Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip IŠMOKTI nekreipti dėmesio į ...

Siame skyrelyje yra tema apie erzinancius iprocius ir ydas. Visos mielai pasakoja, kartais su sypsena, kartai be, apie antrosios puses ydas. Taciau kaip ismokti nekreipti demesio i tas ydas? Sumum sumarum mano vyras neturi daug ydu, gal tik viena kta, bet ir jos mane veda is proto doh.gif Apibendrintai galeciau pasakyti, kad jis nemoka priimti jam sakomu pastabu, taciau pats pastabas dalina na lieva na prava, ir vargas tau, jei nedarai isvadu del jo issakytu pastabu. Kitas dalykas, kai atkartoji jo zodzius analogiskoje atvirkstineje situacijoje, jis supyksta, isizeidzia ir netgi prasideda nekalbavalandziai. Niekaip neismokstu NEREAGUOTI i jo pastabas ir NORMALIAI priimti jo isizeidimus. Beje, jis pats pripazista, kad yra degtukas - jis greit uzsidega ir greit uzgesta, o mane uzdegus greit neuzgesinsi nono.gif
Atsakyti
oi Shalna, kaip as tave suprantu, musu tai pagrindine beda, kaip sakoma kito aky siauda pastebi, o ant saves rasto nemato. As tai jau nuleidau rankas, pas mus pastoviai del to barniai, tik as tai labiau pavadinciau saves gailejimu arba amzinu teisuoliu, maniskis tai isviso vos ne dievas, visi jam kalti, prisidirba, o poto stebisi kodel taip su juo elgiasi, koks jis vargsas nelaimingas, kad ji pastoviai kankinu, reikalauju visko, o jo visai neivertinu, ech, net neinau ka ri patarti, tik tiek manau kad cia reikia kazkaip uzsiauginti stora skura ir nebekreipti i tai demesio, as jau kazkaip po biski ziuriu vis salciau reaguoju, bet va kartais vistiek dar sunervuoja bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigrine: 06 gegužės 2007 - 12:13
QUOTE(Shalna @ 2007 05 06, 11:16)
Siame skyrelyje yra tema apie erzinancius iprocius ir ydas. Visos mielai pasakoja, kartais su sypsena, kartai be, apie antrosios puses ydas. Taciau kaip ismokti nekreipti demesio i tas ydas? Sumum sumarum mano vyras neturi daug ydu, gal tik viena kta, bet ir jos mane veda is proto  doh.gif Apibendrintai galeciau pasakyti, kad jis nemoka priimti jam sakomu pastabu, taciau pats pastabas dalina na lieva na prava, ir vargas tau, jei nedarai isvadu del jo issakytu pastabu. Kitas dalykas, kai atkartoji jo zodzius analogiskoje atvirkstineje situacijoje, jis supyksta, isizeidzia ir netgi prasideda nekalbavalandziai. Niekaip neismokstu NEREAGUOTI i jo pastabas ir NORMALIAI priimti jo isizeidimus. Beje, jis pats pripazista, kad yra degtukas - jis greit uzsidega ir greit uzgesta, o mane uzdegus greit neuzgesinsi  nono.gif


Paprastai. Žmogų reikia priimti kaip žmogų, t.y. ir su geromis, ir blogomis savybėmis, o ne kaip vaizduotėje susikurtą idealą, kuris visada elgiasi tik teisingai ir gerai, ir, svarbiausia, pagal tavo norus.

Be to, verta prisiminti, kad ir pati nesi angelas. Kaip ir bet kuri iš mūsų. Tikriausiai nori, kad tave mylėtų tokią, kokia esi. Pagalvok apie tai, kad ir taviškis nori, kad tu jį mylėtum tokiu, koks jis yra.
Atsakyti
aš tai pradžioj su ydom pradėjau kovoti, o paskui nusprendžiau, kad niekas manęs gi nevertė tokio diedo išsirinkti, pati norėjau, pati ir gavau ko noriu, taip kad ir tos jo ydos yra neatskiriama visumos dalis. Kartais suerzina kažkas, bet visumoj vistiek labai myliu ir tiek. wub.gif o ir pati kartais galiu būti labai bjauri lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad ismokti nebekreipt demesio i ydas,manyciau reikia isgyventi nemazai metu kartu.Tada igijama patirtis nesiklausyti ir nematyti tai,kas erzina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutelelt @ 2007 05 06, 22:13)
Kad ismokti nebekreipt demesio i ydas,manyciau reikia isgyventi nemazai metu kartu.Tada igijama patirtis nesiklausyti ir nematyti tai,kas erzina ax.gif


drinks_cheers.gif jug ir jiems reikia su musu ydomis kaskaip taikitis. doh.gif
Atsakyti
Galima nekreipti demesio i tas ydas. O jei labai erzina....na as tai meginu svelnumu pagydyti bigsmile.gif
Atsakyti
Daugumoje atvejų aš savąjį toleruoju, suprasdama, kad jo nepakeisiu. Kartais pasidaro skaudu, kad jis mane bando pakeisti pagal save, tuomet ir pykstamės unsure.gif .
Atsakyti
Pripranti ir tiek... ir tos ydos su laiku patampa tiesiog žmogaus savybėmis... Visi mes juk skirtingi mirksiukas.gif
Atsakyti
Man visada toks jausmas, kad as visada kenciu jo tariamas ydas ir nervuojuosi...
O jis sau ramiai gyvena del mano ydu...

Ka jau padarysi, pas mane ju daugiau... ax.gif jau galutinai ji turbut uzkniso doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistruole: 06 birželio 2007 - 17:51
juk visi esam zmones, vieni karstakosiai, kiti ramus. turim pripazinti, kad esam kiekvinas individualus, ir gal but kalbetis apie tai su savo antraja pusele.... viskas issprendziama, tik nereikia nuleist ranku. gal jums reiketu pasidomet apie semos centro veikla. ten galima gaut labai geru patarimu ir netik del iskilusiu seimyniniu ar tarpusavio santykiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 05 06, 17:58)
Paprastai. Žmogų reikia priimti kaip žmogų, t.y. ir su geromis, ir blogomis savybėmis, o ne kaip vaizduotėje susikurtą idealą, kuris visada elgiasi tik teisingai ir gerai, ir, svarbiausia, pagal tavo norus.

Be to, verta prisiminti, kad ir pati nesi angelas. Kaip ir bet kuri iš mūsų. Tikriausiai nori, kad tave mylėtų tokią, kokia esi. Pagalvok apie tai, kad ir taviškis nori, kad tu jį mylėtum tokiu, koks jis yra.



pritariu visu 1000 proc!!!!
Atsakyti