Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščia 10-ą mėnesį

As savo zuiki pernesiojau 14 dienu o jau paskui skatino verysad.gif Ir tai jis nelabai skubejo, nes reikejo skatinti 3 kartus doh.gif Jausmas ne is maloniuju, o jau tos 2 savaites laukimo, buvo is vis tragiskos. doh.gif Kasdien lauki, nakti paruosiamieji ir niekaip, diena irgi pailseti negali, nes jau sunku ir vaikscioti buvo ir miegoti niekaip nerasdavau vietos blink.gif Viska bandziau ir lovos kampa kilnojau, ir spec pratimus dariau, ir ant kamuolio sokinejau ir langus viso namo isvaliau ir net smileysex.gif nepadejo doh.gif Manu mazo zuikiukas tiesiog labai gerai jautesi pas mane ir visai nenorejo lyst lauk ir susipazinti su aplinka wub.gif
Atsakyti
mano maziuke irgi neskubejo, pernesiojau 8d. ir po to vis tiek skatino, nuleidus vandenius jie buvo skaidrus, gal tiesiog termena neteisingai paskaiciavo
Atsakyti
Mums jau beveik 39 savaites o gimti neskubam rolleyes.gif
Labai jau sunku, norisi greiciau savo mazyle pamatyti, bet vaikelio neikalbesi 4u.gif
Atsakyti
O as visada galvojau, kad gimdysiu 2 savaitemis po termino, turbut del to, kad dauguma minedavo, kad pirmas leliukas gimsta veliau... O gime 2 savaitemis anksciau, visiskai nesitikejau, dar ir darbus tik diena pries tai buvau atidavusi doh.gif Atostogu taip ir neturejau schmoll.gif
Atsakyti
Man jau irgi suejo 40 savaiciu. Suejus terminui buvau priimamajame. Patikrino kakleli, sirdies tonus, vaisiaus vandenys ir paleido namo laukti. Jeigu pati nepagimdysiu, tai 41 sav guldys i ligonine ir tikriausiai skatins sad.gif
Nelabai as noriu. Girdejau, kad po skatinimo labai skausmingi saremiai buna. Kiek cia tiesos?
O siap kazkokiu pozymiu, kad gimdysiu nera. Paruosiamieji nereguliarus saremiai yra ir tiek. Mes jau su vyru smileysex.gif , bet kol kas nieko
Atsakyti
QUOTE(Taniu @ 2011 12 29, 12:45)
Man jau irgi suejo 40 savaiciu. Suejus terminui buvau priimamajame. Patikrino kakleli, sirdies tonus, vaisiaus vandenys ir paleido namo laukti. Jeigu pati nepagimdysiu, tai 41 sav guldys i ligonine ir tikriausiai skatins sad.gif
Nelabai as noriu. Girdejau, kad po skatinimo labai skausmingi saremiai buna. Kiek cia tiesos?
O siap kazkokiu pozymiu, kad gimdysiu nera. Paruosiamieji nereguliarus saremiai yra ir tiek. Mes jau su vyru smileysex.gif , bet kol kas nieko


As esu gyvas pavyzdys kaip netiketai prasideda gimdymas. Dabar skaitau sia zinute ir juokiuos. Ta pacia diena (kai parasiau sia zinute) vakare as jau turejau leliu biggrin.gif
Dabar ziuriu, kad zinute parasiau 12.45, o jau ~16 val prasidejo saremiai. lotuliukas.gif
Atsakyti
Iš tiesų- nenuspėjama, aš pernešiojau 5 d, 4dienį nusprendė, kad pirmadienį jau guldys, nes vandenų visai nedaug buvo likę, gimdymo požymių- jokių, o po paros jau turėjau mažių wub.gif
Atsakyti
Parasysiu ir as zinute mazu suveiks,man virs termino 10 d.,as jau net gimdymo namuose su greitaja spejau pabuvot,lankantis pas daktare taip sueme,kad ji greitaja iskviete,gimdysiu norvegijoj.Siaip berniukai mano abu velavo panasiai,tai maniau dukra tikrai laiku gims.
Atsakyti