Įkraunama...
Įkraunama...

Nefridos privati klinika

AŠ LANKAUSI PAS GYD.LUKIENĘ ,SUPER DAKTARYTĖ thumbup.gif VISKĄ IŠSAMIAI PAAIŠKINA, NEREIK KAMANTINĖT bigsmile.gif .
ANKŠČIAU LANKIAUSI 3-OJ POLIKNINIKOJ ,EILĖS DIDŽIAUSIOS ,SĖDI PO 1,5 VAL. EILĖJ ,O UŽEJUS Į KABINETĄ ,TAIP NUŽIŪRI blink.gif ,LYG ATĖJAI PINIGŲ SKOLINTIS doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(baibai @ 2007 06 22, 12:48)
Dar nieko kiek teko girdėt Vaišvilienė, kartu ir leliukus prižiūri, šauni.

na mes lankomes pas Vaisviliene, esam patenkinti, viskas normaliai, ir priima jei reik be talono, ir siaip normali thumbup.gif
Atsakyti
as uzsirasiau pas seimos gydytoja Šerpytiene, bet dar neteko pas ja lankytis, gal turit kokiu atsiliepimu? turbut pirma ispudi apie sia klinika susidarysiu apsilankiusi pas odontologe Čiuteikienę menesiu pabaigoj... 4u.gif
Atsakyti
Esu naujokė, dažnai skaitau jūsų pasakojimus. na šiaip dėl Nefridos ginekologų galiu pasakyti, kad Holcmann thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , o pas kitų nebuvau, nes nepatiko vien pažiūrėjus į veidą.
Atsakyti
o kur ta Nefrida yra?
Atsakyti
QUOTE(So Lucky @ 2007 08 18, 17:07)
o kur ta Nefrida yra?

UAB "Nefirdos" klinika
Nidos g. 3, LT-93220 Klaipėda
Tel.: +370 46 397070, 397071
Faksas: +370 46 345032
info@nefrida.lt


Klinikos darbo laikas:
I-V: 8.00 - 20.00
VI: 8.00 - 13.00

Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 08 06, 13:37)
as uzsirasiau pas seimos gydytoja Šerpytiene, bet dar neteko pas ja lankytis, gal turit kokiu atsiliepimu? turbut pirma ispudi apie sia klinika susidarysiu apsilankiusi pas odontologe Čiuteikienę menesiu pabaigoj...  4u.gif

Na nenoriu gąsdinti, bet ne kokie atsiliepimai apie ją, tikrai ne geriausia gydytoja šioje klinikoje... schmoll.gif Šiaip tai galima persirašyt pas kitą, nes tikrai yra nuostabių gydytojų thumbup.gif O dėl Čiuteikių (mat ten vyras su žmona dirba), bendrauja gal ir maloniai, bet dėl darbo kokybės... Pati planavau eiti, todėl pasidomėjau. Ne vienas jų dėtą plombą pametė biggrin.gif , tai rimtesnių darbų juolab nesinoretų patikėt. Pasakiau ka žinau. Nors aišku kiekvienam savo, gal patiks ir ta Šerpytienė, ir Čiuteikienė.
Atsakyti
Sveikutes, aš taip pat lankausi Nefridos klinikoje. Pritariu, kad ginekologė HOLCMANN tiesiog super thumbup.gif , labai maloni gydytoja. O seimos gydytoja mano Barišnikovienė, tai žadu persirašyti pas kitą, nes jau tokia fifa pastaroji schmoll.gif toks jausmas, kad ji ten per prievartą sėdi pastoviai susiraukus ir iš aukšto į tave žiuri. O apie Nefridos stomotologus irgi ne iš geros pusės esu girdėjus, pati lankiausi tai nusiskundimų neturėjau, kadangi visi dantys sveiki, tik apnašas nuvalė. O pažystami kurie su rimtomis problemomis pas juos buvo, sakė daugiau kojos ten nekels unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(manti @ 2007 08 20, 14:14)
Na nenoriu gąsdinti, bet ne kokie atsiliepimai apie ją, tikrai ne geriausia gydytoja šioje klinikoje...  schmoll.gif  Šiaip tai galima persirašyt pas kitą, nes tikrai yra nuostabių gydytojų thumbup.gif  O dėl Čiuteikių (mat ten vyras su žmona dirba), bendrauja gal ir maloniai, bet dėl darbo kokybės... Pati planavau eiti, todėl pasidomėjau. Ne vienas jų dėtą plombą pametė  biggrin.gif , tai rimtesnių darbų juolab nesinoretų patikėt. Pasakiau ka žinau. Nors aišku kiekvienam savo, gal patiks ir ta Šerpytienė, ir Čiuteikienė.

tai reik pas kita seimos gydytoja persirasshyti, kol dar neteko susipazint lotuliukas.gif pas ciuteikiene vakar buvau, ka as zinau uzplombavo per 5min danti, bet is tu 5 min kokias 4min vede pokalbi su savo vyru ir dviem kazkokiom padejejom...
Atsakyti
Anksčiau Šerpytienė dirbo Saulėtojoje ambulatorijoje...Lankiausi pas ją kol dar netekėjusi buvo, dar Gruodytės pavarde doh.gif

tikrai nieko gero, absoliučiai nusispjauti į pacientus, apžiūri per 5 m nuo stalo, nei pačiupinėja, nei pažiūri, pakonsultuoja per atstumą, toks jausmas, kad jai net bjauru prisiliesti prie paciento...

fu, pas ją tikrai neičiau, aš kai pamačiau, kad Nefridoj dirba, nusistebėjau, kad ją ten priima, nes jau iš ankstesnės darbovietės daugelio atsiliepimai apie ją nekokie...
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 08 29, 17:31)
Anksčiau Šerpytienė dirbo Saulėtojoje ambulatorijoje...Lankiausi pas ją kol dar netekėjusi buvo, dar Gruodytės pavarde doh.gif

tikrai nieko gero, absoliučiai nusispjauti į pacientus, apžiūri per 5 m nuo stalo, nei pačiupinėja, nei pažiūri, pakonsultuoja per atstumą, toks jausmas, kad jai net bjauru prisiliesti prie paciento...

fu, pas ją tikrai neičiau, aš kai pamačiau, kad Nefridoj dirba, nusistebėjau, kad ją ten priima, nes jau iš ankstesnės darbovietės daugelio atsiliepimai apie ją nekokie...

Na nenorejau as tada taip tiesiai sviesiai, bet jau kad yra bendraminciu drinks_cheers.gif tai pasakysiu... kiek zinau, Serpytiene laikoma na... pati...blogiausia gydytoja klinikoje doh.gif cia ir pacientu ir net kolegu nuomone verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(manti @ 2007 08 29, 18:41)
Na nenorejau as tada taip tiesiai sviesiai, bet jau kad yra bendraminciu drinks_cheers.gif tai pasakysiu... kiek zinau, Serpytiene laikoma na... pati...blogiausia gydytoja klinikoje  doh.gif cia ir pacientu ir net kolegu nuomone verysad.gif

o as nezinojau... sad.gif tikiuosi nera problemu persirashyti pas kita gydytoja toje pacioje klinikoje...vis uztaikau ant nekokiu, taj ciuteikiene, taj serpytiene... doh.gif
Atsakyti