Įkraunama...
Įkraunama...

Alyvuogių aliejus

as alyvuogiu aliejumi tepdavau oda, kai buvau nestuke.gif, rezultatas: jokiu striju.
Atsakyti
gal vilnietės galėtų pasidalinti kur perka ayvuogių aliejų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite123 @ 2010 05 18, 15:48)
gal vilnietės galėtų pasidalinti kur perka ayvuogių aliejų?  blush2.gif


PC, nerafinuota, stikliniame butelyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2010 05 18, 16:24)
as alyvuogiu aliejumi tepdavau oda, kai buvau  nestuke.gif, rezultatas: jokiu striju.

Žinosim 4u.gif
Atsakyti
super aliejukas thumbup.gif man labai padejo suskilinejusiai koju pedu odai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Auriuxe_ @ 2010 06 14, 19:41)
super aliejukas thumbup.gif  man labai padejo suskilinejusiai koju pedu odai thumbup.gif

Ištepat nakčiai, į kojnytes ir miegučio?
Atsakyti
Nežinau ką daryčiau be šio aliejaus thumbup.gif puikiai padeda išlaikyti švelnią, neišsausėjusią odą.
Atsakyti
puikiai tinka ne tik maistui smile.gif
Atsakyti
Odos pilingas:

Rudas cukrus,stambiai malta kava ir alyvuogiu aliejus.good.gif

Kartais net tuso likucius nuo akiu nusivalau ax.gif Jokio akiu perstejimo,puikus drekinimas ir maitinimas paakiams ax.gif Po depiliacijos,taip pat tepuosi alyvuogiu aliejumi,o ne iparstu kuno kremu wink.gif Oda nesusidirgina,neparausta. 4u.gif
Atsakyti
Man kai šerpetoja lūpos, sumaišau alyvuogių aliejaus su cukrum ir nusišveičiu - paaaaaasaka kokios lūpytės būna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Anila* @ 2010 09 13, 21:27)
Odos pilingas:

Rudas cukrus,stambiai malta kava ir alyvuogiu aliejus.good.gif

Kartais net tuso likucius nuo akiu nusivalau ax.gif  Jokio akiu perstejimo,puikus drekinimas ir maitinimas paakiams ax.gif  Po depiliacijos,taip pat tepuosi alyvuogiu aliejumi,o ne iparstu kuno kremu wink.gif Oda nesusidirgina,neparausta. 4u.gif

Ar kava nekemsa vonios/duso? Ka darot kad nekimstu blush2.gif ?
Atsakyti
As tai, nagus itrinu siuo aliejum,ir rankas.Na dar buna kartais kojytes imasazuoju.Tikrai neblogas aliejus. smile.gif
Atsakyti