Įkraunama...
Įkraunama...

Laktozės netoleravimas

Na aš mažytė dėl šito dalyko gavau gulėti net ligoninėje, nes mano organizmas iš vis jos neskaido o dar pradeda save nuodyti acetonu. Jei netyčia vaikas pradeda vemti ir nuo jo sklinda acetono kvapas reikia neduoti pieno produktų ir duoti gerti vandens su gliukoze - padeda ne tik vaikams, kadangi šios savybės neišaugau.
Dabar esu veganė ir pieno produktų nevartoju visai (prie to prisideda dar ir mąstymas, kad pienas yra skirtas konkretaus gyvūno kūdikiui, taigi vaikas turėtų gert mamos pieną o ne karvės).
Atsakyti
Laba diena, noreciau paklausti mamyciu, kuriu vaikuciai laktozes netoleruoja.Mano dukrytei 7 mrn.Ji valgo koses balintas pienu ir viskas gerai.Bet daviau isgerti pienuko, tai ji kita diena man pakakojo kosyte, bet neverkė, matyt pilvas neskaudėjo, gal tai netoleravimas laktozes g.gif Ar jei vaikas laktozes netoleruoja jis pradeda viduriuoti is karto kai tik isgeria pieno?Ačiū labai
Atsakyti
QUOTE(SABA @ 2009 02 15, 11:37)
Laba diena, noreciau paklausti mamyciu, kuriu vaikuciai laktozes netoleruoja.Mano dukrytei 7 mrn.Ji valgo koses balintas pienu ir viskas gerai.Bet daviau isgerti pienuko, tai ji kita diena man  pakakojo kosyte, bet neverkė, matyt pilvas neskaudėjo, gal tai netoleravimas laktozes g.gif Ar jei vaikas laktozes netoleruoja jis pradeda viduriuoti is karto kai tik isgeria pieno?Ačiū labai


as pati po ligos geriau probiotikus, ir perskaiciau kad mazina ir laktozes netoleravima. pabandyk. As geriau erceflora duo. pasikonsultuok su gydytoja, bet probiotikas yra gerosios bakterijso, neturetu buti blogiau.
Atsakyti
Manau, kad viduriuoja ne iš karto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SABA @ 2009 02 15, 11:37)
Laba diena, noreciau paklausti mamyciu, kuriu vaikuciai laktozes netoleruoja.Mano dukrytei 7 mrn.Ji valgo koses balintas pienu ir viskas gerai.Bet daviau isgerti pienuko, tai ji kita diena man  pakakojo kosyte, bet neverkė, matyt pilvas neskaudėjo, gal tai netoleravimas laktozes g.gif Ar jei vaikas laktozes netoleruoja jis pradeda viduriuoti is karto kai tik isgeria pieno?Ačiū labai

Mums visiškai tas pats buvo. Baigus maitinti savo pienu pradėjau duot mišinį - viduriavo, bet priprato. Pradėjus gerti mišinį skirtą virš metų vėl viduriavimas. O karvės pieno negeria. Šiaip pieną po truputį reikia įvedinėti ir vaiko organizmas prisitaiko skaidyti tuos fermentus.
Na bent jau mūsų atveju pradėjo toleruoti su laiku.
Atsakyti
manoji net nuo mano pieno viduriuodavo.... kas baisiausia, kad labai issusdavo.... tada nutraukiau savo maitinima..pritaikiau misinuka APTAMIL lactoze fri... na ir savo pienelio duodu kaip prieduka...pora kartu dienoj...tiek nebesunta.... viduriukus su bananu tyrelem, morkyciu sultim "pakietinu " smile.gif
Atsakyti

o mano vyresnysis mulatukas kaip ir jo tevelis nepripazista laktozes, tai kai buvo maziukas pastoviai atpilinedavo kas valanda arba kas puse valandos, vos vos datempem iki 1 m. kol pabandem sojos piena vakams maziems ir viskas buvo ok bigsmile.gif thumbup.gif


bet daktarai net nesistebino sake cia visi taip mazi daro atpilineja vieni maziau kiti daugiau doh.gif bet pas mus tai fotanais buvo verysad.gif verysad.gif






Atsakyti
pas maniski irgi laktozes netoleravimas tik pasireiskia ne viduriavimu, o beria ir tinsta veidas verysad.gif
Atsakyti
jeigu vaikiukas viduriuoja ir netoleruoja laktozes yra toks probiotikas Erceflora be laktozes tai tinka prie viduriavimo, nes tvarko zarnyna, virskinima ax.gif
Atsakyti
Drauges mergaite netoleruoja laktozes visiskai tai vienintelis misinukas kuris tiko tao NEOCATe, jis vaistinej apie 150 lt ar brangiu kainuoja, jis vieninteliskuris tinka ir nuo kurio neberia. dar sake yra rimi pirkti pieno, sviesto ir jogurto be laktozes bet dar nebande.
Atsakyti
NEOCATE misinuku ir yra RIMI pirkti be laktozes sviesto, jogurto ir dar kazko drauge sak,e bet pati neziurejau. gal kam pravers.
Atsakyti
Mamytės, o dėl laktozės netoleravimo galimas bėrimas, ar tik pasireiškia viduriavimu g.gif nes nebeatskiriu , ar vaikui pilvą pučia ir laisvi viduriai, bėrimas ant pilvelio dėl pieno baltymo ar laktozės netoleravimo g.gif
Atsakyti