Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija: įvairios priemonės, patarimai

O man toks kvailas klausimas kilo, o kaip jus, merginos, pries savo brangiuosius jauciates tuo ataugimo proceso metu? g.gif As anksciau, tai baisiai nejaukiai kazkaip jausdavausi, o dabar irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(*Marija* @ 2007 12 12, 15:42)
O man toks kvailas klausimas kilo, o kaip jus, merginos, pries savo brangiuosius jauciates tuo ataugimo proceso metu? g.gif  As anksciau, tai baisiai nejaukiai kazkaip jausdavausi, o dabar irnesakyk.gif


mano brangusis tai turbut dar nelabai pastebi mano problema... ir niekaip kol kas jis i tai nereaguoja, bet vis planuoju apie tai pasikalbet su juo, nes noriu darytis fotoepiliacija... unsure.gif
didziausia beda yra tame, kad as pati del to labai kompleksuoju, negaliu jaustis laisvai ir droviuos pries ji.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2007 12 12, 14:57)
mano brangusis tai turbut dar nelabai pastebi mano problema... ir niekaip kol kas jis i tai nereaguoja, bet vis planuoju apie tai pasikalbet su juo, nes noriu darytis fotoepiliacija...  unsure.gif
didziausia beda yra tame, kad as pati del to labai kompleksuoju, negaliu jaustis laisvai ir droviuos pries ji....  blush2.gif

Ir man tas pats buvo, bet kazkaip su laiku tai praejo ir visiskai dingo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lambiukas @ 2007 12 12, 13:56)
Nea, ir as neistveriu biggrin.gif ,  praejus mazdaug savaitei po depiliacijos salone jau depiliatorium "pralekiu" sonus, o po triju savaiciu einu "kapitaliskai" susitvarkyt, po to vel namu salygom "palaikau tvarka"

blink.gif tamstai medali skirti reikia uz drasa ir skausmo nebijojima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2007 12 12, 17:10)
blink.gif  tamstai medali skirti reikia uz drasa ir skausmo nebijojima  biggrin.gif

baik tu, koki dar medali. blush2.gif , nei cia drasa, nei kas, man tiesiog labai patinka kai "ten" svelni, svelni odyte, kaip kudikio sikniukas biggrin.gif
As del grazio galiu daug padaryt bigsmile.gif
Atsakyti
bet visa tai ir laiko daug atima... pavyzdziui, as dabar, kol dar studente esu, turiu pakankamai laiko visam tam susitvarkyt. kas ryta islindusius plaukelius, nuo bikini ir prie jos esancios slaunu srities, kas rytą su pincetu negailestingai pašalinu smile.gif bet vat kai reiks pradet dirbt.... tada nezinau kada rasiu laiko apsitvarkyt... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2007 12 11, 09:30)
o tai kaip dabar toliau depiliuoji?  ax.gif  pas mane irgi labai stori ir plotas didelis... bet kai su epiliatorium prisiliečiau, tai pagalvojau, kad iš manęs visai tokia nieko operos solistė būtų...  blush2.gif

na tai sakau, antra karta jau pati pasiemiau epiliatoriu ir pirmyn ravet 4u.gif Ravejau dantis sukandus, bet nepasakyciau kad skaudejo daugiau nei depiliuojant vasku. Mna jau po antro karto ataugo plonesni gerokai, ir maziau, ir epliuojant trecia karta isvis neskaudejo, na dilgcioja ir tiek :)betgi plotas kaip sumazeja, nes ne visi sykiu atauga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2007 12 12, 22:10)
na tai sakau, antra karta jau pati pasiemiau epiliatoriu ir pirmyn ravet  4u.gif Ravejau dantis sukandus, bet nepasakyciau kad skaudejo daugiau nei depiliuojant vasku. Mna jau po antro karto ataugo plonesni gerokai, ir maziau, ir epliuojant trecia karta isvis neskaudejo, na dilgcioja ir tiek :)betgi plotas kaip sumazeja, nes ne visi sykiu atauga  mirksiukas.gif


man didziausia problema su plaukeliai ant vidines slaunies puses prie bikini srtities, bet bijau ten pradet depiliuot su epiliatorium, kad ju dar daugiau neatsirastu... tikrai nebenoriu, kad tas plotas plestusi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2007 12 12, 21:16)
man didziausia problema su plaukeliai ant vidines slaunies puses prie bikini srtities, bet bijau ten pradet depiliuot su epiliatorium, kad ju dar daugiau neatsirastu... tikrai nebenoriu, kad tas plotas plestusi...  verysad.gif

Drasiau zvairy lotuliukas.gif Nebijok, as depiliuoiju praktiskai viska (na yra tokiu subtiliu vieteliu, kur jau schmoll.gif ), slaunu vidine puse neisimtis doh.gif Kiek ju daug visur, bet as cia gudruole susigadinau viska su peiliukais, nes man sviesus plaukeliai irgi buvo nereikalingi, o dabar turiu juodus visur doh.gif Tiesiog itempi oda, sukandi dantis, ir pradedi bigsmile.gif Priprasi, svarbiasuiai sukaupt drasa pabandyti 4u.gif
Atsakyti
[quote=evelinki,2007 12 12, 21:24]
Drasiau zvairy lotuliukas.gif Nebijok, as depiliuoiju praktiskai viska (na yra tokiu subtiliu vieteliu, kur jau schmoll.gif ), slaunu vidine puse neisimtis doh.gif Kiek ju daug visur, bet as cia gudruole susigadinau viska su peiliukais, nes man sviesus plaukeliai irgi buvo nereikalingi, o dabar turiu juodus visur doh.gif Tiesiog itempi oda, sukandi dantis, ir pradedi bigsmile.gif Priprasi, svarbiasuiai sukaupt drasa pabandyti 4u.gif
[/quote

skausmo as nebijau smile.gif tiesa pasakius, mano draugyste su epiliatorium ne tokia jau ir skaudi... lotuliukas.gif tiesiog tikrai nenoriu, kad tu nieksu - plaukeliu- daugetu... ax.gif
Atsakyti
Ir as sian vel draugavau su epiliatorium, uj, ir kodel gi as jo taip nemyliu g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2007 12 12, 20:00)
bet visa tai ir laiko daug atima... pavyzdziui, as dabar, kol dar studente esu, turiu pakankamai laiko visam tam susitvarkyt. kas ryta islindusius plaukelius, nuo bikini ir prie jos esancios slaunu srities, kas rytą su pincetu negailestingai pašalinu  smile.gif  bet vat kai reiks pradet dirbt.... tada nezinau kada rasiu laiko apsitvarkyt...  unsure.gif


Ar žinai tokį posakį - kuo daugiau darbų, tuo daugiau padarai?
Tai va, tas tiesa. Aš irgi studentė, be to, auginu porą vaikų, be to, dirbu dviejuose darbuose, be to, reguliariai sportuoju... ir depiliuojuosi biggrin.gif Rytoj einu pilnai susitvarkyt, o paskui vėl kažkaip tas 3-4 savaites tempsiu, su pincetu ir epiliatorium padraugaudama... doh.gif
Atsakyti