Įkraunama...
Įkraunama...

Pastebėjau auklės rankinuke valerijono dėžutę

Na ir sugalvok tu man - girdyti vaika valerijonu? g.gif man atrodo, jei kyla tokios mintys, reikia rimtai susimastyti apie pasitikejima zmogumi, su kuriuo palieki svarbiausia savo turta. arba pasitiki - arba atleidi. nes kitaip ir pati neuroze "isistatysit", ir aukle i stresa ivarysit, o blogiausiai vaikas jausis.

man atrodo, nieko tokio, jei moteris geria valerijono lasus. jau geriau nei ruko (nepykit, rukancios mamos ir aukles, tai yra mano asmenine nuomone) smile.gif

beje, valerijono lasai turi toki specifini kvapa, tad tikrai uzuostumet, jei vaikui butu duodama ju gerti.
Atsakyti
QUOTE(Giedradiena @ 2007 05 11, 15:34)
VISAI NE!!!! jei man kiltu itarimas, as irgi prikabineciau kameru! TAIGI CIA MANO VAIKAS!!! IR NEIKAS NETURI TEISES SAKYTI, KAD AS PARANOJIKE, KAI KALBA EINA APIE VAIKO SVEIKATA! o kad issigimus valstybe ir turi eiti i darba ir pati negali priziuret vaiko- tai cia kitas klausimas....


gali ir neiti, gali iki trejų metų sėdėti mirksiukas.gif


Kiek suprantu, tai auklė dabar turi į darbą tuščiomis rankomis ateiti, nes ana gi ne žmogus, jai negali nei bloga pasidaryti, nei galva skaudėti, nieko g.gif
Atsakyti
Bandau įsivaizduoti, kas būtų jei temos autorė auklės rankinuke būtų pamačius lenktinį peilį - aš, tarkim, tai nešiojuos tokį, man prireikia laugh.gif
Atsakyti
Jūs geriau rankinuką apžiūrėkit - gal ten dar ko rimčiau yra. Rūpintis vaiku nieko gėdingo, bet žiūrinėti svetimus rankinukus blink.gif Aš būdama aukle ir jei įtarimai netikri tuoj pat imčiau ieškotis kito darbo, auklės šiais laikais nesimėto, čia vien nuo tokių įtarinėjimų tų valerijonų dozę žmogus patrigubint gali. Aš irgi turiu valerijonų rankinuke, nors prireikė tik vieną kartą. Dar turiu ibuprofeno smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2007 05 11, 17:27)

Papildyta:
Šiuo atveju renkiesi kas tau svarbiau, ir tik nereikia keikt jokių valstybių.. 4u.gif

Kažkaip nematau, kad ką nors būčiau keikusi, skirtingai nuo mamytės, kuriai Lietuvoje labai bloga. Tik parašiau faktą, tuo labiau net ne apie emigrantus šneka buvo, o apie valstybės požiūrį į vaikų auginimą mirksiukas.gif O rinktis kiekvieno asmeninė teisė.
Atsakyti
Šiaip manyčiau gerai, kad auklė valerijono pageria. Ji ramesnė, su tavo vaiku ramiau elgiasi. Prie jo nepriprantama mirksiukas.gif Tikrai nepergyvenk, jei tavo vaikui girdytų, vistiek vieną dieną užuostum jį myluodama smile.gif
Mano rankinuke pastoviai Korvalolis, nes širdis pakvailioja... Darbdavys niekada pretenzijų nereiškė dėl to. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2007 05 12, 21:49)
Mano rankinuke pastoviai Korvalolis, nes širdis pakvailioja... Darbdavys niekada pretenzijų nereiškė dėl to.  ax.gif

bet sprendziat is tavo parasymo - darbdavys apie tai zino.
O cia manau, didziausia problema buvo ta, kad mama nezinojo. O suzinojus negavo normalaus atsakymo
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 05 12, 22:05)
bet sprendziat is tavo parasymo - darbdavys apie tai zino.
O cia manau, didziausia problema buvo ta, kad mama nezinojo. O suzinojus negavo normalaus atsakymo


Nu, bet jei mamai paranoja, tai joks atsakymas nepadės...
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 05 12, 22:05)
bet sprendziat is tavo parasymo - darbdavys apie tai zino.

o kodėl darbdavys turi žinot kas darbuotojos rankinuke blink.gif wacko.gif Tai jei pas mane ibuprofenas irgi turi žinoti, kad skausmingom mėnesinėm sergu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2007 05 12, 19:05)
bet sprendziat is tavo parasymo - darbdavys apie tai zino.
O cia manau, didziausia problema buvo ta, kad mama nezinojo. O suzinojus negavo normalaus atsakymo


Taip butent 4u.gif Ka sunku pasakyti - as visada ji nesiojuos, nes kartais sirdis pastreikuoja. 4u.gif Bet jei man pradetu kazka mykti neaiskiai, tai kodel as negaliu suabejoti g.gif Mamos darbas yra abejoti ir tikrinti ir nereikia cia varyti ant mamos, nes ji tik paklause 4u.gif
Atsakyti
Man tai čia irgi paranoja kvepia.
Šiaip auklė irgi žmogus ax.gif priėmei, tai pasitikėk. Nepasitiki-keisk.
Va galvoju ar gerai pasijustumėte, jei šefas jus viskuo įtarinėtų dėl vaistų, pamatytų jūsų asmeniniame rankinuke??? O jei imt ax.gif o jei imtų filmuot???

O moteris numykė paprasčiausiai dėl to, kad nesmagu. O nesmagu, nes gal jūs ją atleisit, nes pagalvosit, kad turi sveikatos problemų, dėl kurių negalės tinkamai prižiūrėt vaikelio.
Papildyta:
QUOTE(laukinukė @ 2007 05 11, 16:24)
Aha, Amerikoj geriau, ten jau pirmais mėnesiais turi čiuožti į darbą, nes nieks darbo vietos nesaugo, ir palikt vaiką auklei.

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Brooke @ 2007 05 11, 16:27)
Šiuo atveju renkiesi kas tau svarbiau, ir tik nereikia keikt jokių valstybių.. 4u.gif

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Manyčiau, sunku būtų palikti vaiką žmogui, kuriuo nepasitiki...
Atsakyti