Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškių poliklinika

Mes perėjom iš 5 poliklinikos į Karoliniškių šeimos kliniką prie "Pasakų parko". Buvom pas Bieliauskienę, negaliu pasakyti, kad bloga, bet taip pat ir girti. Iš pradžių per klaidą buvom papuolę pas Vainiūnienę, va čia tai tikrai siaubo filmas o ne gydytoja. Dabar pas Stanislovaitinę vaikštom kolkas skųstis negaliu.
Atsakyti
QUOTE(lineba @ 2005 01 22, 20:13)
vieno mano pazistamo mama yra ta gyd.Bieliauskiene...galvojau pas ja perrasyti dukryte,bet nezinau nei kur kreiptis del to,nei ka.gal galit ka patarti?



Turėtum iš pradžių pasiklausti gydytojos ar ji sutiks jus priimti, jei taip, tada jokių problemų neturėtų iškilti.
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2005 01 24, 11:55)
Tai ka Budriene nebedirba 5-toj vaiku poliklinikoj  blink.gif O kur tiksliai tas medicinos centras yra? Ar reikia ten moketi?  blush2.gif


Kur buvęs Saturnas, dabar Rimi, tai ten kur kirpykla, antram aukšte įsikūrė ta poliklinika, Budrienė dirba ten smile.gif Na nežinau, mes persirašėm, tai kolkas patenkinti, šlapimo tyrimą atlieka Biomedicinos centre, nieko nekainuoja,o ir greit atlieka, nereik laukt kaip poliklinikoj parą vos ne, ten už max valandos jau žinai rezultatus pasiskambinus gydytojai, na žiūrėsim kaip bus su kraujo tyrimu, bet abejoju kad jis mokamas bus taip pat smile.gif Buvom toj poliklinikoj ir pas LORą, siuntė konsultacijai pas alergologą į centro polikliniką, ką daro šiaip visur smile.gif Na kas dar? Va kas patinka, tai žmoniškumas, malonus aptarnavimas ir priežiūra, nes poliklinikoj tai hmmm Mūsų gydytoja buvo Vainiūnienė blink.gif Aišku antibiotikų nerašydavo iškart, čia mums pasisekė, bet moralų tekdavo paklausyt pvz dėl iškvietimo į namus, kai išgirdau nelabai malonią diagnozę, supanikavau, tai buvau isterike išvadinta blink.gif O kai papuolėm pas Budrienę, tai net nepatikėjau kad yra tokių malonių gydytojų ir kompetetingų, tai kai ji perėjo į tą privačią, perėjom staigiai paskui ją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikix @ 2005 01 24, 12:35)

O prie Saturno tai atsidare Vilniaus sveikatos namai - Povilaičio g. persirase ten mano vyras, kaip sake is pradziu tipo niekas nekainuos, o kai reikejo tyrimu tai prasom kraujas -22 Lt. ir t.t. specialistu nera. Ir dar labai jie siulo vaika perrasyti, nes truksta vaiku. Bet kai pagalvoji kad ten tik seimos gydytojai, o specialistu reikes ieskoti vistiek kitur tai kam tada reikia.



Na va šiandien paklausiau gydytojos dėl kraujo tyrimų, sakė kad tyrimai yra nemokami, nebent reik specialių tyrimų, kurie kaip ir visur yra mokami. O šiuo atveju matyt buvo daromas striumos tyrimas, todėl ir teko sumokėt smile.gif Taip kad, visos paslaugos yra ten nemokamos, kokios yra nemokamos ir paprastoj poliklinikoj smile.gif
Atsakyti
Nu va kad labai keista vyrui dare paprasta pilna kraujo tyrima (tikrai ne koki spec) ir kodel tada pinigus eme net neisivaizduoj, bet po to buvau labai pikta, ne del pinigu, bet is principo, kad nepasake kad kainuos kazkoks tyrimas. Aisku aplinka, aptarnavimas super thumbup.gif tikrai negaliu nieko sakyti. Mes prisirasem pas gyd. V.Vaitkiene - kolkas patenkinti.
Atsakyti
O jūs ir vaikelį ten prirašę? Įdomu pas kurią pediatrę? Mes tai pas gyd. Rudžioniene lankomės.
Atsakyti
vikix, ir visos kitos, kurios turite klausimu, pasiulymu ar pageidavimu, o ypac - nusiskundimu Vilniaus sveikatos namais, prasau parasykit laiskuti adresu paulius@vsn.lt - pabandysim kaip galedami padeti. Esame pakankamai jauni (dirbame nuo 2004 lapkricio), ir nuo klaidu niekas nera apsaugotas - taciau stengiames jas kaip galedami greiciau taisyti.

Del kraujo ir slapimo tyrimu - standartiniai tyrimai 'prisirasiusiems' pacientams tikrai yra ir turi buti nemokami. Kita kalba apie specifinius tyrimus - taciau jie mokami ir valstybinej medicinoj. Konkreciu vikix atveju, kol nezinau smulkmenu, nieko negaliu komentuoti - galbut buvo padaryta kazkokia klaida, galbut dar nebuvo ivykes 'prirasymas' (tai kartais uztrunka iki savaites, ir nuo musu nepriklauso - o priklauso nuo vilniaus teritorines ligoniu kasos), galbut buvo padaryta paprasciausia klaida - bet tikrai ne piktybiskai.

Su laiku VSN'e dirbs ir specialistai, kai kurie - nemokami, kiti - mokami (tai priklausys nuo to, kiek paslaugu is musu pirks teritorine ligoniu kasa).

Iki,
Paulius smile.gif
Atsakyti
O as siandien isvis pakeiciau poliklinika dukrai - is 5 pabegom i 10 (Seskines poliklinika). Priezastis paprasta - nepatogu vazinet, nes jau 3 m. kaip vel gyvenam pas mano tevus Seskinej.
Iki siol musu gydytoja buvo Juodkiene. Siaip, kaip zmogus, ji faina: bet kada nuvarai, paprasai pazyma uz seniai praejusi laikotarpi (nors oficialiai pas ja nebuvom ir ligos neuzfiksavom) - duoda. dar patinka, kad ji maloni, nepiktybiska. Bet kaip medike, ka as zinau g.gif Gal neverta, nes pati ji nieko ir nesako, nepaklausi - nesuzinosi, ka ir kaip pasakai - su viskuo sutinka. O man atrodo, kad turetu buti kitaip, juk as nesu medike, ateinu tikedamasi kazkokios pagalbos, platesniu paaiskinimu, kazko truksta ...
sakau, nesu as ant jos uzpykus ar pan., "danties negreziu", bet prisiminsiu ja tik kaip gera ZMOGU, ne daugiau ax.gif
Atsakyti
Nu jei Juodkiene gera daktare ir dar maloni tai as arabas blink.gif
Atsakyti
Mes irgi pas Juodkiene lankomes.Nu ka as zinau...Sutinku su Tagulia,kad ji sutinka su mano zodziais.Dabar,kai vaikas serga,atejo apziureji,nustate pulinga angina,o kai mano mama paklause kas tai per liga,kas darosi,nesugebejo paaiskinti.Tai ar tai gydytoja?Juk ji turi apsviesti mamas,o ne mamos ja smile.gif
P.S.Nerute,o kurioj vietoj Tu gyveni?Gal kaimynes esam? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lineba @ 2005 03 08, 22:48)
Mes irgi pas Juodkiene lankomes.Nu ka as zinau...Sutinku su Tagulia,kad ji sutinka su mano zodziais.Dabar,kai vaikas serga,atejo apziureji,nustate pulinga angina,o kai mano mama paklause kas tai per liga,kas darosi,nesugebejo paaiskinti.Tai ar tai gydytoja?Juk ji turi apsviesti mamas,o ne mamos ja smile.gif
P.S.Nerute,o kurioj vietoj Tu gyveni?Gal kaimynes esam? smile.gif


panasu kad galim but ir kaimynkos smile.gif tik musu daktare yra Lapeniene o Juodkiene ja kazkada pavadavo, tai mano atsiliepimai tik tragiski sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 08 kovo 2005 - 21:52
As irgi buvau karta pas Lapeniene smile.gif Pati gydytoja faina,bet sesute man nelabai patiko sad.gif
O Lapenienes apylinke irgi yra virsuliskes,man atrodo,tai gal ir kaimynkos,tik nezinom smile.gif
Atsakyti