Įkraunama...
Įkraunama...

Staigmenos jauniesiems


Sveikos, perskaiciau cia daugybe temu, radau naudingu atsakymu, bet dar iskilo vienas svarbus klausimelis. Mano sese sia vasara istekes, o as busiu pirsliene. Kadangi nieko tokio super nebus, tai noreciau jiems padaryti kiek imanoma ivairesniu staigmenu .Bet niekas taip i galva neateina ... doh.gif . Gal jusu fantazija lakesne biggrin.gif . Siaip viena sugalvojau kaip pvz.: nupirkti ir issiuvineti patalyne, kuria jie pamatys vestuviu nakti viesbutyje, kai eis miegoti rolleyes.gif . Bet to maza...ka dar galetumet pasiulyti romantisko ir grazaus ?
Atsakyti
As dariau toki dalykeli. Sampano buteli apklijavau mazais "Bibo" saldainiukais (darbo uztektinai), gavos toks kaip eglute, prikabinau atviruka, perleidau sveciams per rankas, jie surase po varda mergytei ir berniukui, ir iteikiau jauniesiems, su paaiskinimu, kad kaip gims vaikelis, i diena suvalgyti po viena saldainiuka (abiems po puse), turetu uztekti kazkur kol vaikeliui sueis 3 metukai. Aisku sunku isivaizduoti, pasistengsiu kada nors idet foto smile.gif
Atsakyti
Dekui uz pasiulyma biggrin.gif , manau kantrybes uzteks sitai smagiai staigmenelei igyvendint , man patiko thumbup.gif
Atsakyti
Kai mes tuokemes, vestuvems buvom issinuomave vila su nakvyne ir t.t., tad visus reikalingus daiktus buvom is vakaro susiveze i vieta. Antra diena ryte kazko ieskojau ir radau maiseli su mano kedais blink.gif ,treningais, apatiniais blink.gif Likau nesupratus kas cia dabar vyksta, bet pamaniau, kad kazkas per klaida prigriegriebe ne ta maiseli unsure.gif
Tai vat, kai jau baigesi veseilia ir visi buvom kieme ( meciau puokste rolleyes.gif ) , musu pirsliai pasake visiems sveciams,kad dabar gali visi su mumis atsisveikinti, nes mes isvykstam i povestuvine kelione ohmy.gif Susizvalgem su vyreliu,bet nesupratom kas vyksta doh.gif Pasirodo, pirsliai mums uzsake kambari Klaipedos rajone esancioje labai grazioje sodyboje rolleyes.gif Ten visiska ramybe, aplink miskai... Pirma kart gyvenime pabuvojau tikroj pirti- su vantom, dviese, nuogi blush-anim-cl.gif
Buvo labai faina thumbup.gif Ir, man atrodo,kad nekainavo labai daug wink_3.gif
Truko tik dviraciu, kad pasivazineti po grazias apylinkes smile.gif
Atsakyti
Cia gal ne staignmena, bet faina vistiek - maciau pas Midux fotkese thumbup.gif

Ant tokios dideles medvilnines pleveles (kur darze braskes ziamai uzdengiamos) nupiesta gigantiska sirdis (beveik 2ant2 metru). Ir ta pleve keli zmones laike prie iejimo i sventimo vieta, o janiesiems reikejo issikirpti sirdies formos iejima thumbup.gif Man patiko tokia ideja - sesuo kai tekes, butinai taip padarysiu.
Atsakyti
Dekui uz grazias idejas rolleyes.gif , pasistengsiu igyvendint ir taip jaunuosius pradziugint:D
Atsakyti
Visokiu staigmeneliu sugalvoti nesunku, tik jas visas padaryti TA DIENA vos speji arba nebesuspeji.
Parasysiu kelis malonius reikaliukus, kuriuos surengiau broliui per jo vestuves:
Vestuviu pokylis vyko restorane-sveciu namuose uz miesto. Tai medzius prie keliuko iki restorano apraišiojau ryskiais kaspineliais is tampomo popieriaus. Jie labai graziai plevesavo, atrode stebuklingai.
I pabaiga baznyteles apeigu, sveciams isdalinau po sauja roziu ziedlapiu, ir juos iseinancius lauke apibereme. Labai grazios nuotraukos gavosi.
Kai visa palyda suejo i zaksa, padaviau jaunuju masina vairavusiam vyrui grazu plakata su uzrasu 'Jau vede' ir kelias skardines priristas ant tvirtu juosteliu, tam kad priristu automobilio gale. Jis viska turejo padaryti, kol vyks ceremonija.
Kai svarsciau apie visas tas malonias staigmenas, galvojau apie tai kas per mano vestuves butu man patike. Jiems labai patiko viskas.
Atsakyti
o mes staigmena-dovana gavom is vyro pusseseres.. ji mokosi medicinos univere ir suorganizavo mums apsilankyyma vaistineje.. t.y. medicinos ir farmacijos muziejuje (Kaunas, rotuses a.), kur to muziejaus vedejas toks labai fainas zmogus pravede toki linksma pasibuvima, kurio metu gavom isgert "vaistu" giminei test, gavom ir i namus nuop pykciu.. na viskas jumoro formoj ir labai faina.. mums patiko.. nieko nezinojom, tik reikejo numatyti pusvalanduka po baznycios jos staigmenai.
neiprasta vieta, grazios fotkes ten toj senovineje aplinkoje..
tai va--jei su domino--siulau pasidomet tame muziejuje..
siaip sako kad tik medikams tokius rengia.. bet, manau, labai norint galima susiorganizuot..
Atsakyti
Oi, Maksi,- tavo pasiulyti variantai tikrai thumbup.gif
Ziedlapiai rolleyes.gif
[attachmentid=8310]

Skarbonkes biggrin.gif
[attachmentid=8309]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hereja: 12 sausio 2005 - 00:24
gal cia greiciau kaip dovana, bet gal ir kokius zodzius sugalvojus galesi ir prie stalo iteigti.
zodziu, jei ju bendra foto turi, tai slapta paimk juostele ir padaryk dideli portreta su jais abiem, idek i grazius remus, tai tikrai patiks ,isbandyta biggrin.gif
Atsakyti
Jusu idejos tikrai grazios smile.gif , bet kai pagalvoju labai keista, kad nei vienos is panasiu staigmenu mano pacios vestuvese nebuvo unsure.gif ...Man ypac patiko ta ideja su roziu ziedlapiais, nes nuotraukos iseina fantastiskos, dar pagalvojau reiktu kam nors duoti pust burbulus, kai fotografuos, jie irgi turetu idomiai atrodyt. Ideja su portretu irgi thumbup.gif , butinai igyvendinsiu rolleyes.gif , tikiuosi su savo uzmojais nepatruksiu megalol.gif
Atsakyti
Labai didelis ispudis palieka visiems kai sokant jauniesiems valsa, visi sveciai pucia muilo burbuliukus. Super nuotraukos gaunasi.
Atsakyti