Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos mirtis - kaip tai išgyventi?

QUOTE(Nuotrauka @ 2015 04 13, 22:29)
Oi mergaites,
vis tikedavausi, kad nereikes taip greitai ieskoti kvailu "patarimu" kaip susitaikyti su mamos mirtimi... O kai beda, kai skausmas ateina i sirdi, bet kokio siaudo griebiesi....

Mamyte mano sirgo, veziu.. Pirma karta nugalejo, nepraejo net metai, kai ji svente gyvenima, o jis gryzo su trenksmu, isplito kur beimanoma. Ji kovojo, buvo mano saunuole, pavyzdys man ir visam likusiam pasauliui, pasiemiau ja gyventi pas mane, kovojom kartu, juokemes kartu, dziaugiames kiekviena diena, rytiniais saules spinduliais, nuostabiais pusryciais sode, paivaiksciojimais parke ir kas diena sakem, kad mylim viena kita. Mano antroji puse isikele su mumis, nuostabu buvo. Patapom keista seima, bet namai pilni meiles ir jaukumo. Pildem vieni kitu svajones, ypac mano mamytes, nes jos gyvenimas deja, buvo ne rozem klotas, kai prakeiksmas ja nuo pat mazens sekiojo, vos laiminga - viska ateme.. Stengemes is paskutiniu  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Ir ka.. Pasidare blogiau, viskas buvo gerai, tas bjaurastis isplito, nes nei vieni vaistai nepadejo , islakinom i ligonine.. Negaliu plestis, nes sirdis byra i gabalus, po 6 dienu isleido namo taip sakant mirti... Dar savaitele ir buvau salia, kai ji ikvepe paskutini karta.. Net 46 jai nebuvo...

Verkiu naktim. Verkiu dienom. Planavom leliuka mes jau, vestuves metu gale.. Atrodo, kad nors rek visa gerkle , nes taip bloga.. Norisi begti pas ja i kambari ir sakyti : Mama, brangiausioji, man mmm veluoja, busi tu mociute!!!!! Bet va... Nera pas ka begti.. Nera ko apkabinti. Tik sirdi isdraskyta i milijonus gabaliuku... Teturejau ja viena. Nei broliu, nei seseru, nei tevo. Atrodo ateme viska, ka tiek branginau cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Visų pirmiausia užuojauta. Žinau kaip trūksta mamos. Bet galim būti laimingos, kad stengėmės pildyti jų norus, svajones. Man kartais atrodo, kad mirtis nėra pati baisiausia našta. Man atrodo, kad sąžinės graužatis būtų baisesnė, juolab žmogui kurio nebėra. Taip, kad esam ko gero geros dukros, o pas savo mamules vėliau ar ankščiau vistiek nukeliausim. Stiprybės.
Atsakyti
QUOTE(Nuotrauka @ 2015 04 13, 23:29)
Norisi begti pas ja i kambari ir sakyti : Mama, brangiausioji, man mmm veluoja, busi tu mociute!!!!! Bet va... Nera pas ka begti.. Nera ko apkabinti. Tik sirdi isdraskyta i milijonus gabaliuku... Teturejau ja viena. Nei broliu, nei seseru, nei tevo. Atrodo ateme viska, ka tiek branginau cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Nuotrauka, tikekite, kad mamyte persikunijo i jusu mazyli wub.gif Sako, kad buna taip, kai vienas mirsta, o ateina kitas i jo vieta 4u.gif
As palaidojau teveli pries pusmeti nuo tos bjaurios ligos... Irgi niekaip nesusitaikau... Tik aplanko jis mane sapnuose, pabendraujam, zinau, kad jam TEN viskas gerai wub.gif Vadinasi, ir Jusu mamytei TEN viskas gerai turi buti, globoja ji jus, naslaitele, is Aukstybiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alionyte @ 2015 03 04, 21:28)
console.gif
mano mama mire pries 6 metus irgi nuo vezio, bet man atrodo kad kuo toliau tuo labiau man jos reikia ... su niekuo apie tai nekalbu, nieko nepasakoju o viduje viskas tiesiog verda ... o jei kas is aplinkos pasako, kad va su mama buvom mieste, apsipirkt, sveciuose ir t.t. tai man toks pyktis, nes as tai jau tikrai niekada niekada su ja nieko nenuveiksiu ... o pries metus dar ir tetis mire, tai isvis  tustuma ir tiek ...

Kai nėra mamos daugiau nei metai. O viską jaučiu, kai ir rašai tu. Nueinu į kapus, patvarkau ir atsisveikinu. Dabar ir tėvukas jau pamažu link ten. 😭
Atsakyti

Šiandieną keturi mėnesiai , kaip nebeturiu mamos , įvyko viskas netikėtai, kad dar iki šiol nebegaliu susitaikyti .Baisiausia yra ne laidotuvės, o visa, kas vyksta po jų ,kai pradedi suvokti,kad niekada jau daugiau nebepamatysi , neužsuksi , tiek daug nepasakyta , tiek daug atrodo nesutarimų buvo .... ir dabat tik netekus ties visi negeri dalykai išnyko liko viso gyvenimop prisiminimai ir tuštuma , baisi tuštuma , kad net nuspręndžiau parašyti čia ,nes vis tik paskaitinėdavau , nes nieks aplinkui ir nesupranta, o ir nėra kam suprasti, kam paguosti ar paklausti,kaip jaučiuosi , nes mirus mamai man nieko daugiau nebeliko ( neturiu nei broliu nei seserų nei kitų artimųjų ) tik dukrytė . 

Atsakyti
QUOTE(Lazdinija @ 2016 12 21, 17:03)
Šiandieną keturi mėnesiai , kaip nebeturiu mamos , įvyko viskas netikėtai, kad dar iki šiol nebegaliu susitaikyti .Baisiausia yra ne laidotuvės, o visa, kas vyksta po jų ,kai pradedi suvokti,kad niekada jau daugiau nebepamatysi , neužsuksi , tiek daug nepasakyta , tiek daug atrodo nesutarimų buvo .... ir dabat tik netekus ties visi negeri dalykai išnyko liko viso gyvenimop prisiminimai ir tuštuma , baisi tuštuma , kad net nuspręndžiau parašyti čia ,nes vis tik paskaitinėdavau , nes nieks aplinkui ir nesupranta, o ir nėra kam suprasti, kam paguosti ar paklausti,kaip jaučiuosi , nes mirus mamai man nieko daugiau nebeliko ( neturiu nei broliu nei seserų nei kitų artimųjų ) tik dukrytė.

console.gif
Viskas taip pažįstama... Išgyventa...
Laikas gydo, bet laaabai lėtai... angel_sadangel.gif
Atsakyti
Ar dar kas nors apsilanko šiame skyrelyje ? blush2.gif Aš jau perskaičiau visų pasisakymus po kelis kartus... verysad.gif((( Ar pavyko atsitiesti po šių išgyvenimu , koks tolesnis periodas ? Nes dabar begalinis ilgesys, jaučiu įsivariau depresiją, laaaabai sunku , liūdna be galo verysad.gif((
Atsakyti
QUOTE(Lazdinija @ 2017 05 26, 09:39)
Ar dar kas nors apsilanko šiame skyrelyje ?  blush2.gif  Aš jau perskaičiau visų pasisakymus po  kelis kartus...  verysad.gif(((  Ar pavyko atsitiesti po šių išgyvenimu , koks tolesnis periodas ? Nes dabar begalinis ilgesys, jaučiu įsivariau depresiją, laaaabai sunku , liūdna be galo verysad.gif((

Dabar jau tikiu : laikas gydo... Bet praėjo jau 12 metų. Bet net ir dbr, kai įvyksta koks svarbesnis įvykis mano gyvenime, pirma mintis "paskambinti mamai". Deja.. o susigraudinu ir dbr: žiūrint nuotraukas, grojant dainai apie mamą, užklupus prisiminimams, vidiniam skausmui, kad mano vaikai net nepažino TOKIOS NUOSTABIOS močiutės. O kuris pažino, tai neatsimena jos verysad.gif Bet tos liūdnos mintys aplanko daug daug rečiau, nei prieš kokius 5 metus. Taip kad išgyvensit. Yra kaip yra.... Ir nieko nepakeisim verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lazdinija @ 2017 05 26, 09:39)
Ar dar kas nors apsilanko šiame skyrelyje ?  blush2.gif  Aš jau perskaičiau visų pasisakymus po  kelis kartus...  verysad.gif(((  Ar pavyko atsitiesti po šių išgyvenimu , koks tolesnis periodas ? Nes dabar begalinis ilgesys, jaučiu įsivariau depresiją, laaaabai sunku , liūdna be galo verysad.gif((

Vakar buvo 4 m. kaip palaidojau mamą. Laikas gydo, galiu kapinėse pabūti neverkus, bet kai skaitau temą, dažniausiai apsibliaunu. Reikia su savim dirbti. Stengiausi mąstyti pozityviai. Mano mama mirė nuo insulto, jos netekau staiga. Dabar giminaitė senutė guli jau 3m. ant patalo, nieko nesuvokia, akla, vaikai iškankinti slaugos. Džiaugiuosi, kad mamai to neteko patirti. Esu rami, nes stengiausi būti gera dukra. Tikiu, kad po mirties viskas dar nesibaigia, yra tas mums nežinomas anapusinis gyvenimas. Visada sudėtingesniais momentais tarsi jaučiu, kad ji mane stumteli reikiama kryptimi. Žinoma, nėra tokios dienos, kad jos neprisiminčiau.
Atsakyti
QUOTE(Lazdinija @ 2017 05 26, 10:39)
Ar dar kas nors apsilanko šiame skyrelyje ?  blush2.gif  Aš jau perskaičiau visų pasisakymus po  kelis kartus...  verysad.gif(((  Ar pavyko atsitiesti po šių išgyvenimu , koks tolesnis periodas ? Nes dabar begalinis ilgesys, jaučiu įsivariau depresiją, laaaabai sunku , liūdna be galo verysad.gif((

Pavyko atsitiesti, bet praėjo laaabai daug metų. verysad.gif
Stiprybės Jums. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2017 11 01, 14:14)
Pavyko atsitiesti, bet praėjo laaabai daug metų. verysad.gif
Stiprybės Jums. 4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif praėjo 12 metų blink.gif Ir tai dar norisi jai paskambinti..... Atrodo, kad yra namuose savo.....
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2017 11 01, 15:01)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif praėjo 12 metų  blink.gif Ir tai dar norisi jai paskambinti..... Atrodo, kad yra namuose savo.....

Gerai, kad aš ne viena tokia. doh.gif
Atsakyti
Mamai...

angel_sadangel.gif
Atsakyti