Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotraukos internetu

QUOTE(Novela @ 2010 09 23, 15:14)
Nu gal jau gavai? As ir siandien uzsisakiau. Atsiimsiu Savanoriu IKI ,o kur ten pas ka klaust? Pas kasininkes? ir pagal pavarde atiduos ar ta uzsakymo koda reik uzsirasyt kur i pasta gavau?


Dar negavau... Turėtų būti šiandien arba pirmadienį. Bandysiu šiandien nulėkt pažiūrėt, o gal skambint galima..... g.gif

Šiaip manau foto turėtų būti informacijoje, ne kasose. Aš bent taip įsivaizduoju. mirksiukas.gif

O numeriuko gali būt, kad prašys, bet ... gal užteks ir pavardės g.gif
Papildyta:
QUOTE(Laimuske @ 2010 09 24, 08:45)
Dar negavau... Turėtų būti šiandien arba pirmadienį. Bandysiu šiandien nulėkt pažiūrėt, o gal skambint galima.....  g.gif

Šiaip manau foto turėtų būti informacijoje, ne kasose. Aš bent taip įsivaizduoju.  mirksiukas.gif

O numeriuko gali būt, kad prašys, bet ... gal užteks ir pavardės  g.gif



Na va, ką tik skambinausi į parduotuvę. Bendru telefonu, kur internete nurodytas prie mano parduotuvės ir sujungė su kuo kalbėti dėl foto. Sakė jau pagamintos, užteko tik pavardės. Lėksiu po darbų pasiimti.
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 09 24, 08:54)

Na va, ką tik skambinausi į parduotuvę. Bendru telefonu, kur internete nurodytas prie mano parduotuvės ir sujungė su kuo kalbėti dėl foto. Sakė jau pagamintos, užteko tik pavardės. Lėksiu po darbų pasiimti.

Na lauksim naujienu. O mano nuotraukos savaitgali turetu but
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2010 09 23, 09:15)
Aš užsisakiau Maximafoto, Dabar akcija 10*15 po 24 ct. Kažkada jau buvau užsisakius, tai kokybe likau labai patenkinta. Aišku, jei vaizdai kokybiškai nufotkinti, tai ir gausis nuotraukos normaliai. O aš dar su fotoshopu buvau padailinus, tai likau labai patenkinta.

IKI parduotuveje iki rugsejo 28d vyksta akcija, uzsisakant foto 10*15 kaina po 19 ct.
Atsakyti
Žinau ir tai, bet nuo manęs iki artimiausio IKi tiek, kad tas kainu skirtumas bus viršytas, kol nuvažiuosiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2010 09 24, 21:37)
Žinau ir tai, bet nuo manęs iki artimiausio IKi tiek, kad tas kainu skirtumas bus viršytas, kol nuvažiuosiu  tongue.gif

O nuo mao artimiausios iki man keli zingsniai Jonavoj, bet kai ju paieskoj suvedziau adresa tai ismete tris IKI parduotuves Kaune kurios man artimiausios. Gerai kad mama kaune tai paims.
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 09 22, 09:43)
http://cewecolor.lt/iki/
O kaip jums nuotraukų kokybę rodo sukeliant jas su jų programa? Man tai vaizdas ne koks gaunasi. Kažin ar ir tokios nuotraukos gaunasi.Kažkaip baisoka net užsakinėt nuotraukas. Norėčiau pasidaryt fotografo fotografuotas nuotraukas, jų kokybė labai gera,bet jei atspausdins blogai.... g.gif

o be jų programos įmanoma?man kažkaip neišeina... g.gif
Atsakyti
Sakykit , o kaip suprasi Iki foto formatus, ten reikia pasirnkti, 9, 10, 13 arba 15.

Tai jei man reikia 10x15, tai kuri zymeti? g.gif
Atsakyti
Pasiėmiau nuotraukas penktadienį iš IKI, tik pamiršau parašyti smile.gif

Visai nieko kokybė, nu nėra tokios laaaaabai geros, bet geriau nei tikėjausi už 19cnt.

Papildyta:
QUOTE(Skorpione @ 2010 09 27, 10:25)
Sakykit , o kaip suprasi Iki foto formatus, ten reikia pasirnkti, 9, 10, 13 arba 15.

Tai jei man reikia 10x15, tai kuri zymeti? g.gif


10
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuske: 27 rugsėjo 2010 - 10:00
Aciu 4u.gif
Uzsisakiau ir as nedaug foto, ziuresiu kaip kokybe ax.gif

Per Pictur Hapy , tai si karta man irgi kazkokios tamsokos gavosi, bet siaip kokybe 8/9 balams ax.gif
Atsakyti


QUOTE(Laimuske @ 2010 09 27, 11:00)
Pasiėmiau nuotraukas penktadienį iš IKI, tik pamiršau parašyti smile.gif

Visai nieko kokybė, nu nėra tokios laaaaabai geros, bet geriau nei tikėjausi už 19cnt.


Aisku, nu ir as sia sav jau atsiimsiu savas. Nu svarbu labai nutamsintos ar nusviesintos nebutu.
Dar man reikes didesniu nespalvotu fotkiu pasidaryt, gal kas zinot kur geriau tokias daro? Viena kart sakiausi atrodo is fotofabriko tai nepatiko kad viena labai tamsi, kita isvis vos ne balta padare
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Novela: 27 rugsėjo 2010 - 13:29
O aš atsiėmiau iš Maximafoto. Kokybė superinė thumbup.gif
Atsakyti
Dariau nuotraukas Picturehappy, gavosi neblogos tos kurios normaliai apkarpytos, bet kai kur net vienintelis veidas kadre per pusę perkirptas doh.gif doh.gif
Atsakyti