę didžiules nuolaidas prekybininkai uždirba rolleyes.gif ); dėl to kaina nėra kokybės rodiklis ax.gif

o kalbant apie Batų kalną - tai man apskritai ilgaaulių ten gražių nėra, na nesu dar mačiusi, visi kažkokie kelių metų senumo laidos rolleyes.gif kitokių batų - kaip kokį sezoną, būna gražių ir matosi kokybiškų, būna irgi ne kokių...
Atsakyti
Gal kas patars ar realu susigrąžinti pinigus tokiu atveju: pirkau sekmadienį mokasinus, antradienį nesugebėjau net iki darbo daeiti, nes pritrynė iki kraujo doh.gif pagal ministro nutarimą grąžinant neturi būti panešioti., padas jų baltas doh.gif kaip galvojat ar grąžintų man pinigus turint čekį? kiek skaičiaus atsiliepimus, nelabai į kalbas eina...
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2013 04 17, 10:00)
Gal kas patars ar realu susigrąžinti pinigus tokiu atveju: pirkau sekmadienį mokasinus, antradienį nesugebėjau net iki darbo daeiti, nes pritrynė iki kraujo  doh.gif  pagal ministro nutarimą grąžinant neturi būti panešioti., padas jų baltas  doh.gif  kaip galvojat ar grąžintų man pinigus turint čekį? kiek skaičiaus atsiliepimus, nelabai į kalbas eina...

jeigu padas jau kažkiek apsitrynęs, tai negrąžins, nes gali tik po kambarį pavaikščiot ir matai, patogūs ar ne, bet pabandyt juk gali, o ir nauji batai dažnai trina, reikia iškart apsiklijuoti vos pajutus, o ne laukti, kol iki kraujo pritrins doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2013 04 17, 11:00)
Gal kas patars ar realu susigrąžinti pinigus tokiu atveju: pirkau sekmadienį mokasinus, antradienį nesugebėjau net iki darbo daeiti, nes pritrynė iki kraujo  doh.gif  pagal ministro nutarimą grąžinant neturi būti panešioti., padas jų baltas  doh.gif  kaip galvojat ar grąžintų man pinigus turint čekį? kiek skaičiaus atsiliepimus, nelabai į kalbas eina...


Nerealu.
Mano giminaitei taip buvo, netgi kreipesi i Vartotoju teises, bet viskas ka padare parduotuve - tai atidave tuos batus i taisykla kazkaip pratempti, praminkstinti, tai , pasirodo, to uzteko, nes kai grazino jai juos, tai batai nebetryne daugiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 17 balandžio 2013 - 13:45
merginso neprisimenu batu kalne irgi buna kokie isparadavimai tam tikru metu laiku ar ten nuolat galimu rasti akcijiniu batu ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 05 07, 17:44)
merginso neprisimenu batu kalne irgi buna kokie isparadavimai tam tikru metu laiku ar ten nuolat  galimu rasti akcijiniu batu ?  ax.gif

Buna.
Atsakyti
Merginos ka uztikau! Batų kalne nerealus ispardavimai! 3 poras fainu basuciu nusipirkau ir uz viska sumokejau tik 30Lt! nes basutes kurias pirkau buvo po 10! oj dar maciau daug visko ir po 5 ir po 1 lt..bet uzsuksiu dar kita diena paziuret smile.gif nerealiai esu patenkinta! tokios patogios! bigsmile.gif
Atsakyti
Batu kalne daznai randu batu, ypac basuciu savo dukrai, bet sau niekada schmoll.gif Nezinau ka jus ten randat, ar as ieskot nemoku, bet bateliu graziu sau patinkanciu tikrai nerandu, beje mano vyriskis sau irgi neranda ax.gif Man ten batai tik mociutem, sory uz issireiskima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2013 06 10, 11:02)
Batu kalne daznai randu batu, ypac basuciu savo dukrai, bet sau niekada  schmoll.gif  Nezinau ka jus ten randat, ar as ieskot nemoku, bet bateliu graziu sau patinkanciu tikrai nerandu, beje mano vyriskis sau irgi neranda ax.gif Man ten batai tik mociutem, sory uz issireiskima  smile.gif

čia kaip pataikysit ax.gif dažniausiai ir aš ten nerandu sau nieko patinkančio. Bet būna, kad užveža ir labai neblogų batų. Tiek kad juos labai greitai išperka. Dar dabar graužiuos, kad nepirkau vienų ecco batelių. Žiūrėjau žiūrėjau, nusprendžiau pagalvot kokią dieną (bo ne vieną egzempliorių mačiau lentynoj), o po poros dienų jau neberadau.
Vienas ten pirktas basutes jau 4-tą sezoną nešioju. Ir verksiu kai visiškai sudils. Nu super patogios.
Atsakyti
Ecco batus? geras, kaune batu kalne niekad nemaciau nei vienu ecco nei suaugusiam nei vaikui blink.gif smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti