Įkraunama...
Įkraunama...

Neramus kūdikis. 2 tema

QUOTE(Anema @ 2009 08 15, 19:37)
gal kieno nors vaikuciam taip buvo, kai rieciasi atgal ir klykia,ar cia diegliukai? verysad.gif


Mano sunelis irgi riecia galvyte atgal, kojytes suriecia ir atrodo labai kencia. Ar cia pilvo putimas?
Atsakyti
QUOTE(fortuneafilius @ 2009 08 16, 10:03)
Mano sunelis irgi riecia galvyte atgal, kojytes suriecia ir atrodo labai kencia. Ar cia pilvo putimas?

manau labiau diegliukai.musiskei tik nuo antros savaites prasidejo
Atsakyti
Mano berniukas tai pat riesdavosi ir klykdavo daviau lašiukus ir sab simplex ir espumisan bet ju nei vienas nepadėjo.Paskui nusipirkom šituos lašiukus COLINOX buvo super nustojo riestis ir klykti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svente22 @ 2009 08 16, 21:13)
Mano berniukas tai pat riesdavosi ir klykdavo daviau lašiukus ir sab simplex ir espumisan bet ju nei vienas nepadėjo.Paskui nusipirkom šituos lašiukus COLINOX buvo super nustojo riestis ir klykti thumbup.gif

maniskei nepadeda
Atsakyti
QUOTE(Anema @ 2009 08 15, 18:37)
gal kieno nors vaikuciam taip buvo, kai rieciasi atgal ir klykia,ar cia diegliukai? verysad.gif




Jei vaikutis riecia galvyte atgal, ypac pavalges, ir verkia, tai gali buti, kad ji kamuoja rugscios skrandzio sultys, kurios kyla i virsu ir degina stemple. Skaiciau apie tai knygoj. Kai taip budavo, padedavo Espumisanas, nuo pirmu menesiu daug nesiodavom stacia, o ne gulinti. Tada atsirugdavo net ne viena karta. Pirma menesi maitinant reikedavo ji pakelti net kelis kartus, kad atsirugtu ir galetu toliau valgyti... Tas deginimas vadinasi GER, kazkaip- gastroe-kazkoks tai refliuksas.
Atsakyti
labukas.. o mano berniukas siaip lb ramus,bevejk neverkia,net pabudes is miegu sypsosi ir buna ramus.. bet turime problemu su uzmigdymu.. tik paguldau i lovyte,arba buna pavarges guli mano lovoj ir matosi kad nori miego,bet duodasi,malasi,sukineja galvyte,spjauna soske,kisa kumstuka arba bando pagalvele apziot ar kaldrutes krasta..idedu soske,kelias sekundes paciulpia ir vel spjauna,zirzia..tajp apie pusvalandi kol galiausiai uzmiega.. ir miega neramiai,kartajs norisi pasimti pas save kad miegotu bet tada pati visiskaj nepamiegu nes mano miegas lb jautrus,o jis mujstosi,taj atsidusta,taj steni taj krepsda.. ar jus susidure su kuom nors panasaus?
Atsakyti
QUOTE(Anema @ 2009 08 15, 21:05)
girdejau,kad semenu neblogai.dekui


Aliejukas gerai, tuo, kad neleidzia dregmei patekti ir nebesunta daugiau. TTa pati ir kremukai nuo issutimo daro. Bet visi jie veiksmingiausi kai dar niekas neissute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Intimacy @ 2009 10 15, 11:29)
Jei vaikutis riecia galvyte atgal, ypac pavalges, ir verkia, tai gali buti, kad ji kamuoja rugscios skrandzio sultys, kurios kyla i virsu ir degina stemple. Skaiciau apie tai knygoj. Kai taip budavo, padedavo Espumisanas, nuo pirmu menesiu daug nesiodavom stacia, o ne gulinti. Tada atsirugdavo net ne viena karta. Pirma menesi maitinant reikedavo ji pakelti net kelis kartus, kad atsirugtu ir galetu toliau valgyti... Tas deginimas vadinasi GER, kazkaip- gastroe-kazkoks tai refliuksas.

kad jau viskas susitvarke smile.gif mes irgi daug nesiojam stacia smile.gif gal ir buvo jai rugstys,nes lyg kvapelis budavo,colinox duodam,be laktozes maista,tai viskas gerai
Atsakyti
Sveikos mamytės,
mano mažylei yra 4 mėn ir savaitė. Iki 4mėn buvo ramut ramutėlė, nevergdavo, būdavo linksma, žaisdavo, guguodavo ir pan. Sukakus 4mėn prasidėjo vargas... Pradėjo ji man dienomis verkti, zyzti, cypti, kad ir ką bedaryčiau vis jai neįtinku... Ant rankų netinka, padedu ant lovos - vėl netinka, bandau žaist, kalbinti ir vėl ji nepatenkinta, zirzia... Net norėdama miego ji pyksta, nervojasi, kol ją užmigdau. Galvojau, kad gal dantukai kalasi, bet apžiūrėjau burnytę, tai nelabai panašu, kad jie dygtų... Valgo gerai, maitinu mišinuku, taip pat duodu košyčių - grikių, ryžių. Pilvo dieglių neturėjom ir lyg dabar taip pat neturim, bet nežinau kas su ja pasidarė, pati baigiu nuo proto nušokt... Jau pradėjau galvot, kad tai nervukai, ar taip gali būti?
Atsakyti
Labas,
Aš irgi turiu mergytę 5 mėn., bet dar nieko neduodu, tik savo pienuką (maitinu krūtimi). Kiek man žinoma, kad normaliai kūdikio žarnynas susiformuoja 6 mėn. ar vėliau. Tai gal jai netinka maistukas, gal per sunku. Nežinau, kaip tiksliai su mišinukų maitinimais, todėl negaliu būti kategoriška dėl primaitinimo taip anksti. Svarbiausia, jei kyla koks nerimas, tikrai be jokio drovumo kreipkis į pediatrę, juk už tai ir pinigus mokam, nes priežasčių gali būti daug. O mums mamoms su pirmaisiais vaikais kiekvienas purpt atrodo grėsmingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra_kas_ta_Sandra @ 2011 03 01, 19:46)
Labas,
Aš irgi turiu mergytę 5 mėn., bet dar nieko neduodu, tik savo pienuką (maitinu krūtimi). Kiek man žinoma, kad normaliai kūdikio žarnynas susiformuoja 6 mėn. ar vėliau. Tai gal jai netinka maistukas, gal per sunku. Nežinau, kaip tiksliai su mišinukų maitinimais, todėl negaliu būti kategoriška dėl primaitinimo taip anksti. Svarbiausia, jei kyla koks nerimas, tikrai be jokio drovumo kreipkis į pediatrę, juk už tai ir pinigus mokam, nes priežasčių gali būti daug. O mums mamoms su pirmaisiais vaikais kiekvienas purpt atrodo grėsmingas smile.gif

Na buvom nuėjusios pas daktarę, tai nieko ypatingo nepasakė, liepė kurį laiką stebėti... O su primaitinimais, tai pati daktarė mums liepė jau nuo 3 mėn pradėt duot košes, bet aš tik neseniai pradėjau duot, nes bijojau... Šiaip ji man valgydavo kas 3val, šiandien nuo pietų pradėjau duot kas 2 val. Žiūriu kažkaip lyg ir nurimo (arba čia sutapimas), tai gal ji iš to mišinuko jau nebeprivalgo? Nors kiek duodu to mišinuko, tai visos normos net nesuvalgo... Žodžiu, reiks pastebėt kurį laiką.
Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
reikia kuo dažniau panešiot, tai vaikelis bus ramesnis, jis gal psichologiškai prastai jaučiasi g.gif
Atsakyti