Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukelių šalinimas lazeriu

Sveikos, merginos, šioje temoje skaičiau, kad lazeriu kai kurios šalinate ir plaukus pažastyse. Šiose vietose yra limfmazgiai, nebijote ko nors negero? Aš pažastyse tik skutu ar naudoju cheminius depiliatorius, bet rovimas vašku šiose vietose man neatrodo geras dalykas g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 09 09, 08:40)
Lyana-as nemanau kad grazintu pinigus,nes cia nuo tavo pacios organizmo priklauso viskas,vieniems padeda kitiems ne,jei nesurizikuosi niekuomet ir nesuzinosi koks bus rezultatas.


Per didelė suma, kad rizikuočiau ax.gif gal ten kokių bandomųjų procedūrų galima gauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrazs @ 2010 09 09, 10:28)
Sveikos, merginos, šioje temoje skaičiau, kad lazeriu kai kurios šalinate ir plaukus pažastyse. Šiose vietose yra limfmazgiai, nebijote ko nors negero? Aš pažastyse tik skutu ar naudoju cheminius depiliatorius, bet rovimas vašku šiose vietose man neatrodo geras dalykas g.gif

mes ne apie depiliacija vasku cia kalbame,ir prie ko tie limfmazgiai,nei vaskas nei lazeris ju neveikia,ai ir is viso viskas yra nesveika.O jus nebijote pazastu su cheminiais depiliatoriais tepti,juose gausu kenksmingu medziagu,pasiskaitykite sudeti,tikrai garantuoju kad rasite kancerogenu visokiu:methyl butyl parabenu,o dar tepate ant pazastu,juk ten limfmazgiai... doh.gif biggrin.gif
Lyanna-dabar ten kur as einu sake darys zonomis,tai tikrai pigiau bus nei viso kuno depiliaija,galbut galetum susitarti su meistre kad padarytu kazkokia proedura tarkim pazastis uz kokius 200lt,paskui jeigu pati pamatysi rezultata tai nusipirksi abonementa,o tuos 200lt tau isminusuotu,na zodziu nelabai cia aiskiai parasiau,bet manau reiketu su meistre pakalbeti.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 09 09, 15:04)
Lyanna-dabar ten kur as einu sake darys zonomis,tai tikrai pigiau bus nei viso kuno depiliaija,galbut galetum susitarti su meistre kad padarytu kazkokia proedura tarkim pazastis uz kokius 200lt,paskui jeigu pati pamatysi rezultata tai nusipirksi abonementa,o tuos 200lt tau isminusuotu,na zodziu nelabai cia aiskiai parasiau,bet manau reiketu su meistre pakalbeti.


Supratau, dėkoju mirksiukas.gif gal ir gera ideja, reikės dar šiek tiek pataupyti ir kreiptis thumbup.gif
Beje, pabrango jau ta VIP programa ar dar ne?
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 09 09, 16:04)
O jus nebijote pazastu su cheminiais depiliatoriais tepti,juose gausu kenksmingu medziagu,pasiskaitykite sudeti,tikrai garantuoju kad rasite kancerogenu visokiu

Ne, nebijau. Kremuose esantys tioglikoliatai plauką ištirpdo odos paviršiuje. Bet esu mačiusi pažastų su infekciniais folikulitais (nuo rovimo), atrodo labai baisiai... Tiesa, pataikiau nelabai į temą, atsiprašau..
Beje,esu šalinusi plaukus veido srityje su IPL (ELOS). Man labai tiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrazs: 11 rugsėjo 2010 - 21:54
QUOTE(Lyanna @ 2010 09 09, 16:23)
Supratau, dėkoju  mirksiukas.gif gal ir gera ideja, reikės dar šiek tiek pataupyti ir kreiptis  thumbup.gif
Beje, pabrango jau ta VIP programa ar dar ne?

Zenkliai pabrango,matomai padare tokia kaip pristatymo akcija,kad zmones susipazintu,o dabar daro jau normalia kaina,bet vistiek zymiai pigiau nei bet kur kitur,su tokiu paciu lazeriu.Na gris meistre daugiau suzinosiu.
Atsakyti

O ar Kaune dirba kas su Aleksandrito lazeriu ar ne??

PasIskaitinejau tema ir niekaip neapsisprendziu ka rinktis Aleksandrita ar ELOS.. g.gif

Atsakyti
QUOTE(guci @ 2010 09 12, 14:06)
O ar Kaune dirba kas su Aleksandrito lazeriu ar ne??

PasIskaitinejau tema ir niekaip neapsisprendziu ka rinktis Aleksandrita ar ELOS.. g.gif



A s labi galiu pagirti Aleksandrito lazeriu atlikta procedura. Man labai padejo net viena procedura (nors jie gerus rezultatus garantuoja tik po 3, bet cia nuo plauko priklauso) tikrai buvo didele problema, o dabar puikiai tvarkosi viskas! Aciu lazerinei klinikai!
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 09 09, 09:40)
Gusha-kas kiek laiko tu eini darytis?Man sekantis kartas bus spalio men,kai ji gris is atostogu,skaiciau kad reiketu darytis kas 3-6 savaites.


As darausi kazkur kas 3 savaites. Dabar kadangi kosmetologe atostogauja, tai gausis 4 savaites. Irgi eisiu spalio pradzioje. Pas mane po 5 proceduru nebeliko apie 50% plauku. Kaip ir sake, kad 1-os proceduros metu naikinasi apie 10% plaukeliu. Dabar daug tokiu islindo juodu taskiuku. Atrodo kaip inkstiras, kai paspaudi, islenda trumpas plaukutis, kuris jau ko gero pazeistas. Jie taip turbut pasisalina is odos.

Siaip tikrai labai pigu gaunasi, jei palyginti, kiek kainuotu kitur salinti plaukus zonomis. Juk vien 1 kojos procedura kainuotu apie 1000 Lt, kitos - dar 1000 Lt. Taigi, abi kojas susitvarkyti kazkur apie 20 000 Lt gali iseiti, jei reiktu kokiu 10 proceduru. O kur dar kitos zonos...

Zodziu cia labai geras pasiulymas. Aisku, ne 500 Lt. Ir tie 3000 Lt yra nemazai, bet tik tol, kol nepaskaiciuoji, kiek kitur paliktum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 09 12, 11:41)
Zenkliai pabrango,matomai padare tokia kaip pristatymo  akcija,kad zmones susipazintu,o dabar daro jau normalia kaina,bet vistiek zymiai pigiau nei bet kur kitur,su tokiu paciu lazeriu.Na gris meistre daugiau suzinosiu.

o kuriam cia salone darotes?
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2010 09 25, 23:43)
o kuriam cia salone darotes?


Long-Time-Liner, kosmetologe Irina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gusha @ 2010 09 25, 14:30)
As darausi kazkur kas 3 savaites. Dabar kadangi kosmetologe atostogauja, tai gausis 4 savaites. Irgi eisiu spalio pradzioje. Pas mane po 5 proceduru nebeliko apie 50% plauku. Kaip ir sake, kad 1-os proceduros metu naikinasi apie 10% plaukeliu. Dabar daug tokiu islindo juodu taskiuku. Atrodo kaip inkstiras, kai paspaudi, islenda trumpas plaukutis, kuris jau ko gero pazeistas. Jie taip turbut pasisalina is odos.

Siaip tikrai labai pigu gaunasi, jei palyginti, kiek kainuotu kitur salinti plaukus zonomis. Juk vien 1 kojos procedura kainuotu apie 1000 Lt, kitos - dar 1000 Lt. Taigi, abi kojas susitvarkyti kazkur apie 20 000 Lt gali iseiti, jei reiktu kokiu 10 proceduru. O kur dar kitos zonos...

Zodziu cia labai geras pasiulymas. Aisku, ne 500 Lt. Ir tie 3000 Lt yra nemazai, bet tik tol, kol nepaskaiciuoji, kiek kitur paliktum  mirksiukas.gif


Tai kad tas ELOS pati elementariausia impulsine sviesa, todel ir vaikstote kas 3 savaites. Su profesionaliu lazeriu po 3 savaiciu plauku dar nera ne kvapo, nes lazeriai i svogunele veikia, ka ten kartoti taip daznai?

O tokiu kainu po 1000 uz viena koja senai niekur nesu maciusi, uz 1000 Lt vienos proceduros metu viso kuno plaukeliai beveik pasalinami smile.gif
Atsakyti