Įkraunama...
Įkraunama...

Segantys vaikai grupėje

QUOTE(Bekasė @ 2008 10 11, 22:33)
kad nesirgtu darau daug ka, nors gal geriau pasakyti, kad neisisirgtu - vartojame ka nors imunitetui stiprinti ( citrocept, aflubin, imunalis...), visada turiu ka nors po ranka kuo galima istrinti krutine tik prasidejus kosuliui ar slogai ( pvz resorban), daznai darau vonias su eteriniais aliejais ( kvepavimo takus gerai isvalo), i nosi daznai lasiname imuvash (jisai ir priesuzdegiminanciai veikia). Jau isigijom ir inhaliacijom aparata ( labai geras dalykas). Aisku ivairios zoleliu arbatos, ivairus kompresai ( pvz su medumi kostint). Citrinos su medumi sultys.
O sanatorijoje mes jau buvome 4 ar 5 metus ( kasmet vaziuojame i Saulute Druskininkuose). Drusku kambariai kainuoja nebrangiai - 6 lt seansas. Va Vilniuje tai jau brangiau - jei neklystu Pusyno kelyje yra ar tik ne 12 Lt kartas. Bet drusku kambarius reikia daryti ne ligu seazonu ( arba prie sergant, kad imunitetas stipretu, arba po sirgimo, kad greiciau organizmas atsistatytu)

O gal zinote kas gelbsti nuo laringito ? Nes mes savaite i darzeli, savaite laringitas doh.gif Tai mes tada vaziuojame i skyriu kvepuoti aerozoli. Bronchos arbata su medumi. Siaip vartojame vitaminus su eziuole, na ir dar "auksine zuvyte". Gal jus ka naujo turite ?
Atsakyti
QUOTE(eckute @ 2008 10 13, 15:10)
O gal zinote kas gelbsti nuo laringito ? Nes mes savaite i darzeli, savaite laringitas  doh.gif  Tai mes tada vaziuojame i skyriu kvepuoti aerozoli. Bronchos arbata su medumi. Siaip vartojame vitaminus su eziuole, na ir dar "auksine zuvyte". Gal jus ka naujo turite ?


O kokiu grafiku vartojate?
Ežiuolės preparatų negalima vartoti pastoviai. Jei tarkime dvi savaites vartojote, tai reiktų keturių savaičių pertraukos (na čia geriausia individualiai su gydytoju tartis). Beje tas pats pasakytina apie visus imunomoduliatorius. Jei jie vartojami pastoviai, tai organizmas pripranta ir nustoja pats savimi rūpintis ir gaunamas kone priešingas efektas – vartojame kad sustiprint imunitetą, o jis priešingai susilpnėja dar labiau.
Ir negalima tuoj pulti vartoti visko apie ką tik paskaitote internete. Žinoma informacija gerai, bet aš pirmiausia tariuosi su vaiko gydytoja. Ji turi kortelėje susirašiusi ką kada mano mažė gėrė, ir pagal tai sprendžiame ar naudinga dabar būtų dar ką nors vartoti ar geriau leisti pačiam organizmui pakovoti už save (nu aš žinoma kaip kiekviena mama-internautė privardinu krūvą visokių pavadinimų ir klausiu ar verta duoti, o gydytoja atsidūsta ir pradeda argumentuoti kodėl jos manymu mano vaikui to nereikia arba reikia).
Žinoma yra viena būtina sąlyga – gydytojas turi išmanyti apie tuos preparatus ir jų veikimą, o ne tik kad pakišti reklaminį lapelį su trumpu komentaru „pabandykit“.
Atsakyti
QUOTE(eckute @ 2008 10 13, 15:10)
O gal zinote kas gelbsti nuo laringito ? Nes mes savaite i darzeli, savaite laringitas  doh.gif  Tai mes tada vaziuojame i skyriu kvepuoti aerozoli. Bronchos arbata su medumi. Siaip vartojame vitaminus su eziuole, na ir dar "auksine zuvyte". Gal jus ka naujo turite ?

inhaliacijos ir dar karta inhaliacijos. Kartais tik paprastu vandeniu ( distiliuotu ar mineraliniu), kartais ilasinu adrenalino, kitais kartais eteriniai aliejai. Pakeliu ir nakti jeigu girdziu, kad pradeda "loti", todel jeigu vaikas linkes sirgti laringitu, tai tikrai veiksmina inhaliatoriu tureti namuose ( darome ir po 10 kartu i para). Taip ir isisirgimui galima uzbegti uz akiu.
+kompresiukai ant kaklo ir krutines.
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2008 10 13, 15:23)
O kokiu grafiku vartojate?
Ežiuolės preparatų negalima vartoti pastoviai. Jei tarkime dvi savaites vartojote, tai reiktų keturių savaičių pertraukos (na čia geriausia individualiai su gydytoju tartis). Beje tas pats pasakytina apie visus imunomoduliatorius. Jei jie vartojami pastoviai, tai organizmas pripranta ir nustoja pats savimi rūpintis ir gaunamas kone priešingas efektas – vartojame kad sustiprint imunitetą, o jis priešingai susilpnėja dar labiau.
Ir negalima tuoj pulti vartoti visko apie ką tik paskaitote internete. Žinoma informacija gerai, bet aš pirmiausia tariuosi su vaiko gydytoja. Ji turi kortelėje susirašiusi ką kada mano mažė gėrė, ir pagal tai sprendžiame ar naudinga dabar būtų dar ką nors vartoti ar geriau leisti pačiam organizmui pakovoti už save (nu aš žinoma kaip kiekviena mama-internautė privardinu krūvą visokių pavadinimų ir klausiu ar verta duoti, o gydytoja atsidūsta ir pradeda argumentuoti kodėl jos manymu mano vaikui to nereikia arba reikia).
Žinoma yra viena būtina sąlyga – gydytojas turi išmanyti apie tuos preparatus ir jų veikimą, o ne tik kad pakišti reklaminį lapelį su trumpu komentaru „pabandykit“.

Na grafiko kaip ir nera. Vartojame vitaminus stiprinanacius imuniteta, pries tai naudojome "marsiecius" po to "dziungle" dabar tedis su eziuole. Vis keiciame. Ar cai blogai ? g.gif O adrenalina kvepuojame kai sukyla laringitas. Na o arbateles tai profilaktiskai, kartais ciobrelius, kartais "bronchos".... blink.gif

Papildyta:
QUOTE(Bekasė @ 2008 10 13, 19:18)
inhaliacijos ir dar karta inhaliacijos. Kartais tik paprastu vandeniu ( distiliuotu ar mineraliniu), kartais ilasinu adrenalino, kitais kartais eteriniai aliejai. Pakeliu ir nakti jeigu girdziu, kad pradeda "loti", todel jeigu vaikas linkes sirgti laringitu, tai tikrai veiksmina inhaliatoriu tureti namuose ( darome ir po 10 kartu i para). Taip ir isisirgimui galima uzbegti uz akiu.
+kompresiukai ant kaklo ir krutines.

Mes norejome pirkti inhaliatoriu, bet tokiu kaip kvepuoti adrenalinui tai tik skyriui teturi, o vandeniui tai yra. Mes dar dedame ant kaklo pakaitinta druska. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2008 10 03, 19:33)
Manau, kad esate labai kategoriska. Kad ir ka sakytu jums, vis tiek zinote geriau. Sveikinu, jus supermama. 4u.gif  4u.gif  4u.gif As esu visai nepareiginga, nes atvedu vaika sloguojanti, nes man i paskaitas reikia eiti. Ir vesiu, ir taip bus tol, kol isaugs arba kol susilauksiu kito vaikucio, ko neplanuoju. Galite mane pulti, bet as nezadu sedeti namie su sloga (kuria jus laikote sunkia liga) kol kiti vaikai su sloga eis!

O Ju manote, kad kitoms mamoms nereikia i paskaitas? I darba ? Kai kada ir ne i viena? Klystat. Pasakymas" man reikai i paskaitas" kvepai mazu maziausiia egoizmu. va tai nuo tokio mastymo ir snargliojasi vaikai, ir serga visa grupe po to . mazdaug - kiti veda, as irgi vesiu. Sloga- ne liga. Gerai. Jusu ( ar dar kieno nors vaikas) atvedamas su sloga. Jis snargliojasi, bet viskas tuo ir baigiasi. Na pasnarglios , po savaites, jei nesikomplikuos, ir pasveiks. O isivaizduok- kitas vaikas, kuris atvestas i darzeli absoliuciai sveikas, uzsikrecia tuo viruso . Siandien -jam sloga, jo mama jo jau nebeves i darzeli, bet virusas jau pagautas, ligos mechanizmas uzsivedes, rytoj jau uzsidegs gerkle, poryt kosulys, dar kita diena nuo nezmoniskos slogos jau "uzsidegs " ausys. Infekcija "vaziuoja"kvepavimo takais zemyn. Rezultatas - min 2 savaites ligos, vaistu, dar labaiu nusilpes imunitetas.
Ka as ir kartoju - vienam vaikui, anot jusu sloga ne- liga, kitam, kurio imunitetas silpnesnis-ir jis apsikres nuo jusu srgancio vaiko sloga sukels tolesnes bedas. Ir ne ta mama kalta, kurios vaikas daugiau serga- ne ji ne tingine, ne aplaidune, kur vaiko nepriziuri, ir imuniteto nestiprina.
As kategoriskai pasisakau, pries serganciu vaiku, vedima i darzeli. Nes jis ne ligonine, ne poliklinika, ne labdaringa organizacija, priglobianti sergancius vaikus, kuriu mamoms reikia i paskaitas. schmoll.gif Kada pagaliau kas nors supras.
Gal ir grieztai cia pasisakiau, bet kitaip neina. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auroryte: 13 spalio 2008 - 19:37
QUOTE(auroryte @ 2008 10 13, 20:32)
O Ju manote, kad kitoms mamoms nereikia i paskaitas? I darba ? Kai kada ir ne i viena? Klystat. Pasakymas" man reikai i paskaitas" kvepai mazu maziausiia egoizmu. va tai nuo tokio mastymo ir snargliojasi vaikai, ir serga visa grupe po to . mazdaug - kiti veda, as irgi vesiu. Sloga- ne liga. Gerai. Jusu ( ar dar kieno nors vaikas) atvedamas su sloga. Jis snargliojasi, bet viskas tuo ir baigiasi. Na pasnarglios ,  po savaites, jei nesikomplikuos, ir pasveiks. O isivaizduok- kitas vaikas, kuris atvestas i darzeli absoliuciai sveikas, uzsikrecia tuo viruso . Siandien -jam sloga, jo mama jo jau nebeves i darzeli, bet virusas jau pagautas, ligos mechanizmas uzsivedes, rytoj jau uzsidegs gerkle, poryt kosulys, dar kita diena nuo nezmoniskos slogos jau "uzsidegs " ausys. Infekcija "vaziuoja"kvepavimo takais zemyn. Rezultatas - min 2 savaites ligos, vaistu, dar labaiu nusilpes imunitetas.
Ka as ir kartoju - vienam vaikui, anot jusu sloga ne- liga, kitam, kurio imunitetas silpnesnis-ir jis apsikres nuo jusu srgancio vaiko  sloga sukels tolesnes bedas. Ir ne ta mama kalta, kurios vaikas daugiau serga- ne ji ne tingine, ne aplaidune, kur vaiko nepriziuri, ir imuniteto nestiprina.
As kategoriskai pasisakau, pries serganciu vaiku, vedima i darzeli. Nes jis ne ligonine, ne poliklinika, ne labdaringa organizacija, priglobianti sergancius vaikus, kuriu mamoms reikia i paskaitas.   schmoll.gif  Kada pagaliau kas nors supras.
Gal ir grieztai cia pasisakiau, bet kitaip neina. verysad.gif

As asmeniskai esu pries serganciu vaiku vedima i darzeli, bet nieko nepadarysi visais laikais taip buvo ir bus. Sakoma : pradejo vaikas darzeli lankyti prasidejo ligos.Issiaiskinau viena dalyka, kad aukletojai kilus itarimas jog vaikas serga ji turi pamatuoti temperatura ir jeigu vaikas jos turi isiusti namo.
Kas liecia slogas-jei sloga yra bespalve (kaip vanduo), beganti tai ji skaitoma neuzkriaciama ir del jos vaikas lankyti darzeli gali, jei sloga pulinga-geltona ar zali ji jau skaitosi uzkriaciama, vaikas nesioja virusa, tai aukletoja privalo vaiko su tokia nepriimti i grupe. Na bet aisku taip nera....Savanaudes mamos gun_bandana.gif veda sergancius vaikus, nepagalvodamos kad kitam vaikui net nuo slogos gali istikti baisi gripo liga doctor.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eckute: 13 spalio 2008 - 20:16
QUOTE(eckute @ 2008 10 13, 14:13)
As asmeniskai esu pries serganciu vaiku vedima i darzeli, bet nieko nepadarysi visais laikais taip buvo ir bus. Sakoma : pradejo vaikas darzeli lankyti prasidejo ligos.Issiaiskinau viena dalyka, kad aukletojai kilus itarimas jog vaikas serga ji turi pamatuoti temperatura ir jeigu vaikas jos turi isiusti namo.
Kas liecia slogas-jei sloga yra bespalve (kaip vanduo), beganti tai ji skaitoma neuzkriaciama ir del jos vaikas lankyti darzeli gali, jei sloga pulinga-geltona ar zali ji jau skaitosi uzkriaciama, vaikas nesioja virusa, tai aukletoja privalo vaiko su tokia nepriimti i grupe. Na bet aisku taip nera....Savanaudes mamos gun_bandana.gif  veda sergancius vaikus, nepagalvodamos kad kitam vaikui net nuo slogos gali istikti baisi gripo liga  doctor.gif


Gripas atsiranda nuo slogos g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eckute @ 2008 10 13, 20:03)

Papildyta:

Mes norejome pirkti inhaliatoriu, bet tokiu kaip kvepuoti adrenalinui tai tik skyriui teturi, o vandeniui tai yra. Mes dar dedame ant kaklo pakaitinta druska.  smile.gif

kas jums sakė g.gif , mes turim ir naudojam su adrenalinu jei reikia , pasiklausinėkit daugiau mirksiukas.gif , nebent dėl paties adrenalino tai taip jis tik su receptu
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 10 14, 01:17)
kas jums sakė  g.gif , mes turim ir naudojam su adrenalinu jei reikia , pasiklausinėkit daugiau  mirksiukas.gif , nebent dėl paties adrenalino tai taip jis tik su receptu

pernai dar paprastai pirkau.
Visai jau isdurnejo - pirmosios pagalbos reikmenys su receptais.

p.s. pas mane irgi i inhaliatoriu galima pilti adrenalina
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 10 14, 00:17)
kas jums sakė  g.gif , mes turim ir naudojam su adrenalinu jei reikia , pasiklausinėkit daugiau  mirksiukas.gif , nebent dėl paties adrenalino tai taip jis tik su receptu

Mes prieš kokį mėnesį pirkom be recepto g.gif
Atsakyti
Ziuriu nuo serganciu vaiku darzeliuose tema persikele i ligu skyreli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eckute @ 2008 10 13, 19:03)
Na grafiko kaip ir nera. Vartojame vitaminus stiprinanacius imuniteta, pries tai naudojome "marsiecius" po  to "dziungle" dabar tedis su eziuole. Vis keiciame. Ar cai blogai ?  g.gif  O adrenalina kvepuojame kai sukyla laringitas. Na o arbateles tai profilaktiskai, kartais ciobrelius, kartais "bronchos".... blink.gif

Papildyta:

Mes norejome pirkti inhaliatoriu, bet tokiu kaip kvepuoti adrenalinui tai tik skyriui teturi, o vandeniui tai yra. Mes dar dedame ant kaklo pakaitinta druska.  smile.gif

yra tikrai pirkti inhaliatoriu tinkanciu kvepuoti adrenalina vaistineje paklausk ,gal tik tuo momentu neturejo,na mano mazius irgi laringitinis,tai si karta labai pagelbejo Phosphor Homaccord,jie iskarto dusuli malsina thumbup.gif
Atsakyti