Įkraunama...
Įkraunama...

Pedikiūras

Labukas,eik pas Edita i ,JUNORA, salona,sutvarkys,tik uzknisa,kad laukti reikia...
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2008 04 07, 22:46)
Labukas,eik pas Edita i ,JUNORA, salona,sutvarkys,tik uzknisa,kad laukti reikia...


Bet čia turbūt Kaune? g.gif
Atsakyti
perskaiciau visa temele ax.gif leksim su draugyte mes taip pat siuo moteru dziaugsmu pasidziaugti smile.gif uzhsirashiau visus adresus. Kai pasidarysim pakomentuosiu tik dar nznau kur smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas darėtės pedikiūrą ŠIAULIUOSE salone "Aurora"??? Arba gal galite rekomenduoti gerą pedikiūristę, nes perskaičius visą temą radau tik paminėta vieną saloną "Liux" prie Iki rolleyes.gif negi šiaulietės nesidaro pedikiūro bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(denise @ 2008 03 28, 08:46)
Labas paneles,as ir vakar pasidariau pedikiura ir negaliu atsidziaugt tongue.gif ,nors dariausi ji ne grozio salone, o pas panele kuri dirba namuose, bet likau labai patenkinta, taip kruopsciai sutvarke ir pedutes ir nagucius ir tik 30Lt dumokejau biggrin.gif ,super!

Denise, o kartais ne tu pati darai manikiūrą? g.gif Man atrodo mačiau tavo skelbimą paslaugose? Ups, pedikiūrą... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimukeA: 09 balandžio 2008 - 09:54
Sveikos,
noriu pasiguosti, kaip man darė pedikiūrą. Turėjau išvažiuoti į pajūrį atostogauti ir prieš pat kelionę sugalvojau pasigražinti. Apskambinau daugybę grožio salonų, pavyko užsirašyti tik į '' Bolero" Olandų g. pradžioje. Vos įėjus į tą saloną apėmė negera nuojauta, norėjosi sprukti scare.gif , bet noras pasigražinti nugalėjo. Visų pirma įrankiai buvo aplipę visokiu brudu blink.gif blink.gif blink.gif ir tikrai nesterilūs. Pedikiūrininkė- kosmetologė čiauškėdama, kad man labai ''pasisekė'', kad pas ją taip greitai pakliuvau, įpjovė man į kojos nykštį taip giliai, kad kraujas pasipylė mega_shok.gif , aš pati vos nenualpau, o ji:
-Atsiprašau, atsiprašau,- puolė stabdyti kraujavimą kosmetiniais tamponais blink.gif blink.gif blink.gif ( nei binto, nei pleistro neturėjo, po to pati vaistinėje nusipirkau).
Savo nelaimei dar bikinio depiliaciją pas ją sutikau pasidaryti, doh.gif doh.gif tai uždėjo per karštą vašką, nudegino odą cry.gif , po to bikinio pajūryje visą savaitę negalėjau apsivilkti. verysad.gif
Atsisveikindama pasiūlė už "patirtus nepatogumus net 10 Lt. nuolaidą" blink.gif ir pakviete apsilankyti dar kartą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Taigi šlubavau per pajūrio smėlį su aprištu pirštu ir "dėkojau" už sugadintas atostogas. bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moon: 16 balandžio 2008 - 16:50
QUOTE(Moon @ 2008 04 16, 17:37)
Sveikos,
noriu pasiguosti, kaip man darė pedikiūrą. Turėjau išvažiuoti į pajūrį atostogauti ir prieš pat kelionę sugalvojau pasigražinti. Apskambinau daugybę grožio salonų, pavyko užsirašyti tik į  '' Bolero" Olandų g. pradžioje. Vos įėjus į tą saloną apėmė negera nuojauta, norėjosi sprukti scare.gif , bet noras pasigražinti nugalėjo.  Visų pirma įrankiai buvo aplipę visokiu brudu blink.gif  blink.gif  blink.gif  ir tikrai nesterilūs. Pedikiūrininkė- kosmetologė čiauškėdama, kad man labai ''pasisekė'', kad pas ją taip greitai pakliuvau, įpjovė man į kojos nykštį taip giliai, kad kraujas pasipylė mega_shok.gif , aš pati vos nenualpau, o ji:
-Atsiprašau, atsiprašau,- puolė stabdyti kraujavimą kosmetiniais tamponais  blink.gif  blink.gif  blink.gif  ( nei binto, nei pleistro neturėjo, po to pati vaistinėje nusipirkau).
Savo nelaimei dar bikinio depiliaciją pas ją sutikau pasidaryti,  doh.gif  doh.gif tai uždėjo per karštą vašką, nudegino odą  cry.gif  , po to bikinio pajūryje visą savaitę negalėjau apsivilkti. verysad.gif
Atsisveikindama pasiūlė už "patirtus nepatogumus net 10 Lt. nuolaidą" blink.gif  ir pakviete apsilankyti dar kartą lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Taigi šlubavau per pajūrio smėlį su aprištu pirštu ir "dėkojau" už sugadintas atostogas. bash.gif

Siaubas, kokia kerepla doh.gif
Atsakyti
Moon 4u.gif tikrai kerėpla kažkokia doh.gif
Atsakyti
nu siaubas doh.gif sugadino tau visas atostogas unsure.gif gal nesenai pradejus dirbt mergaite,kad jai taip nesiseke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geisha @ 2008 04 16, 22:01)
nu siaubas doh.gif sugadino tau visas atostogas unsure.gif gal nesenai pradejus dirbt mergaite,kad jai taip nesiseke ax.gif

Ne tokia jau jauna, moteriškė virš keturiasdešimt ax.gif . Savo postu norėjau ne gąsdinti, o tiesiog pasakyti, kad be rekomendacijų pas nepažįstamą pedikiūrininkę geriau neiti schmoll.gif . Niekada nežinai ant kokios užsirausi unsure.gif .
Atsakyti
Labukas! Uzuojauta verysad.gif Tik keista,kad isvis sutikai ten tvarkytis pamacius nesvarius irankius,dar gerai,kad uzkrato negavai...Mano meistre,tai dar karta prie kliento irankius isdezinfekuoja,pirstines naujas dedasi ir.tt.Ka padarysi,gavosi kaip gavosi,kita karta be rekomendaciju geriau neiti.
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2008 04 17, 21:58)
Labukas! Uzuojauta verysad.gif Tik keista,kad isvis sutikai ten tvarkytis pamacius nesvarius irankius,dar gerai,kad uzkrato negavai...Mano meistre,tai dar karta prie kliento irankius isdezinfekuoja,pirstines naujas dedasi ir.tt.Ka padarysi,gavosi kaip gavosi,kita karta be rekomendaciju geriau neiti.

O kus jus lankotes? Ar patenkinta liekate? prasome placiau mirksiukas.gif
Atsakyti