Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti jei labai niežti pilvuką ir krūtinę?

Man ne tik krutine ir pilvuka niezti, bet issausejo viso kuno oda net nugara niezti kaip traukia blink.gif Jau nesneku apie blauzdas, patepus kremu niezti, o po valandos vel reikalauja kremo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kamuoliukė_ @ 2009 02 18, 16:50)
Man oda nieztejo tol kol strijos tose vietose atsirado,mano atveju ju atsirado daugiausia ant krutines,ant pilvo niekur nera schmoll.gif  patarciau tepti riebiu kremu,arba alyvuogiu aliejumi 4u.gif

Man irgi dare kazkoki kepenu tyrima, sake kartais taip buna, kad niezti del pajautrejusiu kepenu...siek tiek tyrimas buvo virs normos, bet nestumo metu sake tai nieko tokio, o man niesti tik pilva ir krutine... smile.gif
Atsakyti
Man irgi baisiai niešti krūtinę, o praitą nieštumą pilvą niežėjo, tai likus nėmesiui iki gimdymo visas sutrukinėjo nors ir tepiau spec kremais nuo strijų. Tai jei dabar dar ir krūtinė sutrukinės doh.gif
Atsakyti
nestumo metu niekas nepadejo nuo to, isskyrus abrikosu kauliuku aliejus.ji man drauge rekomendavo del striju tepliotis.po duso ar siaip tepiau ji, purskiau tiksliau kaip tas priemones.visi nieztejimai baigesi.o tokiu pirkti yra aliejaus parduotuvese.ir nebrangu ir oda gerai pamaitinama ir apsauga nuo striju tokia pati kaip ir nuo kremu.
Atsakyti
man irgi niezedavo.. bet kai pradejau tept su kremu nuo striju, lyg ir praejo smile.gif
Atsakyti
As tai su vaikisku aliejuku tepu pilvuka, kojas.Siaip padeda.Su pirmaja lygiai tas pats buvo, tai irgi su aliejuku tepliodavausi.
Atsakyti
Man gydytoja rekomendavo nusipirkti Kviečių gemalų alieju. Nes jis turi daug vitamino E, tinkamas tiek sudirgusiai odai raminti, issausejusiai tiek nuo striju.
Atsakyti
Man niezejo pilva,krutine, nugara, kasiausi ir kasiausi tik is lovos atsikelus. doh.gif Galvoje buvo keli variantai nuo ko tai galetu buti,bet forume isgirdau,kad gali but nuo folines rugsties. Nustojau ja gert ir per 3 dienas niezejimas visiskai dingo!
Mano nestumui dabar eina 10 savaite.
Atsakyti
Tepti reikia. Geriausia salto spaudimo aliejumi, pvz. migdolu arba kokosu. Pora kartu per diena tepant praeis niezejimas. Taip tepti galima iki pat gimdymo. Labai gerai odai ir niezejima nuima. smile.gif
Atsakyti
Aš tai turiu ta Bio Oil aliejuką, jokiu problemu nera kai kas vakara negailint itepu pilvuka, krutinę, o ryte atsikelus tik truputi patepu ir to pilnai uztenka. nestuke.gif Tikrai rekomenduoju visoms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(loveday @ 2014 07 03, 22:00)
Tepti reikia. Geriausia salto spaudimo aliejumi, pvz. migdolu arba kokosu. Pora kartu per diena tepant praeis niezejimas. Taip tepti galima iki pat gimdymo. Labai gerai odai ir niezejima nuima. smile.gif

Man labai niezejo kuna, pradejau tepti migdolu alieju kiekviena ryta po duso ir per kelias dienas praktiskai visai nebesikasiau
Atsakyti
Man irgi visą kūną niežti, ir ne tik pilvą ir krūtinę, bet ir kojas, rankas, galvą, veidą... jau pasidariau kraujo tyrimą, bet porą dienų nesulaukiu jokio atsakymo, nežinau ką daryt, kad palengvėtų, labai erzina sad.gif
Atsakyti