Įkraunama...
Įkraunama...

Renault Laguna

Labas. nors lagunos neturiu, taciau siuo metu renkames masina ir vienas is varinatu yra 2001 metu laguna. kiek teko vaziuoti joje, tai atrodo minkstai vaziuoja, patogiai sedisi, nesikaprizina labai ir dyzeliuko nelabai daug valgo, taciau, daug kas sako, kad jeigu laguna, tai del menkiausio gedimo pas meistreli pinigine istustinsi visiskai. nes praktiskai vienas kas sulaiko nuo pirkimo - brangus remontas ir dazni gedimai (na cia tokie gandai sklinda) stai ir noriu patyrusiu lagunu turetoju pasiteirauti, ar verta klausytis tu plepalu. aisku, kad visos masinos genda, nieko cia keisto, bet vienos dazniau, kitos reciau, vat ir butu idomu sulaukti svieziu komentaru (nes prisiskaiciau cia sm poros metu senumo smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2009 11 04, 14:50)
aisku, kad visos masinos genda, nieko cia keisto, bet vienos dazniau, kitos reciau, vat ir butu idomu sulaukti svieziu komentaru (nes prisiskaiciau cia sm poros metu senumo smile.gif )
Tu ir pati atsakei i savo klausima mirksiukas.gif
dar priklauso nuo keliu kur tu vairuosi,ar masina stoves garaze ar lauke.
jei masina stoves visus metus mirksiukas.gif tai ir nebus remontu visai biggrin.gif
o dalys ne labai ir brangios , daliu galima rasti.

dar uzeik cia paskaityk mirksiukas.gif Naujas forumas,apie Laguna
Laguna 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 04 lapkričio 2009 - 15:20
Apie stovejima, kelius cia ir taip viskas aisku, ne sakyt nereikia. tiesiog vienos turi savo markei ir modeliui budingus gedimus, kurie itin daznai pasitaiko. pvz paklausus kelis draugus apie peugeot tam tikra modeli, jie minejo tuos pacius gedimus ir minejo, kad pastoviai tos detales reikia keisti, nes tiesiog turbut ta dalis tuose modeliuose yra nekokybishka, daznai reikia vezti i servisa. panasaus komentaro ir cia tikiuosi isgirsti. jeigu nera daznu gedimu, tai valio, gera masina, tik va nesuprantu, kodel tada tie gandai vis sako, kad renault is servisu neisvaziuoja ir, kad gink die negalima ju pirkti... g.gif

beje, gal kas galetu pamineti napie dyzelinio variklio 1.9 kuro sanaudas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruggiagele: 04 lapkričio 2009 - 15:57
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 11 03, 23:21)
kuria po varikliu biggrin.gif o pas mus nera verysad.gif


Na seip pas mane po varikliu yra apsauga, kuri ateina nuo radiatoriaus ir iki pat pusasiu tesiasi, tolia atvira, bet ten jau variklis kaip ir baigiasi, wa. Zinai, turi srotuose paziureti, nauja gi pati zinai kiek kainuos ir ar verta ja deti. Kita vertus, jos nebuvimas nieko is esmes nekeicia, ir taip nelb ten apsitasko, mieste juo labiau. blush2.gif ax.gif


QUOTE(Jazza @ 2009 11 04, 16:21)
Sveiki  biggrin.gif

Nugis įsiterpsiu ir aš į šitą dialogą. Mano mašniuks - irgi Laguna, 1994 metų. Kadangi tai yra pirmoji mašina mano gyvenime, tai aš tiesiog negaliu jos nemylėti.  wub.gif  (Pirmoji, tai čia neskaičiuojant tų, su kuriomis mokiausi vairuoti, jei įskaičiuočiau - būtų septintoji. Per du mėnesius 6 skirtingos mašinos  doh.gif Suprantama, pirmiausia aš kaifuoju nuo to, kad ji yra MANO, kad kas kartą nereikia nusistatinėti sėdynės, nusireguliuoti veidrodėlių, išsiaiškinti, kaip gi čia jungiasi tas atbulinis bėgis ir t.t. Čia, aišku, ne Lagunos nuopelnas, o apskritai  biggrin.gif )
Kol kas ji labai kantriai pakenčia mano neįgudusį vairavimą.  blush2.gif Nesikaprizina (tfu tfu tfu), ačiūDie kol kas negenda. Šiaip, mechanikoj kol kas nelabai nusimanau, o šiaip, mašinytė, patogi, smagi, klusni. O kažko daugiau man kol kas iš jos ir nereik.


Kaip smagu kad musu forume atsiranda vis nauji ir nauji nariai. Tikrai, lb dziugu, seip sita foruma atradau ir norejau "perkvalifikuoti" taip, kad visi tokie kaip as galetu pasidalinti rupesciais ir dziaugsmais. Isties, malonu kad prisijungete. Gal ir savo "rombiuko" foto ikelsite? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2009 11 04, 15:30)
Apie stovejima, kelius cia ir taip viskas aisku, ne sakyt nereikia. tiesiog vienos turi savo markei ir modeliui budingus gedimus, kurie itin daznai pasitaiko. pvz paklausus kelis draugus apie peugeot tam tikra modeli, jie minejo tuos pacius gedimus ir minejo, kad pastoviai tos detales reikia keisti, nes tiesiog turbut ta dalis tuose modeliuose yra nekokybishka, daznai reikia vezti i servisa. panasaus komentaro ir cia tikiuosi isgirsti. jeigu nera  daznu gedimu, tai valio, gera masina, tik va nesuprantu, kodel tada tie gandai vis sako, kad renault is servisu neisvaziuoja ir, kad gink die negalima ju pirkti... g.gif

beje, gal kas galetu pamineti napie dyzelinio variklio 1.9 kuro sanaudas?
Taip,visos masinos genda,kodel Renault ne isvaziuoja is serviso galiu pasakyti tai:yra daug elektronikos ir apie koki nors gedima ''komentatorius'' pranesa-zodziais(anglu ar vokieciu kalba)Kas nesupranta iskart vaziuoja i servisa,nors gedimas visai paprastas,pvz. lempute nedega,tepala keisti reikia,per mazas lygis,benzinas prie pabaigos,stiklo valiklis baigesi ir daug kitu pranesimu.Yra ir tokiu gedimu kurios galima istaisyti per diagnostika.Kitu markiu automobiliai panasiu metu paprasciausiai ne tokie ''atsakingi'' ir ne pranesa apie gedimus kol ne sustoja,vat tada ir remonto kaina didesne.
Del daliu,tai pamastikim logiskai-kokiu markiu ir modeliu autom. detaliu parduoda daugiau?! g.gif Manau kad audi ir Vokswagen.Is to galima spresti kad jie irgi ne reciau genda,ar ne?
Patarymas:pries pirkdami butinai nuvaziuokite i diagnostikos centra.Visi gedimai bus parodyti ir tada jums spresti.

O cia uzeik yra ka pasiziureti(rusu kalba) daug aprasymu,atsilepimu,gedimu ir technines harakteristikos.
Tarp kitko-mes vazinejam Renault laguna 95m automatas 2.0 benz./dujos ir jai pasiseks tai butinai pirksime kita nuo 2001m gamybos,mums ji labai patinka.TAI NE REKLAMA !!!
http://www.avtomarke...?...534&class=1
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2009 11 04, 17:30)

beje, gal kas galetu pamineti napie dyzelinio variklio 1.9 kuro sanaudas?


Na bravo, nauji nariai dygsta kaip grybai po lietaus, arba kaip renault gedimai pasalus tongue.gif Juokauju... biggrin.gif
Seip malonu kad prisijungei, o db apie Tavo pastarasias zinutes...
Pats esu gana patyres renault laguna savininkas, bent jau tokiu save laikau, ir apie sitas masinas ismanau tikrai nemazai, tad kaip Tau pasakius cia... blush2.gif biggrin.gif Kad detales brangios tai cia ne mitas, o tikrove, tiesiog niekas nesako kitos tiesos: brangesnes renault detales tarnauja ilgiau, nei pigesnes vokisku masinu detales. Lyginant, vokiskoms masinoms tas pigias detales keisi daznai, o renault karta sumokejus salyginai brangiau ji tarnaus tikrai ilgai. O kita vertus tos detales nera jau tokiu kosminiu kainu. Wa, tai cia apie kainas....
Ziani, tik nesupratau kokia butent laguna zadi pirkti (ta prasme ziurineji), pagal tai kad variklis 1.9 buna ir laguna pH2 ir laguna II? tai va, patikslnk, kita vertus deklaruojamos kuro sanaudos skiriasi ir pagal kebulo tipa, nes skiriasi svoriai, wa...
Na bet renault turi ir dideliu pliusu: labai kokybiski varikliai (juos kuri laika montavo net VOLVO i savo automobilius), gana komfortiskas vaziavimas ir sios masinos yra giriamos del savo pakabos. Wa...
Tik turek galvoje, jog viskas priklauso nuo to, kokio stovio auto isigysi. Nuo to kaip iki tol ji buvo eksplotuojama, priklausys ir Tavo pinigines tustejimo mastas Tau ja turint tongue.gif smile.gif
Jei idomu galiu pamineti detaliu kainas (pats pirkau, naujas, ir ne blogiausios kokybes smile.gif ):
Amortizatorius (priekinis, KYB, tepalinis): 200 Lt
Amortiko spyruokle: 200 Lt
Atramine amortiko guma: 50 Lt
Stabilizatoriaus trauke: 45 Lt
Priekinis guolis (Rouwille): 120 Lt
Stabdziu diskas (priekinis): 80 Lt
Stabdziu kaladeliu kompletas (abieju pusiu priekines): 80 Lt Tad palygink su kitu markiu masinu ir pamatysi koks skirtumas blush2.gif
Na tikiuosi kazkiek padejau Tau, jei kas dar domina parasyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ign@siux @ 2009 11 04, 17:31)
brangesnes renault detales tarnauja ilgiau, nei pigesnes vokisku masinu detales. Lyginant, vokiskoms masinoms tas pigias detales keisi daznai, o renault karta sumokejus salyginai brangiau ji tarnaus tikrai ilgai.
drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 11 04, 21:23)



lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ign@siux @ 2009 11 04, 19:39)
ax.gif ir kas tave taip prajuokino bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ign@siux @ 2009 11 04, 17:31)
Na bravo, nauji nariai dygsta kaip grybai po lietaus, arba kaip renault gedimai pasalus  tongue.gif  Juokauju... biggrin.gif
  ......



Na klausyk, saunuolis! aciu tau labai wink.gif na, kainos kurias surasei, viiiisiskai normalios.
o kas per ph2 ar II ne neisivaizduoju... siaip ieskom chedzbeko, viena balta nuziurejom kaune. tai pradzioj Vilniuj apsiziuresim mersiukus, renushkes, ir mausim i kauno turgu apsidairyt ir spresim.

VI-VA-VI aciu uz komentarus ir uz linka, tik gaila, kad is manes labai prasta skaitove rusu kalba blush2.gif bet nieko, jau komentaru prisiskaiciau ir dabar priklausys nuo pacio parduodamo automobilio bukles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruggiagele: 04 lapkričio 2009 - 22:21
QUOTE(Ruggiagele @ 2009 11 04, 22:17)
o kas per ph2 ar II ne neisivaizduoju..
Siandien pati tik suzinojau bigsmile.gif
94 - 98(05men) skaitosi ph1 (laguna I)
98(05) - 2001(04men) skaitosi ph2 (Laguna II)

Geru pirkimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 11 04, 14:36)
Labas 4u.gif
Linkiu gero kelio tau kelyje su Laguna mirksiukas.gif


Dėkui mirksiukas.gif

QUOTE(ign@siux @ 2009 11 04, 17:11)
Kaip smagu kad musu forume atsiranda vis nauji ir nauji nariai. Tikrai, lb dziugu, seip sita foruma atradau ir norejau "perkvalifikuoti" taip, kad visi tokie kaip as galetu pasidalinti rupesciais ir dziaugsmais. Isties, malonu kad prisijungete. Gal ir savo "rombiuko" foto ikelsite? 4u.gif


Štai mano rombikas:
user posted image
Aišku, ji čia neišblizginta, o „nubėgusi“ tądien jau nemažai km įvairiais (ne per geriausiais) keliais... O iš vidaus kažkaip nesu fotkinus...
Beje, vienas prašymas - kadangi dar nesu (ar bent nesijaučiu biggrin.gif ) labai sena, tai susitariam, kad aš esu ne JŪS, o TU, gerai? mirksiukas.gif
Ir dar noriu paklaust - kiek galėtų kainuoti vairuotojo pusės veidrodėlis? Ir jo keitimas? Maniškis skilęs, ir nors iš bėdos galima apsieiti, bet vis tiek galvoju pasikeisti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazza: 05 lapkričio 2009 - 09:23