Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukos internetu

QUOTE(Izaa @ 2009 12 30, 13:10)
Man reikia pasidaryti apie 1000 vnt foto, vaikiuko albuma noriu pagaliau padaryti doh.gif , kur kainos ir kokybes santykis geriausias g.gif nesvarbu kad butu internetu galiu ir nuvezti jei kur reik...tik va tokiam kiekiui noreciau geros kainos...ir zinoma kokybes cool.gif

na kai toks kiekis foto gali bandyti tartis del nuolaidos ir ziureti kas pasiulys geresne kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Izaa @ 2009 12 30, 13:10)
Man reikia pasidaryti apie 1000 vnt foto, vaikiuko albuma noriu pagaliau padaryti doh.gif , kur kainos ir kokybes santykis geriausias g.gif nesvarbu kad butu internetu galiu ir nuvezti jei kur reik...tik va tokiam kiekiui noreciau geros kainos...ir zinoma kokybes cool.gif

Nu jo, normaliai čia kiekis lotuliukas.gif Kiek albumų gausis.

Aš buvau užsisakiusi nuotraukas Elektromarkt, tai ačiū, daugiau nereikia... Visos nuotraukos keliais cm mažesnės, nevienodo dydžio, kita moteris atsiimti norėjo, tai kai kurios kaip puse nuotraukos, tokio dydžio blink.gif Pareikalavom perdaryti, turėjo per 2 sav. būti, bet jokio pranešimo taip ir nesulaukiau, tai velniop, nebesivarginsiu ten važiuot, šitaip toli trenktis kainuoja man daug sveikatos... Geriaujau kažkur kiek brangiau sumokėt, bet gauti laiku ir kokybiškas nuotraukas. Beje, jau aptarnavimas ten tai... schmoll.gif Ir laukiau su vaiku ten ilgiau, nei pusvalandį, kol pasirodė darbuotojas, o tada dar užtrukom dar ilgiau...

Pasidalinkit patirtim, kur kainos geros, bet ir kokybė gera?
Atsakyti
Siaip tai, man rodos, foto gamintojai neturi atsakyt uz spalvu tikruma. Jas galim patys kompu pasreguliuot su spec. programom. Jos tiesiog atspausdina tai, ka jom nusiuntet. O del formatu - uzsakinejant reikia pazymeti, ar norit su baltais krastais, ar dinamines, ar kokios ten dar buna...
Gal Jusu paciu fotikas nepagauna realios spalvos, tai kaltint gamintoju negalima... na, as cia taip samprotauju, nes neturiu jokiu rysiu su gamintojais. Tiesiog is kameros perkelus fotkes io kompa, jos tikrai ne visada buna tokios, kokiu noreciau ant popieriaus. tai tenka pakoreguot kontrasta, spalvas,,,
O siaip esu patenkinta ir Eurokos , ir Maxima foto...
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2009 12 30, 15:45)
Siaip tai, man rodos, foto gamintojai neturi atsakyt uz spalvu tikruma. Jas galim patys kompu pasreguliuot su spec. programom. Jos tiesiog atspausdina tai, ka jom nusiuntet. O del formatu - uzsakinejant reikia pazymeti, ar norit su baltais krastais, ar dinamines, ar kokios ten dar buna...
Gal Jusu paciu fotikas nepagauna realios spalvos, tai kaltint gamintoju negalima... na,

Na, žinot, aš tikrai ne akla ir matau, ką siunčiu ir ką gaunu, o tuo labiau, kad turiu palyginimui tas pačias foto darytas kitur, tik formatas tinkamas, spalvos gražios, ir pusė galvų nenušniota... g.gif
Gamintojas turi matyti, ka daro ir negali taip radikaliai skirtis kokybė.
Gamintojas atsako už kokybę. Už ką daugiau jis gali atsakyt?
Žmonės juk nereikalauja iš nepavykusio kadro padaryti kažką nerealaus. Tokių kadrų niekas ir nedaro, juk ne iš juostelių daroma, kad nežinai, ką darai. Aš irgi ir konrastus pasišviesunu, jei per tamsu, ir apsikrarpau, ko nereikia, o ne žalią failą, kaip nufotografuota, ir siunčiu daryt... schmoll.gif
O dėl formato, jei pažymi, kad nori 10*15, tai ir turi gauti 10*15, o ne 10*13 ar 10*8 pvz... Kažkodėl nunešus padaryti nuotraukas bet kur, gaunam normalų formatą, nors prie akių tiesiog tam aparate išspausdina, niekada nebūdavo problemų. O internetu užsakant, kiek dabar pati patyriau ir perskaičiau čia, kažkodėl visai kas kita schmoll.gif

Tikriausiai reikia tiesiog bandymo budu, po mažą kiekį nuotraukų darytis, kad užsitikrinčiau, jog viskas gerai, o jei negerai, vis mažesnis nuostolis.
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2009 12 30, 14:58)
Aš buvau užsisakiusi nuotraukas Elektromarkt, tai ačiū, daugiau nereikia... Visos nuotraukos keliais cm mažesnės, nevienodo dydžio, kita moteris atsiimti norėjo, tai kai kurios kaip puse nuotraukos, tokio dydžio  blink.gif Pareikalavom perdaryti, turėjo per 2 sav. būti, bet jokio pranešimo taip ir nesulaukiau, tai velniop, nebesivarginsiu ten važiuot, šitaip toli trenktis kainuoja man daug sveikatos... Geriaujau kažkur kiek brangiau sumokėt, bet gauti laiku ir kokybiškas nuotraukas. Beje, jau aptarnavimas ten tai...  schmoll.gif Ir laukiau su vaiku ten ilgiau, nei pusvalandį, kol pasirodė darbuotojas, o tada dar užtrukom dar ilgiau...

Pasidalinkit patirtim, kur kainos geros, bet ir kokybė gera?


o kokį formatą ėmėt? jeigu dinaminį, nuotraukos ir būna mažesnės, ne visos vienodos, bet jose nenukarpo vaizdo. aš ten dariau 300 foto, likau labai patenkinta kokybe. o dėl nuotraukų dydžio - užsakinėjant rašo jų puslapyje smile.gif
Atsakyti
Na ka kadangi uzmaciau akcija fotoservise, kad virs 70 nuotrauku uzsakant internetu jos kainuos po 39 cnt bigsmile.gif , na galvoju padarysiu koki 100 pradziai kad paziuret kokybe ir pan., aisku tik poto daskaiciau kad 39 cnt tai nuotraukoms virs 70 t.y 71,72 ir t.t bet tai dzin ...ikeliau foto vakar labai velai vakare gal 23.30 blush2.gif siandien gavau patvirtinima sms kad uzsakymas ivykdytas..kazkur apie 12.30.... thumbup.gif na po pietu keliausiu atsiimti I BIG'a...tad ziuresim kaip kokybe...parasysiu ir jums mirksiukas.gif
Atsakyti
na va pasiemiau nuotraukas, man visaij patiko thumbup.gif , dariau ta varianta "pilnas kadras" kitaip tariant su sone baltais krastais, bet ne remeliu, nes bijojau kad apkarpys ka nors, na ka tek stoliau rankiot foto ir daryt doh.gif
Atsakyti
Gal kas jau nuolaidu nuotraukoms uzmatete? g.gif kiek ieskojau tai visos akcijos baigesi 12.31 doh.gif
Atsakyti
radau akciją kad delfi nuotraukos tik po 29ct thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elizabeta_depp: 21 sausio 2010 - 14:48
Dariausi IKI savo vestuvines...hmm..kaina buvo super 0,25cnt..bet..
nusivyliau kokybe, todel kad daugelis foto buvo darytos profesionaliu fotiku, grazios spalvos nuotraukose virto- tamsiom, gelsvom... g.gif ir t.t. kadangi uzsakiau 2 formatu, tai is pradziu atidave tik vieno formato, po keliu dienu raso ,kad ateikite pasiimti ir didesnio formato + priskaiciavo kaip 2 uzsakymus ,kurie kainuoja po 1Lt, nors uzsakymas buvo vienas ir tas pats. Parasiau e-maila su nusiskundimais, tai atrase,jog visas nuotraukas + originalus vokas, kuriame buvo jos sutalpintos + pretenzija+ dar kazkas atneskite i IKI ir t.t. Nu...gaila man savo nervu,,, Kai antra kart uzklausiau e-mailu ,kodel priskaiciavo !Lt mokesti, atsakymo nebegaunu iki siol....

Daugiau nesirinksiu IKI foto schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
akcija si menesi copy1
po 0,28ct
ju nuotrauku kokybe esu patenkinta, ir ne tik...
Atsakyti
QUOTE(reginamilos @ 2010 01 21, 17:33)
akcija si menesi copy1
po 0,28ct
ju nuotrauku kokybe esu patenkinta, ir ne tik...

Vakar uzsakinejau,tai labai reikia sekt kas pazymeta ar tradicinis ar dinaminis formatas.Darai kita zingsni,pasiziuri,kad jau ne taip rodo kaip pazymejau doh.gif
Atsakyti