Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų medis, 4 dalis

QUOTE(jovka @ 2007 08 16, 13:05)
O aš tik 1k į 3 sav. laistau  smile.gif
Tikrai nenumirs. Aš per atostogas 4sav. saviškio nelaisčiau. Ir tikrai nepanašu, kad ruoštųsi mirt. Ir dar jis pas mane saulutėje stovi, ant palangės smile.gif


maniskis kol as atostogavau ir nelaisciau 3 naujas sakas isleido thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2007 08 15, 23:52)
Viena karta i dvi savaites!!!!



As ir viena karta per savaite liedama sugebejau supudyt. Dabar atlikau apipjaustyma, tai ziuresim gal atsigaus....
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2007 08 16, 17:21)
Taip ir vadinasi- Shultz universalios trąšos. Vėliau įkelsiu nuotraukytę mirksiukas.gif


oi labai aciu
Atsakyti
QUOTE(melisyte @ 2007 08 16, 16:29)
Kuo toliau, tuo vis labiau stebiuosi, kaip maniškis ”pinigėlis” nesupuvo g.gif Jau antri metai kaip aš jį kas savaitėlę laisčiau ir žmoniškai paliedavau. Dar kartą dėkoju jums ir gėlytei savo, kad nesupyko ant manęs ir nesupuvo wub.gif

Bijojau prisipažint, bet aš savojo irgi nemarinu troškuliu...Ir bliudelyje su vandeniu pastovi blush2.gif
Atsakyti
As ir saviski palaistau...nemarinu troskuliu blush2.gif dvi sakeles leidzia vel... Esu pirkusi ji sau (kiek sakiau-niekas man nedovanojo, tai nusispjoviau ir pati pasidovanojau sau) pries 2 metus-mazyti, su keliom nedidelem sakelem... o dabar tikrai nemazas... jau isleido kokias 9 sakeles...dideles... ir su ju isleidimu-seimoje pinigeliu pagausejimas bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif sita gelyte...
Atsakyti
Jauciu, kad daug kas nuo zemes, sviesos kiekio, vietos priklauso. Pas mane zeme durpine, tai ten dregme ilgiau laikosi. Be to, stovi ne ant saules. Bet ir as kelis kartus buvau gausiai palaisciusi, ypac kai visas geles su Actara uzpyliau, kad parazitus isnaikintu, bet nesupuvo, gyvos visos. thumbup.gif
Atsakyti
Na, maniskis nuo balandzio men. balkone stovi...pietineje puseje, tik zemiau palanges, kad lapai nenusviltu.... ax.gif Zeme paprasta, pirkta parduotuveje, apacioje vazono beriau storesnius drenazo akmenukus... auginu plastikiniame vazone, kuris idetas i keramini...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2007 08 16, 21:20)
Na, maniskis nuo balandzio men. balkone stovi...pietineje puseje, tik zemiau palanges, kad lapai nenusviltu.... ax.gif Zeme paprasta, pirkta parduotuveje, apacioje vazono beriau storesnius drenazo akmenukus... auginu plastikiniame vazone, kuris idetas i keramini...


As tai tiesiai i keramikini, bet jis be skyles... Tai laistau dabar taip, kad neperliet, nes kitaip kol isgaruoja, labai ilgai uztrunka schmoll.gif
Atsakyti
O man tai kažkaip nepatikimai atrodo be skylės, net jei įdėta drenažo.... lotuliukas.gif

Rodau pažadėtą trąšų nuotrauką. Ieškokit , tikrai labai geros trąšos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kazyte: 16 rugpjūčio 2007 - 21:49
ojaaazus kokia paklode blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 08 16, 22:37)
ojaaazus kokia paklode  blink.gif


Man nerodo blink.gif schmoll.gif
Atsakyti
Štai normalios nutraukytės:

user posted image

user posted image

user posted image

mirksiukas.gif
Atsakyti