Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

jau turiu lazeri, parsisiunciau is ebay.. tikiuos po kokio menesiuko pamatysiu (arba ne) rezultatus.

P.s. Siaip tikrai nudnas uzsiemimas, norint visus plaukus praskanuot... daug laiko uzima... nes skanuojamas plotas mazas labai. Taigi reikia daug kantrybes ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Nugi pasnekejau su speciaslistu apie tuos naminius lazerius ax.gif Isvada tokia, kad namu salygom skirti lazeriai yra zymiai zymiai silpnesni ir tokio poveikio gali netureti, nes siaip (ir logiskai mastant) lazeris yra pavojingas dalykas, taip kad stipraus tokio zaisliuko niekas neparduotu naudojimui namuose 4u.gif
Tai tiek naujienu smile.gif Zinoma, kiekvienos reikalas rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
Na tai gal nors viena mergina galėtų papasakoti, ar plaukeliai atauga ir po kiek laiko. Visą temą perskaičiau, tai tik svarstymai ar verta daryti, o pasidariusiųjų jokių atsiliepimų neradau unsure.gif
Aš norėčiau pažastų plaukus pašalinti. Kiek supratau, kad po kažkiek laiko atauga, bet jei po kokių 5 metų, tai daryčiaus vis vien ax.gif
Merginos, pasidalinkit patirtim 4u.gif
Beje, gal kuri šalinot plaukelius MOtinos ir Vaiko klinikoje lazeriu ELOS? kuo čia jis geresnis nei kiti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke_: 17 rugsėjo 2008 - 12:06
QUOTE(linuke_ @ 2008 09 17, 11:03)
Na tai gal nors viena mergina galėtų papasakoti, ar plaukeliai atauga ir po kiek laiko. Visą temą perskaičiau, tai tik svarstymai ar verta daryti, o pasidariusiųjų jokių atsiliepimų neradau unsure.gif
Aš norėčiau pažastų plaukus pašalinti. Kiek supratau, kad po kažkiek laiko atauga, bet jei po kokių 5 metų, tai daryčiaus vis vien ax.gif
Merginos, pasidalinkit patirtim  4u.gif
Beje, gal kuri šalinot plaukelius MOtinos ir Vaiko klinikoje lazeriu ELOS? kuo čia jis geresnis nei kiti?
As asmeniskai dariausi Sugiharoje jau 5 ar 6 proceduras. Rezultatas ryskus, plaukeliu daug maziu ir jie zymiai zymiai silpnesni. Bet dar reiks bent 2, o gal net 3 proceduru.
Atauga kiekvienam skirtingai, gali niekada neataugti, gali po 10 metu ataugti, gali po 2-3 metu 5 plaukiukai ataugti... Niekas geriau uz apie tai ismananti zmogu nepasakys. O jei nori tik pazastis, tai pirmyn, zinoma, kad darykis, juk pazastyse plaukeliai tamsus ir storoki, po pirmos proceduros pamatysi kas vyksta bigsmile.gif 4u.gif Po savo pirmosios (pazastu) proceduros pradejau tiketi stebuklais lotuliukas.gif O va antoji nieko gero nedave... po to irgi po vienos proceduros kazkas vyksta, po kitos ne, bet cia dar nuo plauku augimo faziu priklauso ir pan doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 17 rugsėjo 2008 - 13:10
QUOTE(Gadiga @ 2008 09 17, 14:08)
[size=1][/size]As asmeniskai dariausi Sugiharoje jau 5 ar 6 proceduras. Rezultatas ryskus, plaukeliu daug maziu ir jie zymiai zymiai silpnesni. Bet dar reiks bent 2, o gal net 3 proceduru.
Atauga kiekvienam skirtingai, gali niekada neataugti, gali po 10 metu ataugti, gali po 2-3 metu 5 plaukiukai ataugti... Niekas geriau uz apie tai ismananti zmogu nepasakys. O jei nori tik pazastis, tai pirmyn, zinoma, kad darykis, juk pazastyse plaukeliai tamsus ir storoki, po pirmos proceduros pamatysi kas vyksta bigsmile.gif  4u.gif Po savo pirmosios (pazastu) proceduros pradejau tiketi stebuklais lotuliukas.gif O va antoji nieko gero nedave... po to irgi po vienos proceduros kazkas vyksta, po kitos ne, bet cia dar nuo plauku augimo faziu priklauso ir pan doh.gif

kuo toliau tuo labiau gundausi pasiryšti ax.gif Tik šiuo metu planuojam lelių, tai nežinau, ar nepakenktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 09 17, 12:03)
Na tai gal nors viena mergina galėtų papasakoti, ar plaukeliai atauga ir po kiek laiko. Visą temą perskaičiau, tai tik svarstymai ar verta daryti, o pasidariusiųjų jokių atsiliepimų neradau unsure.gif
Aš norėčiau pažastų plaukus pašalinti. Kiek supratau, kad po kažkiek laiko atauga, bet jei po kokių 5 metų, tai daryčiaus vis vien ax.gif
Merginos, pasidalinkit patirtim  4u.gif
Beje, gal kuri šalinot plaukelius MOtinos ir Vaiko klinikoje lazeriu ELOS? kuo čia jis geresnis nei kiti?


Tuo, kad cia skauda. Pirmos trys proceduros tai tokios normos ribose buvo, bet ketvirta tai tokia skausminga, kad daugiau as ten nebeejau ir niekas manes neprivers ten eiti. Su kiekvienu impulsu... brrr...
O toliau proceduras po keliu menesiu pertraukos tesiau kitam salone, su naujesniu aparatu ir be jokio skausmo. PS. ir dar kaina 20 lt mazesne smile.gif


QUOTE(Gadiga @ 2008 09 17, 13:08)
[size=1][/size]As asmeniskai dariausi Sugiharoje jau 5 ar 6 proceduras. Rezultatas ryskus, plaukeliu daug maziu ir jie zymiai zymiai silpnesni. Bet dar reiks bent 2, o gal net 3 proceduru.
Atauga kiekvienam skirtingai, gali niekada neataugti, gali po 10 metu ataugti, gali po 2-3 metu 5 plaukiukai ataugti... Niekas geriau uz apie tai ismananti zmogu nepasakys. O jei nori tik pazastis, tai pirmyn, zinoma, kad darykis, juk pazastyse plaukeliai tamsus ir storoki, po pirmos proceduros pamatysi kas vyksta bigsmile.gif  4u.gif Po savo pirmosios (pazastu) proceduros pradejau tiketi stebuklais lotuliukas.gif O va antoji nieko gero nedave... po to irgi po vienos proceduros kazkas vyksta, po kitos ne, bet cia dar nuo plauku augimo faziu priklauso ir pan doh.gif


Man irgi po pirmos proceduros mates skirtumas po antros nelabai po trecios vel mates.

Viso esu prajusi 7 proceduras. Tarp 4os ir 5os proceduru buvo 3 men tarpas, tarp 5-6os 6 men tarpas, o tarp 6-7os mazdaug 4 men. Dabar jau praejo 2 men ir plauku nera.
Bet dar iki pradedant fotopiliacijas esu pastebejusi kad rudeni ir siaip plaukai siek tiek isretedavo ir suletedavo ju augimas, o pavasari jie tankiau ir greiciau augdavo. Todel esu beveik tikra, kad dar visa rudeni busiu plika smile.gif . Ziuresim kaip bus pavasari.
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 09 17, 16:23)
kuo toliau tuo labiau gundausi pasiryšti ax.gif Tik šiuo metu planuojam lelių, tai nežinau, ar nepakenktų g.gif


jei planuojat leliuka, tai nepatariu net pradeti, nes paskui vistiek reikes viska nutraukti, nes nesciom ir zindanciom sios proceduros zalingos. As pvz., jau buvau 3 proceduras pasidariusi ir rezultata jau maciau:), bet kai pastojau - nutraukiau depiliacija sviesos impulsu. dabar plaukai vel ataugo, kokie buvo pries proceduras verysad.gif gaila isleistu pinigu, bet zaisti su vaiko sveikata dar brangiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2008 09 18, 09:12)
jei planuojat leliuka, tai nepatariu net pradeti, nes paskui vistiek reikes viska nutraukti, nes nesciom ir zindanciom sios proceduros zalingos. As pvz., jau buvau 3 proceduras pasidariusi ir rezultata jau maciau:), bet kai pastojau - nutraukiau depiliacija sviesos impulsu. dabar plaukai vel ataugo, kokie buvo pries proceduras verysad.gif gaila isleistu pinigu, bet zaisti su vaiko sveikata dar brangiau schmoll.gif
Tamsta nezinot arba nesigilinot, bet tie, kurie iskrito ataugti negalejo schmoll.gif Cia psichologinis dalykas yra, nes man irgi atrodo ir po 4 proceduru dar buvau meskute ir nors pasiusk, o is tikruju, tie, kurie iskrito, tai ir neataugo 4u.gif

Linuke, pakentek dar, kai jau kinderiukas bus isvydes pasauli ir saugus, tada ir pasidarysi 4u.gif Siaip galima darytis ta procedura, bet pilvo srity nestumo metu nedaro, bet geriau palukek mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 18 rugsėjo 2008 - 12:27
QUOTE(Gadiga @ 2008 09 18, 14:25)
Tamsta nezinot arba nesigilinot, bet tie, kurie iskrito ataugti negalejo schmoll.gif Cia psichologinis dalykas yra, nes man irgi atrodo ir po 4 proceduru dar buvau meskute ir nors pasiusk, o is tikruju, tie, kurie iskrito, tai ir neataugo 4u.gif

Linuke, pakentek dar, kai jau kinderiukas bus isvydes pasauli ir saugus, tada ir pasidarysi 4u.gif Siaip galima darytis ta procedura, bet pilvo srity nestumo metu nedaro, bet geriau palukek mirksiukas.gif


Tikrai isigilinau ir matau, koks skirtumas buvo, kai dariausi fotoepiliacija ir kaip yra dabar. savo kuna tai as jau pazistu:) beto klausiau tu moteru, kurios dare man ta procedura, tai sake, kad plaukai ir vel gali ataugti,nes nebus slopinami sviesos impulsu.
beto pildant anketa pries procedura (ten visokiu klausimu pilna) visada yra klausimas ar nesi nescia, taigi kokioj vietoj bedarytum, jei esi nescia tau tokios proceduros nedarys!!! aisku jei daraisi normaliam salone smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spalvota: 18 rugsėjo 2008 - 13:04
QUOTE(spalvota @ 2008 09 18, 11:59)
Tikrai isigilinau ir matau, koks skirtumas buvo, kai dariausi fotoepiliacija ir kaip yra dabar. savo kuna tai as jau pazistu:) beto klausiau tu moteru, kurios dare man ta procedura, tai sake, kad plaukai ir vel gali ataugti,nes nebus slopinami sviesos impulsu.
beto pildant anketa pries procedura  (ten visokiu klausimu pilna) visada yra klausimas ar nesi nescia, taigi kokioj vietoj bedarytum, jei esi nescia tau tokios proceduros nedarys!!! aisku jei daraisi normaliam salone smile.gif
Pala pala, tai pagal tamsta iseina taip, kad iki gyvenimo pabaigos turi darytis tas proceduras, nes kaip pati sakei, cituoju "plaukai ir vel gali ataugti,nes nebus slopinami sviesos impulsu" g.gif Kazkoks marazmas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2008 09 18, 15:32)
Pala pala, tai pagal tamsta iseina taip, kad iki gyvenimo pabaigos turi darytis tas proceduras, nes kaip pati sakei, cituoju "plaukai ir vel gali ataugti,nes nebus slopinami sviesos impulsu" g.gif Kazkoks marazmas blink.gif

turi pasidaryti pradzioj be dideliu pertrauku 6-8 proceduras,o paskui karta i metus, kad tie plaukai vis slopinami butu. o as pasidariau tik 3 proceduras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spalvota: 19 rugsėjo 2008 - 10:41
QUOTE(spalvota @ 2008 09 19, 09:41)
turi pasidaryti pradzioj be dideliu pertrauku 6-8 proceduras,o paskui karta i metus, kad tie plaukai vis slopinami butu. o as pasidariau tik 3 proceduras.
g.gif nereikia teigti, kad cia standartas toks, nes Sugiharoj niekas neliepia tau kas metu daryti vel ta procedura schmoll.gif Va, kai paskutini karta buvau, tai sake atejo moteriske, kuri pries pora metu daresi proceduras ir jai ataugo keli plaukeliai, gydytoja sake, kad nereikia, bet moteris norejo, tai jai tuos kelis ir pasalino 4u.gif
Pertaukos dideles itakos neturi, tik tiek, kad ne taip greitai pastebesi rezultata mirksiukas.gif Ir dabar tiksliai nepamenu kurioj saly, bet daro proceduras kas 2 savaites doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gadiga: 19 rugsėjo 2008 - 10:48