Įkraunama...
Įkraunama...

Bobutės, užkalbančios rožę

Labas, gal zinote kokia uzkalbetoja, kuri padetu vaikuciui kuris mikscioja? Aciu, i AZ.
Atsakyti
Laba diena, gal kas zinote rozes uzkalbetojos Pasvalio rajone Stases Susinskienes kontaktus? Aciu
Atsakyti
Sveikos, gal turite uzkalbetojos, kuri uzkalba roze kontaktus. Nesvarbu kokiu atstumu, nes zmogui labai reikia.
Parasykite i AZ.
Dekui
Atsakyti
lABA DIENA, LABAI REKIA PAGALBOS: GAL KAS ZINO ROZES UZKALBETOJUS VILNIUJE, AR KUR NORS SALIA?????
Atsakyti

suprantu, kad sunku tureti sia problema kaip roze, bet pabusiu bjauri ir prisidesiu prie tu, kurios vadina tai "nesamone"Is tikruju gal trumpam pades , bet problema neisnyks , o pasitrauks netgi gal i kita vieta. ir , ne duok Dieve, dar giliau, dar baisiau...

p.s. turejau omeny bobutes ir uzkalbejimus.
Atsakyti
Sveiki, gal zinote kokia uzkalbetoja, kuri padetu vaikuciui nuo nervinio tiko? Aciu, i AZ.
Atsakyti
QUOTE(Ajute @ 2013 04 12, 12:37)
Laba diena, gal kas zinote rozes uzkalbetojos Pasvalio rajone Stases Susinskienes kontaktus?

QUOTE(vilmutute @ 2013 05 23, 18:51)
Sveikos, gal turite uzkalbetojos, kuri uzkalba roze kontaktus.

QUOTE(Julija_mich @ 2013 10 28, 12:37)
lABA DIENA, LABAI REKIA PAGALBOS: GAL KAS ZINO ROZES UZKALBETOJUS VILNIUJE, AR KUR NORS SALIA?????

baikite juokauti ir eikite pas gydytojus,
nes tai yra uždegimas ir reikia gydyti ją antibiotikai
Atsakyti
QUOTE(prusaite2 @ 2009 07 01, 13:01)
Laba diena.Pas Marija is Justiniskiu buvau asmeniskai su savo sunumi.Ji nuostabus zmogus ir tikrai zino ka daro.Tiesa tai buvo pries 16 metu.Maso sunus labai sirgo,mes gyvendavom reanimacijose ir skyriose.Niekas is daktaru negalejo pasakiti kuo serga mano sunus.Gydidavo viska is eiles.Kai as jau nebeturejau vilties,man pasiule nuvaziot pas Marija.Mano sunui tada buvo tik keli menesei.mes tik uzejom pas ja namo ir atsisedom prie stalo su ikonais,jinai paziurejus i mano sunu pasake kas jam yra.Liepe 3 kartus pas ja atvazioti su vaiku.Jin sadindavo mane ant kedes o sunu as laikiau ant ranku,atsistodavo mums uz nugaros ir kazka tylei kalbedavo.Po to mano vaikas nustojo taip sirgt.O as po tu apsilankimu 6 metus neturiejau nei vieno tulzes akmenliges priepolio.Nors manes jinai neuzkalbedavo o tik vaika,bet as laikiau ji ant ranku,tai padejo ir man.Nors iki to momento budavo kad po kelis kartus man kvezdavo greitoja del priepoliu.Kai norejau jai atsidekoti,jinai man uzdraude det i krepsiali pinigus.Jinai pasake,kad su tokiu serganciu mazu vaiku jie man bus reikalingi ir kad jinai niekada nuo sunkiu ligoniu pinigu neima.Praejus kazkuriam laikui mano sunui vel buvo pasikartuojas priepuolis,jis pajodavo,pradejo stiprei verkt,pakilo 40 temperatura.O as tuo metu stovejau apsivilkus vestuvene suknele,nes ta diena turieja susitokt su jo tevu.As taip issigandau.Bet as paskambinau ne i greitoja o Marijai.Jinai liepe man apsiraminti,paimt telefono rageli ir padet kudikiui ant pilvuko,palaikit taip 10 min.kol jinai kalbes,o po to padet telefona i vieta.As taip ir padariau.nors as negirdejau,ka jinai kalbejo,as tik stebejau,kaip mano sunus atsigauna,apsiramina.Jam nukrito temperatura,jis pavalge ir uzmigo.Nors mes labai bejojom,bet viskas buvo gerai.Mes laimingai atsokom vestuves,o vaikas visas dienas net neverke.As visa gyvenima busiu jai dekinga.Ir te laimina ja Dievas.Jeigu ne Marija,nezinia kas butu atsitike mano sunui ir man.O dabar vel man labai reike jos pagalbos.Bet deja,praejo daugiau nei 16 metu.As neatsimenu kur jinai gyvena.Turiu tik jos sena,tu laiku,vietinio tel.numeri,kurio nekaip negaliu dasiskambinti jai.Zmones,maldauju jusu,jaigu kas nors zinote,ar jinai gyva,jos adresa ir telefona,maldauju,parasykite man prasau.Mano mamai labai blogai.Jinai negali vaiksioti ir kencia nezmoniskus skausmus.Gydimas nepadeda.viena viltis,Marija.Labai prasau jusu,jeigu kas zinote,parasykite sms.Aciu.867045397.


Zinau kad pati Marija jau mire, bet yra jos dukte kuri ten pat gyvena ir irgi uzkalba. Norejau paklausti ar kasnors buvote pas jos dukra, ar jos galia tokia pat stipri kaip mamos? Ar yra tokiu kuriom ji padejo?
Atsakyti
Sveiki,
gal galite rekomenduoti kokią patikimą užkalbėtoją... žinau, kad tokių yra, bet niekada nebuvau su šiuo dalyku susidūrusi....
Prašau, jeigu žinote tokių bobučių kontaktus, atsiųsti el. paštu: ginliux@gmail.com
Atsakyti
sveiki gal kas zino kokia uzkalbetoja siauliu apskrityje?
Atsakyti
QUOTE(Peledziuke701 @ 2015 01 21, 10:59)
Sveiki,
gal galite rekomenduoti kokią patikimą užkalbėtoją... žinau, kad tokių yra, bet niekada nebuvau su šiuo dalyku susidūrusi....
Prašau, jeigu žinote tokių bobučių kontaktus, atsiųsti el. paštu: ginliux@gmail.com



Sveikos reik pagalbos.gal zinot uzkalbetoja nuo rozes mano mamai puse metu nesigauna isgyditi jau neteko vilties.ligos visokios puola.daktarai nieko nedaro vaistu atitaikit negali.o ligos ivairios puola.ner turbut ko neskaudetu....ji gyvena kedainiuose kad nebutu labai baisiai toli...
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2012 06 18, 13:28)
man irgi labai reikia  4u.gif

Ar sužinojote Vale Taurinienės telefoną? Kas žinot parašykit prašau, labai reikia. O gal kas žinot tikrą bobutę kuri užkalba karpas?
Atsakyti