Įkraunama...
Įkraunama...

Laktozės netoleravimas

Pagaliau sulaukeme laktozes lasiuku. Kaip mamytes jus juos naudojote? Ant buteliuko parasyta kad 5 lasiukai 580 ml pieno ir pries tai 10 val laikyti saldytuve.....?????
Atsakyti
QUOTE(gretchene @ 2014 02 09, 19:27)
Mano drauges 1 men. leliukui visai neseniai su tokiais pat simptomais nustate grybeli, auksini stafilokoka ir atopini dermatita doh.gif Ji irgi nebeistvere, paprase siuntimo i ligonine, ten greitai padare tyrimus.
Tikiuosi rasit priezasti ir greit pasveiksit 4u.gif



o kaip ji gydo dabar?
Papildyta:
QUOTE(oplia5 @ 2014 02 11, 09:49)
Gubernija, labai lauksime ziniu po vizito.
Pas mane maziukas-berniukas  ax.gif



berniukui 4u.gif rado mums AS zarnyne, alergologo konsultacija nesu patenkinta... sake kad gal ir netoleruoja laktozes, stebet... vaika dar labiau bria nuo jos pasiulytu kremu... vel grizau prie emolium...
Atsakyti
Kiek žinau, gavo ligoninėj antibiotiku kursa nuo AS, bet tik sakė, kad jis dažnai būna atsparus antibiotikams. Valgė daktarina nuo grybelio, geria gerasias bakterijas. Maitina pati, nzn, ko gero dar koki tepaliuka naudoja berimams g.gif
Atsakyti
Auksinis stafilokokas, kur jis bebūtų, labai sunkiai išnaikinamas.
Mano dičkei jis buvo gerklėje, tai taip ir neišnaikinom. Dėl jo iki 7 metų sirgdavom vidutiniškai du kartus per mėnesį, per metus išgerdavom 15 kursų antibiotikų doh.gif Žodžiu, septynis metus nebuvo dienos, kad būtume sveikos - arba baiginėdavom sirgti arba pradėdavom... Nepadėjo niekas - nei antibiotikai, nei vitaminai, nei homeopatija, nei druskų kambariai...
Draugų vaikutis auksinį stafilokoką pasigavo gimdymo namuose. Po mėnesio atsidūrė reanimacijoje. Išgydė jį kažkokiais itin stipriais antibiotikais, stafilokoką užmušė, bet liko pasekmės - nuolatinės pilvo bėdos: tai viduriuoja, tai vemia, tai viduriai užkietėja...
man rodos SM yra atskira pokalbių tema apie auksinį stafilokoką, kažkada skaičiau.
Atsakyti
O mes jau visa para naudojame laktazes lasiukus, nu nieko ne geriau. nakti is vis su maitinimu buvo kosmaras: raitesi, nevalge, ryte tik dar labiau veidukas ir kakliukas pabertas. Zandus issigydeme, ir vel berimai ant ju. Galvoju, reikia pabandyti kelias paras Aptamil misinuka alergiskiems vaikams, o piena nusitraukti ir saldyti. Jauciu, kad mums alergija, bet valgau ir taip tik bulves, mesa, avizas, ryzius, bananus, obuolius, kukuruzus ir kalafijora. Nezinau, ka issimti is mitybos, gal palikti tik koses??????

Gubernija, o kur jus konsultavotes? o kaip ta AS nustate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oplia5: 16 vasario 2014 - 13:28
staigaus efekto gali ir nebūti. Mums pasimatė pagerėjimas per 2 savaites.
O iš Jūsų produktų bananas gali duoti labai stiprią alergiją. bananai purškiami chemikalais, jais nokinami, todėl visa chemija ne tik ant banano odos, bet ir į patį bananą patenka. Mūsų gydytoja sakė, kad nuo bananų vaikai su tokiom alergijom atvažiuoja, kad kai kurie be reanimacijos neapseina. Maniškė iki šiol (jai 2 m. 7 mėn.) negali banano valgyti.
Atsakyti
Laba netycia radau sia tema ir tuomet prasaus prieglobscio mano8men berniukui pries savaite ligonineje gydyt nusprende kad mes netoleruojam laktozes, musu priesistore labai ilga, sutrumpint sunku bet pameginsiu, tai va nuo pat gimimo labai atpylineja mano piena, fontanais, sliuksteli taip kad lieka balutes net paveikslavau kad negalvotu jog issigalvoju,ejau kas savaite pas seimos gydytoja svert vaikakaip auga svoris, per kelias dienas 350-400g verdiktas trumpint maitinimo laika, kelt atsirugt kas kelias min, bet kad jis valge po5min tik ka cia betrumpint, zodziu nepadejo nieks atpylinejam iki pat siol o sake susitvarkys kai pradesiu primaitint bet nieko panasaus ypac atpila jei gauna mano pieno jei ne buna kad maziau atpilam.Nuo gimimo buvo isbertas veidukas buvo pulinuku buvo smulkiu berimu sake naujagimio spuogai nepergyvenk kol galiausiai buvo tiek daug kad israse gaminama tepala tarybine taip vadinama baltuska sake jei nepraeis per savaite vadinas teks gult I ligonne nes cia kogero stafilokokas bet aciu dievui spuogu mazejo kol liko vienas kitas bet veidukas nebuvo spindintis lygus, gydytojai vis sakiau kad vaikui kazkas negerai kodel taip gausiai ir po kiekvieno maitinimo atpylineja, kodel tie spuogai nepraeina(neturim net graziu foto per tuos spuogus)gydytoja I mane kaip I durne ziurejo ir vis kartojo tu per daug del viso pergyveni.galiausiai4men atsiguliau savo noru I ligonine nes vaikas atpyle tulzim, pasidare neramus vangus mieguistas, ligoninej ka paeme krauja-nieko baisaus,tik ezinofilu berods trigubai virs normos8,4, gastro echo-meteorizmas, ismatu tyrimas-auksinis stafilokokas kurio deka sako jusu vaikas neramus turi bedu su diegliukais(beja neramus iki pat sios dienos)sugerem bakteriofaga ir stafilokoko neliko bet va pries du men vel atsirado bet cia sako nieko baisaus visi ji turim jo antibais negydo pakaks geru bakteriju.Begulint ligoninej vaikas pakakojo su daug smulkiu kraujo siuleliu bet irgi nieks nekreipe demesio sako kogero jus kazka uzvalget tai gali rodyt uzdegima arba alergija, tuom ir uzsibaige gryzom namo, jokio gydymo nieko neskyre nes nemate reikalo.Kazkur6men kai pradejau primaitint pastebejau kad vis siurksteja, raudonuoja vaiko zandai, randas berimukai viena diena geriau kita blogiau ir atsirado smulkiu spuoguciu ant menciu tik vienoj pusej.Nueinu kazkur7men pas tipo geriausia alergologe sako turit kolkas lengva atopinio dermatito pradzia, o spuogeliai ant menciu ai ir ant pilvukosako turit kogero bedu su zarnynu, nesveikas pilvukas todel skyre atlikt dizbakteriozes tyrima, atlikome bet rado tik ta pati zarnyno stafilokoka, na ir daugiau pas ja negryzom, tuo tarpu musu zandu bukle tik blogejo jie eme labai raudonuot eme rastis berimukai tai ant pilvo tai ant kojyciu kurie tai isnyksta tai atsiranda, kol galiausiai nesenai atsigulem I ligonine su temperatura, kosuliu, sloga ir jau ten mus gydziusi daktare pasake turite atopini dermatita ir laktozes netoleravima kuriam budingi tokie berimai, atpylinejimas viska nustate is pokalbio apie mane mano gimine pirmaji sunu plius sako dazniausiai tie kurie turi galvytej pleiskanu luobele dazniausiai turi ir alergija, veliau padare imunoglobulino tyrima ten skaiciai157 tai yra5kartus virsija norma ty turim stipria alergija kaip daktare primigtinai teige laktozei, ir jau tuomet kai4men ismatose pasirode kraujo siuleliai jie irgi buvo del esamos alergijos.Zodziu gydemes netik kosulius bet ir nuo alergijos, vaikui liepe duot misinuka frisco(tiksliai nepamenu)gydymo tikslais bent100ml I diena bet vaikas jo net I burna neeme, purske fliuksotida, salbutamoli, gerem aceterina, man grieztai atsisakyti maisto produktu su pienu, galima tik kefyra, dziugo ar kita fermentini suri, sviesta, piena zero be laktozes, gefilus jogurta, vaikui irgi taspats.Idomiausia tai kad kol gulejom ligoninej vaiko veidas tapo grazus svelnus lygus tik isejauis ligonines vel tas pats, ir manau kad cia viskas nuo mano maisto nes vis dar vartoju siektiek grietines, varskes visokius bundelius grauziu bet etiketej raso nera pieno ar jo milteliu, ligoninej valgiau tik ligonines maista neturejau nieko kito tik obuolius bananus ir barankytes.Taiva dabar metuku vaziuosim pas alergologa I vilniu tirtis detaliau nes iki tol sake beprasmiska daryt kol vaikas mazas ir valgo mamos piena, kolkas diagnoze bus atopinis dermatitas ir pieno baltymo netoleravimas
Atsakyti
Laba diena, galbut kazkas is jusu yra su tuo sudidure....ar gali buti kad perejus prie lactose free misinio vaiko kakis tampa skystesnis ir daro ko ne po kiekvieno maitinimo...kartais pastebiu gleiviu...arba zalsvu grudu (grudeliu jau nepavadinsi..toki kaip spiriukai)
Geriam dar tik nuo pirmadienio...ar čia norma ar reikėtų sunerimti?
Atsakyti
Mums pradėjus gerti Aptamil lactose free, kažkuriuo momentu buvo pradėjus dažnai tuštintis, kakutis buvo su gleivėmis, kurių vis daugėjo. Gydytoja liepė pasidaryti mikrobiologinį išmatų tyrimą. Rado grybelį ir dar kažkokias bakterijas, kurios gyvena kartu su grybeliu. Sugėrėm Daktarin gel, dingo ir grybas, ir bakterijos.
Apie tai, kaip buvo daromas mikrobiologinis tyrimas, esu aprašiusi šioje temoje anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(sheira @ 2014 05 17, 16:46)
Laba diena, galbut kazkas is jusu yra su tuo sudidure....ar gali buti kad perejus prie lactose free misinio vaiko kakis tampa skystesnis ir daro ko ne po kiekvieno maitinimo...kartais pastebiu gleiviu...arba zalsvu grudu (grudeliu jau nepavadinsi..toki kaip spiriukai)
Geriam dar tik nuo pirmadienio...ar čia norma ar reikėtų sunerimti?

QUOTE(Juritar @ 2014 05 17, 20:56)
Rado grybelį ir dar kažkokias bakterijas, kurios gyvena kartu su grybeliu. Sugėrėm Daktarin gel, dingo ir grybas, ir bakterijos.

drinks_cheers.gif Ir man pirma mintis buvo, kad is aprasymo panasu i grybeli. Maniskis irgi turejo, tustindavosi daznai ir skystai, paskui jau ir su gleivem.
Atsakyti
Aciu jums! Keliausiu pirmadieni pas gydytoja ir prašysiu tyrimu... arba jeigu matysiu, kad rytoj labiau pa viduriuoja tai važiuosiu i priėmima :/
o siandiena pradejau duoti geruju bakterijų. .
Atsakyti
QUOTE(sheira @ 2014 05 17, 22:29)
o siandiena pradejau duoti geruju bakterijų. .


O pasitikrinote, ar gerųjų bakterijų sudėtyje nėra laktozės???? Jei geriat belaktozinį mišinuką, gerosios bakterijoss su laktozę gali situaciją tik pabloginti. Mums skirdavo Gefilus gerąsias bakterijas. Gal dabar ir kitokių yra be laktozės...
Atsakyti