Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos draugei-panelei

Padovanok isvyka kur nors, nebutinai i uzsieni, dabar geras oras, galima ir Lietuvoje kur nors smagiai isvaziuoti. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuke. @ 2008 06 17, 22:58)
galima surinkt nuotraukas (nuo kūdikystės iki dabartinių metų) ir sudėt į albumą - su komentarais arba be jų
kartą taip vienai draugei darėm  - iš jos tėvų paslapčiom gavom fotkių ir sukūrėm "praeitis-dabartis" pasakojimą...
labai faina dovanikė gavosi thumbup.gif



Visiskai pritariu. Tai butu tikrai puiki dovana!!! As irgi tokia dovana kazkada anytai dariau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valerija:): 07 balandžio 2009 - 19:54
Na, keletas patarimu is mano puses smile.gif... Stai ka esu jau padovanojusi savo mylimom draugem gimtadienio progomis:
geriausiai draugei filmuka su musu nuotraukomis smile.gif, laiska, kuri liepiau skaityti kai jai bus liudna, akvariuma su auksine zuvyte, kad svajones isipildytu smile.gif g.gif ... na, dar pamenu, kazkada draugei dovanojom juosta kaip misiu, kur uzrasem MISS Legali Blondine, sarza dar pamenu smile.gif, aj buteli su jos nuotrauka (ta prasme etikete darem su draugem), balionai visada "praeina": per tokias progas biggrin.gif...na ir tt thumbup.gif
Atsakyti
Labas, man labai reikia patarimo biggrin.gif esu astuntokas turiu klasioke kuri man labai patinka, arteja kaledos ir neapsiprendziu ka jai padovanoti tongue.gif
Atsakyti
Dažniausiai visos mergaitės mėgsta minkštus žaislus bigsmile.gif Tik reikia išsiaiškint,ar ji prie daugumos ;D Dar galima kokius dailius auskariukus pagal jos stilių parinkt. O šiaip, nežinau, iš kurio tu miesto esi, bet labai daug gražių mielu dalykų yra Akropoly Saldžiuosiuose majose. ten galima ir saldainių įdomesnių išrinkt+ kokį gražų niekutį bigsmile.gif man asmeniškai labai gražūs buvo tokie stikliniai meškiukai, seditys ant mažutės saldainių dežutės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niut* @ 2009 12 24, 02:06)
Dažniausiai visos mergaitės mėgsta minkštus žaislus  bigsmile.gif  Tik reikia išsiaiškint,ar ji prie daugumos ;D Dar galima kokius dailius auskariukus pagal jos stilių parinkt. O šiaip, nežinau, iš kurio tu miesto esi, bet labai daug gražių mielu dalykų yra Akropoly Saldžiuosiuose majose. ten galima ir saldainių įdomesnių išrinkt+ kokį gražų niekutį  bigsmile.gif  man asmeniškai labai gražūs buvo tokie stikliniai meškiukai, seditys ant mažutės saldainių dežutės  4u.gif

Na as gyvenu jurbarke o cia tik maxima xx yra. Na paziuresiu gal rasiu ka nors grazaus smile.gif Pagal jos chrarakteri tai manau kad jai patiks dovanele apie kuria tu sakai 4u.gif biggrin.gif Aciu labai uz patarima biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Padovanok Jusu dvieju nuotrauka arba jos kokia graza zavia nuotrauka perkelta ant drobes smile.gif Tai originalu, ir atrodo labai ispudingai - kaip tikras paveikslas!!! As dariausi draugo gimtadieniui tokia dovana.
Atsakyti