Įkraunama...
Įkraunama...

Lūžinėjantys nagai

QUOTE(AprilGirl @ 2012 10 23, 17:41)
Esu isbandziusi Sally Hansen Nail Gel Hardener "Hard as Wraps" (lakas issilaikydavo max dvi dienas  doh.gif  T.p. esu isbandziusi tos pacios firmos "Diamond Strength". Deja mano nagams turbut niekas negali padeti, nes lb. silpni ir sluoksniuojasi... niekad neturejus ilgu nagu cry.gif


Hm.. man ima atrodyt, kad cia ne priemoniu klausimas jau.. Turiu drauge, kuri ir pagrinda ir top'a tepa ir vis tiek 2 dienos ir viskas. unsure.gif Man ir su gan nebrangiom priemonem lakas issilaiko apie 4-5 dienas.. Tiesa vitaminai irgi nepamaiso karts nuo karto. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano is prigimties tokie silpni nagai, nes ir pas mano mama tokie patys silpnuciai. Ir deja joks cia lakas nei vitaminai nepades.. verysad.gif tenka jei ne kas diena, tai kas dvi tikrai perlakuoti, nes vaikscioti su apsilupusiais nagais, tai jau ne schmoll.gif
Atsakyti
Mergaites, noriu pradziuginti tas, kurios mano, kad NIEKAS nebepades jusu blogiems nagams. Tai va, galiu ratsti disertacija apie nagus - esu isbandziusi :
Nailtek II, Nailtek III, Nailtek IV, Sally Hansen min. kokius 3 varinatus, Mavala kelias priemones, ORLY , Revlon, Barielle, Frenchi, ech ........., galiu testi.
Ir kiekviena karta girdedavau is pardaveju, kad vat sita priemone tai jau tikraiiiiii pades.
Nepadejo, aisku, niekas. Kaip ir JOKIE vitaminai, Hialuronas, zele valgymas ir pan,smile.gif.

Bet as radau NEREALIA priemone, kuri PADEDA. Tai EVELINE 8 in 1 priomone. Kaina ~ 10 lt. Prekiauja Martina. Bet paskutiniu metu nebemaciau, turbut ne vienai man padejo.
Pabandykite, ypac tos,kurios praradote vilti:)
Atsakyti
QUOTE(ingute555 @ 2012 10 24, 20:49)
Mergaites, noriu pradziuginti tas, kurios mano, kad NIEKAS nebepades jusu blogiems nagams. Tai va, galiu ratsti disertacija apie nagus - esu isbandziusi :
Nailtek II, Nailtek III, Nailtek IV, Sally Hansen min. kokius 3 varinatus, Mavala kelias priemones, ORLY , Revlon, Barielle, Frenchi, ech ........., galiu testi.
Ir kiekviena karta girdedavau is pardaveju, kad vat sita priemone tai jau tikraiiiiii pades.
Nepadejo, aisku, niekas. Kaip ir JOKIE vitaminai, Hialuronas, zele valgymas ir pan,smile.gif.

Bet as radau NEREALIA priemone, kuri PADEDA. Tai EVELINE  8 in 1 priomone. Kaina ~ 10 lt. Prekiauja Martina. Bet paskutiniu metu nebemaciau, turbut ne vienai man padejo.
Pabandykite, ypac tos,kurios praradote vilti:)
aciu,uzsisakiau,pabandysiu,parasysiu,kaip sekes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingute555 @ 2012 10 24, 21:49)
Mergaites, noriu pradziuginti tas, kurios mano, kad NIEKAS nebepades jusu blogiems nagams. Tai va, galiu ratsti disertacija apie nagus - esu isbandziusi :
Nailtek II, Nailtek III, Nailtek IV, Sally Hansen min. kokius 3 varinatus, Mavala kelias priemones, ORLY , Revlon, Barielle, Frenchi, ech ........., galiu testi.
Ir kiekviena karta girdedavau is pardaveju, kad vat sita priemone tai jau tikraiiiiii pades.
Nepadejo, aisku, niekas. Kaip ir JOKIE vitaminai, Hialuronas, zele valgymas ir pan,smile.gif.

Bet as radau NEREALIA priemone, kuri PADEDA. Tai EVELINE  8 in 1 priomone. Kaina ~ 10 lt. Prekiauja Martina. Bet paskutiniu metu nebemaciau, turbut ne vienai man padejo.
Pabandykite, ypac tos,kurios praradote vilti:)

Reikes isbandyti ir sia priemone, nes gal vienintele, kurios dar nebandzius lotuliukas.gif nes imu jau galvoti apie naguciu priauginima, bent tada tureciau kuo pasidziaugti wub.gif
Atsakyti
Maito papildus reikia gerti kokius pusę metų, o lakuoti bent mėn.
Aš jau rašiau, kad eveline ne man vienai padėjo. turiu ir 8in1, ir augimą skatinantį. Kol kas nieko geriau neieškau, nes štai, pasibaigus buteliukui nusipirkau Saly Hansen stipriklį - gryns šūds, nestiprina ir nesilaiko.
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2012 10 22, 13:33)
Su paprastu laku deja tokio efekto nėra net ir lakuojant kas antrą dieną

Tikrai yra toks pats. cool.gif Skirtumas tik tas kad si reikia perlakuot, o ano nereikia, galima "ramiai" dvi savaites vaiksciot nuaugusiais 0,5 cm nuo odeliu. lotuliukas.gif

QUOTE(zuzla @ 2012 10 22, 14:50)
tai kad rašė, ne odelės atauga, o prie odelių smile.gif suprask, nagas. aš irgi nesirenku ilgalaikio lakavimo, nes ir taip po savaitės nagas paauga 1-1,5 mm, kas tikrai matosi lakuojant pvz tamsesniu laku, tai kaip atrodytų nagai po dviejų savaičių..

butent drinks_cheers.gif
Atsakyti
Esu turėjusi NailTek'ą (tik neatsimenu kurį) bet jį tepdavau vieną ant nago ir kiekvieną dieną dar po sluoksnį.
Neseniai draugė atidavė NailTek II ir liepė tept taip: sluoksnis jo, du lako ir vėl sluoksnis jo. Taip ir padariau. Geriausia tai, kad dar tą pačią dieną į vakarą visi lako sluoksniai nusilupo kaip kokia plėvelė doh.gif lotuliukas.gif
To dar nėra buvę niekad. Ir nagas tikrai buvo švarus, ne riebaluotas. Net nežinau kodėl taip nutiko.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2012 11 13, 18:42)
Tikrai yra toks pats. cool.gif   Skirtumas tik tas kad si reikia perlakuot, o ano nereikia, galima "ramiai" dvi savaites vaiksciot nuaugusiais 0,5 cm nuo odeliu. lotuliukas.gif


Nesutinku schmoll.gif

Gelinis lakas padengia nagus gerokai storesniu ir tvirtesniu sluoksniu ir ploni nagai yra apsaugomi nuo pastovaus lankstymosi, o tai įtakoja jų sluoksniavimąsi ir lūžinėjimą. Aišku dvi savaites išvaikščioti su juo nekas, ypač jeigu jis spalvotas, bet turinčioms plonus nagus, manau visai geras sprendimas (nors ir laikinas). Pati visą vasarą lakavau bespalviu geliniu. tongue.gif

Na bet kokiu greičiu turi augti nagai kad nuaugtų 0,5 cm blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliux: 14 lapkričio 2012 - 11:52
QUOTE(migliux @ 2012 11 14, 12:51)
Gelinis lakas padengia nagus gerokai storesniu ir tvirtesniu sluoksniu ir ploni nagai yra apsaugomi nuo pastovaus lankstymosi, o tai įtakoja jų sluoksniavimąsi ir lūžinėjimą. Aišku dvi savaites išvaikščioti su juo nekas, ypač jeigu jis spalvotas, bet turinčioms plonus nagus, manau visai geras sprendimas (nors ir laikinas). Pati visą vasarą lakavau bespalviu geliniu.  tongue.gif

Na bet kokiu greičiu turi augti nagai kad nuaugtų 0,5 cm  blink.gif

Tai ir paprasto lako galima daugiau sluoksniu det, as pavyzdziui dedu 1 bazes sluoksni kartais 2 kai labai ryskiu laku planuoju lakuot, 2-3 lako sluoksnius ir 1-2 greitai dziovinancio topo sluoksnius ir voila. smile.gif

Atauga, nors mano nagai net nera is tu labai greitai auganciu. (kaip ir plaukai) Esu kazkada 1,5 savaites su laku isvaiksciojus tai ataugo apie 3 mm. mirksiukas.gif

Del bespalvio sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 14 lapkričio 2012 - 12:35
QUOTE(ingute555 @ 2012 10 24, 20:49)

Bet as radau NEREALIA priemone, kuri PADEDA. Tai EVELINE  8 in 1 priomone. Kaina ~ 10 lt. Prekiauja Martina. Bet paskutiniu metu nebemaciau, turbut ne vienai man padejo.
Pabandykite, ypac tos,kurios praradote vilti:)

Na sugundėt žinokit, vakar netyčia Droge užmačiau tai net negalvojus paimiau, beveik 9 Lt. Parsinešus namo pradariau pakuotę, o ten dar ir Lūpų blizgis dovanų pridėtas. Na tai kaip už tokią kainą tai tikrai neblogai bigsmile.gif
Atsakyti
Mano nagai po priauginejimu atrodo klaikiai, net nezinau kokiu priemoniu girebtis doh.gif reikes isbandyti sita Eveline g.gif
Atsakyti