Įkraunama...
Įkraunama...

Pastebėjau auklės rankinuke valerijono dėžutę

O aš turbūt visai ir dirbčiau, dabar pagalvojau. Nu jei būčiau sena, nupezus ir ėst norėčiau g.gif Vis tiek - durnų tėvelių/ blogos auklės tikimybė yra tokia pat, kaip ir bet kokio kito durno darbdavio/darbuotojo g.gif





O dėl auklės, geriančios valerijonus, tai gal irgi biskutuką susinervuočiau, nesmarkiai, pagrindo atleist neturėčiau, bet vis dėlto - o jeigu ji pati nervuota? Jeigu jai šeimoj kas netvarkoj ar dar kas? Gal ji ir su mano vaiku pikta nervuota bus? unsure.gif O kita vertus, gal išgers valerijonų ir nebus... O trečia vertus, nieko tie valerijonai nepadeda, tai gal visgi bus? unsure.gif

Nu bet realiai tai greičiausiai su kokiu diedu susipyko, susinervavo ir įsimetė ant viršaus tuos valerijonus. Nes jei tikrai būtų su pašlijusiais nervais, tai gertų ne valerijoną, o kokį... Nozepamą, što li... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunita @ 2007 05 15, 14:20)
kas teroristai?  poster_offtopic.gif  biggrin.gif

Nu visi bendradarbiai. Šefo akimis. Kurie nešiojasi vaistus ir gali pakišti. Belekam. Visokius piktybinius vaistus. Tarkim, traidinančius ar kokius dar bjauresnius smile.gif Pilnamečiai jie, patys už save atsako, bet elgiasi piktybiškai. Arba nepiktybiniai - irgi suaugę, irgi atsakingi, bet nuo nedoro teroristo taigi neapsisaugos?

Nors mintis gera. g.gif Va uspakajoncų tai vienam kitam nežinant labai mielai pakiščiau dry.gif

Ai, nekreipkit dėmesio, nusišneku smile.gif Smegenai perkaito hihihi.gif
Atsakyti
gerai ką aš galvoju apie tokias istorijas.

Va ateina žmogus pas jus į šeimą, jūs ja priimat aukle, ji įgyja mases pareigų ir jokių teisių tiek iš jsų pusės tiek iš socialinės. Yra nuo nieko neapsaugot, nuo lakios fantazijos, nuo baimės jūsų, šiandien dirba- reiškia rytoj valgys- o poryt. Ji net kreditan nieko negali įsigyti, šiaip visą savo laiką ir dalinai gyvenimą atiduoda jums. Taip , galima sakyti gauna pinigus, algą. O kokiais pinigais jūs jai galite užmokėti už meilę jūsų vaikui, už tą ką ji su tuo vaiku pergyvena ir patiria. Juk didesnę vaiko būdravimo laiką ji su juo praleidžia. Ji intuityviai atspėjus stengiasi tą vaiką mokyti ir auklėti pagal jūsų reikalavimus, moko mylėti jus, šluosto vaiko ašaras ir nu gyvena tuo vaiku. Ir vieną dieną tas žmogus ateina sau su valerijono buteliuku, nu gal į vaistinę ryte užsuko, gal net ne jai tie valerijonai , galų gale net ne tame esmė, ir jūs va taip va lengva ranka viską nubraukiat ir pirmyn kaltinti JI JI ATĖJO MANO VAIKUI KENKTI. Kaip taip galit, nesuprantu tikrai. Persiprašau tų kurios čia jaučiatės įskaudintos ar užpultos.
Atsakyti
QUOTE(AlfredaK @ 2007 05 15, 14:01)
gerai ką aš galvoju apie tokias istorijas.
 
Va ateina žmogus pas jus į šeimą, jūs ja priimat aukle, ji įgyja mases pareigų ir jokių teisių tiek iš jsų pusės tiek iš socialinės. Yra nuo nieko neapsaugot, nuo lakios fantazijos, nuo baimės jūsų, šiandien dirba- reiškia rytoj valgys- o poryt. Ji net kreditan nieko negali įsigyti, šiaip visą savo laiką ir dalinai gyvenimą atiduoda jums. Taip , galima sakyti gauna pinigus, algą. O kokiais pinigais jūs jai galite užmokėti už meilę jūsų vaikui, už tą ką ji su tuo vaiku pergyvena ir patiria. Juk didesnę vaiko būdravimo laiką ji su juo praleidžia. Ji intuityviai atspėjus stengiasi tą vaiką mokyti ir auklėti pagal jūsų reikalavimus, moko mylėti jus, šluosto vaiko ašaras ir nu gyvena tuo vaiku. Ir vieną dieną tas žmogus ateina sau su valerijono buteliuku, nu gal į vaistinę ryte užsuko, gal net ne jai tie valerijonai , galų gale net ne tame esmė, ir jūs va taip va lengva ranka viską nubraukiat ir pirmyn kaltinti JI JI ATĖJO MANO VAIKUI KENKTI. Kaip taip galit, nesuprantu tikrai. Persiprašau tų kurios čia jaučiatės įskaudintos ar užpultos.


Mano galva, ryskiai cia persudei g.gif nu nereikia tokio ekstremalumo... ir isvis gana cia ta pati per ta pati rasyt, jau cia viskas n-kartu aiskinta, isaiskinta.
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 05 15, 15:10)
Mano galva, ryskiai cia persudei g.gif nu nereikia tokio ekstremalumo... ir isvis gana cia ta pati per ta pati rasyt, jau cia viskas n-kartu aiskinta, isaiskinta.


nu tai ir nerašyk, gerai. Tave jau supratau iš pirmo posto ir tavo nuomonę, kad auklė tik žudike gali būt ir niekaip čia kitaip, negalima apie jas net galvoti, ką jau besakyt kalbėti. Nepatinka ką sakau ignoruok mane ir nereiks vargintis auklėti ir dar bala žino ką daryti, gerai?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2007 05 15, 14:28)
O aš turbūt visai ir dirbčiau, dabar pagalvojau. Nu jei būčiau sena, nupezus ir ėst norėčiau g.gif Vis tiek - durnų tėvelių/ blogos auklės tikimybė yra tokia pat, kaip ir bet kokio kito durno darbdavio/darbuotojo g.gif
O dėl auklės, geriančios valerijonus, tai gal irgi biskutuką susinervuočiau, nesmarkiai, pagrindo atleist neturėčiau, bet vis dėlto - o jeigu ji pati nervuota? Jeigu jai šeimoj kas netvarkoj ar dar kas? Gal ji ir su mano vaiku pikta nervuota bus? unsure.gif O kita vertus, gal išgers valerijonų ir nebus... O trečia vertus, nieko tie valerijonai nepadeda, tai gal visgi bus? unsure.gif

Nu bet realiai tai greičiausiai su kokiu diedu susipyko, susinervavo ir įsimetė ant viršaus tuos valerijonus. Nes jei tikrai būtų su pašlijusiais nervais, tai gertų  ne valerijoną, o kokį... Nozepamą, što li... g.gif
Papildyta:

Nu visi bendradarbiai. Šefo akimis. Kurie nešiojasi vaistus ir gali pakišti. Belekam. Visokius piktybinius vaistus. Tarkim, traidinančius ar kokius dar bjauresnius smile.gif Pilnamečiai jie, patys už save atsako, bet elgiasi piktybiškai. Arba nepiktybiniai - irgi suaugę, irgi atsakingi, bet nuo nedoro teroristo taigi neapsisaugos?

Nors mintis gera.  g.gif  Va uspakajoncų tai vienam kitam nežinant labai mielai pakiščiau dry.gif

Ai, nekreipkit dėmesio, nusišneku smile.gif Smegenai perkaito hihihi.gif


Tai sakykit, ar jums niekada nebuvo bloga? Ar jūs niekada nesipykote šeimoje? Ir kas čia tokio, kad valerijono radote rankinuke? Ar jūs būtumėte laimingos, jeigu ir jūsų rankinuką darbdavys patikrintų? O ar niekada nieko darbe nedarote to, ko nenorėtumėte kad jūsų darbdavys matytų? O jeigu ir jums pastatytų stebėjimo kameras, ar ilgai ištvertumėte toje darbovietėje? Manau, kad ne. O auklėms, reiškia, galima. Juk auklei ne 20 metų, o jei norite sveikos ir drūtos, tai samdykite dvidešimtmetę. Aišku, už ją reikės mokėti socialinius mokesčius ir nuo vyro saugoti. Tada tai tikrai reikės stebėjimo kameros.
Atsakyti
Melisyte, palauk, nebliauk, ką reiškia - ar niekada nebuvo bloga? Nu buvo, bet tai nereiškia, kad galima į kitą pusę lankstyt. Aš čia, jei nepastebėjai, abi puses atstovauju smile.gif

Esmė ta, kad jei žmogus turi valerijonų, tas nereiškia, kad jis yra recidyvistas, ir juokinga yra iš karto galvoti apie blogiausia - tarkim, su mūsų buhalterijoje esančiomis vaistų atsargomis galbūt galima visą kontorą ištručyt, bet nepuolam gi bėgti iš ten siaubo apimti laugh.gif
Bet tai - valerijonai - reiškia, jis gali turėti turi kažkokių psichologinių, emocinių problemų (gali ir neturėti, gal tikrai nuo širdies geria, gal kaimynei nupirko) . Vienok žmogus su problemomis yra prastesnis darbuotojas už tokį pat kitą be problemų.

Beje, tas faktas, kad auklė turi valerijonų, dar nereiškia savaime, kad ji, tavo žodžiais tariant, teikia mūsų vaikui meilę, kad su juo pergyvena ir patiria vien vaikui tinkančius, tėveliams priimtinus ir pedagogiškai teisingus dalykus. Tai reiškia tik, kad jai arba artimiesiems šiuo momentu, kartais arba nuolat reikia dirbtinio nusiraminimo.
Valerijonų gali turėti ir labai bloga bjauri ir nesąžininga auklė, lygiai taip, kaip gera ir dora auklė gali nežinoti, kas tie valerijonai smile.gif Todėl apie auklių gėrį ir šviesą galima daryt atskirą diskusiją... Nes su valerijonais tas niekaip nesusiję smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 05 15, 15:22)
O jeigu ir jums pastatytų stebėjimo kameras, ar ilgai ištvertumėte toje darbovietėje?  Manau, kad ne. O auklėms, reiškia, galima.

stovejo, gal ir dabar kur nors stovi. Kompas gali buti tiktinamas, o gal yra ( cia perspejo bendradarbiai). Dirbu ir nekreipiu demesio. Nores prisikabinti, prisikabins ir prie idealiausiai dirbancio. o nenores..., tai visos tos apsaugos priemones tikrai nekenkia. Pvz, kad ir banke dirbancius stebi, ir parduotuvese dirbancius.....
Atsakyti
Ką čia bepasakyti, juk ne revolverį auklė atsinešė rankinuke. O tikrinti daiktus rankinėje žema. Bent man taip atrodo. Yra nedaug darboviečių, kuriose tikrina rankines, bet čia atskira tema, nes ten tai yra daroma pagal įstatymus.
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 05 15, 16:23)
Ką čia bepasakyti, juk ne revolverį auklė atsinešė rankinuke. O tikrinti daiktus rankinėje žema. Bent man taip atrodo. Yra nedaug darboviečių, kuriose tikrina rankines, bet čia atskira tema, nes ten tai yra daroma pagal įstatymus.

DIEVE TU MANO-NETIKRINO,O PAMATĖ doh.gif PASKAITYK doh.gif NEVERTĖ JO TO RANKUNUKO IR NEIEŠKOJO NIEKO doh.gif

p.s. man šiaip padidarė įdomu kur tas rankinukas prasegtas su vaistas gulėjo ir ar vaikas neturėjo galimybių jo pasiekti
Atsakyti
QUOTE(AlfredaK @ 2007 05 15, 14:20)
nu tai ir nerašyk, gerai. Tave jau supratau iš pirmo posto ir tavo nuomonę, kad auklė tik žudike gali būt ir niekaip čia kitaip, negalima apie jas net galvoti, ką jau besakyt kalbėti. Nepatinka ką sakau ignoruok mane ir nereiks vargintis auklėti ir dar bala žino ką daryti, gerai?


Is kur cia istraukei??????? blink.gif mastyk ka kalbi blink.gif tokiom kaip tu cia ne vieta irnesakyk.gif ir isvis cia rasai poster_offtopic.gif istisai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 16 gegužės 2007 - 08:53
QUOTE(AlfredaK @ 2007 05 15, 14:01)
1. Va ateina žmogus pas jus į šeimą, jūs ja priimat aukle, ji įgyja mases pareigų ir jokių teisių tiek iš jsų pusės tiek iš socialinės. Yra nuo nieko neapsaugot, nuo lakios fantazijos, nuo baimės jūsų, šiandien dirba- reiškia rytoj valgys- o poryt. Ji net kreditan nieko negali įsigyti, šiaip visą savo laiką ir dalinai gyvenimą atiduoda jums. Taip , galima sakyti gauna pinigus, algą.
2.O kokiais pinigais jūs jai galite užmokėti už meilę jūsų vaikui, už tą ką ji su tuo vaiku pergyvena ir patiria.
3. Ir vieną dieną tas žmogus ateina sau su valerijono buteliuku, nu gal į vaistinę ryte užsuko, gal net ne jai tie valerijonai , galų gale net ne tame esmė, ir jūs va taip va lengva ranka viską nubraukiat ir pirmyn kaltinti JI JI ATĖJO MANO VAIKUI KENKTI. Kaip taip galit, nesuprantu tikrai. Persiprašau tų kurios čia jaučiatės įskaudintos ar užpultos.

1. nuo aukles priklauso, ar ji nori socialiniu garantiju, ar ne. Bent mano mazes aukle atsisake, nes mokescius atskaito (t.y. kam buti kaip visiems). Deja, man niekas neleidzia pasirinkti, ar moketi mokescius, ar tik issipirkti sveikatos draudima.
2. Man nereikejo,kad mano vaika myletu. Rupintusi, atliktu savo pareiga - taip, bet meiles niekada nereikejo. Ir mokejau jai uz atlikta pareiga.
3. Ir mama paklause kam tie vaistai ir nesulauke atsakymo. Ka tada galvoti, kai atsiranda paslaptys su zmogum, kuris lieka su vaiku. Ne pinigais, kompais... bet vaiku. Kodel mama negali nusiraminti?
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2007 05 16, 09:43)
1. nuo aukles priklauso, ar ji nori socialiniu garantiju, ar ne. Bent mano mazes aukle atsisake, nes mokescius atskaito (t.y. kam buti kaip visiems). Deja, man niekas neleidzia pasirinkti, ar moketi mokescius, ar tik issipirkti sveikatos draudima.
2. Man nereikejo,kad mano vaika myletu. Rupintusi, atliktu savo pareiga - taip, bet meiles niekada nereikejo. Ir mokejau jai uz atlikta pareiga.
3. Ir mama paklause kam tie vaistai ir nesulauke atsakymo. Ka tada galvoti, kai atsiranda paslaptys su zmogum, kuris lieka su vaiku. Ne pinigais, kompais... bet vaiku. Kodel mama negali nusiraminti?

Pilnai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti