Įkraunama...
Įkraunama...

Gražiausios laukimosi akimirkos!

Gražiausios laukimosi akimirkos!

Motinos dienos proga kviečiame dalyvauti fotokonkurse „Gražiausios laukimosi akimirkos“! nestuke.gif Besilaukianti moteris yra ypatingai graži. Šis savitas grožis spinduliuoja laime ir ramybe, dvelkia gyvenimo meile. Pagaukite šį grožį fotokadre.

user posted image

Reikalavimai nuotraukoms: siužetas ir pagrindinė idėja – nėštumo grožis. Nėštumo terminas įvairus, tačiau nuotraukoje turi būti visiškai aišku, kad jūs laukiatės. Jei jau susilaukėte kūdikio, tačiau turite nštumo metu darytų nuotraukų, taip pat galite dalyvauti, jei tik šios nuotraukos nedalyvavo ankstesniuose mūsų fotokonkursuose nėštukėms („Kai laukiau tavęs“ ir „Belaukiant gandrų“).

Sugalvokite nuotraukai pavadinimą. Kaip visada, prašome juos rašyti lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž) ir peržvelgti jau dalyvaujančių konkurse nuotraukų pavadinimus, kad nesikartotumėte.

Nepamirškite prieš siųsdami nuotrauką konkursui susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis! spauskite čia:

Nuotraukas konkursui pateikti galėsite 2007 05 04 – 2007 05 25
Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2007 05 26 – 2007 06 01

Konkurso dalyvio paraišką pildykite čia: http://www.supermama.lt/foto

Konkurso prizai - A.Vingro knyga „Jūsų vaikas“.

user posted image

Anotacija:
Kaip prižiūrėti kūdikio odą? Kaip nustatyti, ar kūdikiui užtenka motinos pieno? Kaip namuose
padėti kosinčiam vaikui? Kodėl vaikus būtina skiepyti? Kokių vaistų, skirtų pirmajai pagalbai,
turėtų būti namų vaistinėlėje?
Knygoje atsakoma į tėvų, auginančių įvairaus amžiaus vaikus, klausimus, daugiausia dėmesio
skiriama naujagimiams ir kūdikiams.

user posted image
Atsakyti
Pasirodo jau trečias nėštukų konkursas, o aš vis pražioplindavau ax.gif , bet dabar jau tikrai sudalyvausiu rolleyes.gif
Atsakyti
Labai grazus konkurselis good.gif

Ir labai patiko si nuotraukyte wub.gif

user posted image

heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 04 gegužės 2007 - 11:08
QUOTE(kristina-buziene @ 2007 05 04, 12:07)

Ir labai patiko si nuotraukyte  wub.gif

Man šita irgi labai graži wub.gif 4u.gif
Atsakyti
geras konkursas,bandysim sudalyvauti thumbup.gif o ta meniška nuotrauka superinė thumbup.gif gaila kad neteko sudalyvauti tokioj fotosesijoj unsure.gif gal teks su antru vaikiuku rolleyes.gif
Atsakyti
na, reikia perziureti savo nuotraukeles, gal rasiu kokia tinkama konkurseliui! thumbup.gif
Atsakyti
kol kas man pati pačiausia rolleyes.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matelyk: 04 gegužės 2007 - 19:29
QUOTE(Matelyk @ 2007 05 04, 20:29)
kol kas man pati pačiausia  rolleyes.gif  wub.gif
user posted image

ir man drinks_cheers.gif , matau ją pirmoje vietoje biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2007 05 04, 20:29)
kol kas man pati pačiausia  rolleyes.gif  wub.gif
user posted image

vienareiksmiskai - grazu!!!
Atsakyti
Jau kiek graziu nuotraukeliu si ryta isvydau 4u.gif blush2.gif

Labai si suzavejo wub.gif

user posted image

O si miela tokia blush2.gif ... hihihi.gif

user posted image


Labai geras ir grazus konkurselis good.gif Labai...... good.gif
Atsakyti
user posted image
man šita dvelkia tokia ramybe.....

o su šuniuku irgi faina thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 05 gegužės 2007 - 10:31
100 proc kad laimes nuotrauka is fotosesijos/fotostudijos - tai net nemanau kad verta dalyvaut verysad.gif nes tokios foto neturiu verysad.gif
Atsakyti