Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai V

sveika,
gal gali imesti siu grupiu kontaktus? ir kainyte, jei turi? galima ir i az smile.gif aciu biggrin.gif

QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2007 11 13, 04:08)
Grupe Hot mamazz ; www.hotmamazz.lt; 2 moteriski vokalai, gitara
Angliski, ispaniski koveriai, lietuviskai nedainuoja 

Grupe Energija; moteriskas ir vyriskas vokalas, gitara
Ivairus koveriai, lietuviskas repertuaras;

Grupe 2etas; moteriskas, vyriskas vokalas.
Ivairus koveriai, lietuviskas repertuaras.

Cia tie kurie buvo mano sarase su moteriskais vokalais. Man labiausiai patiko Hot mamazz  4u.gif
Energija prasiau dainu paklausyt, tai atsiunte kelias dainas, visas su vyrisku balsu.  Tai taip ir nezinau kaip ta daininke dainuoja  verysad.gif
Papildyta:
Mano kursiokes vestuvese grojo Antraktas. Ji liko labai patenkinta, sake, kad labai pasiseke jiems su muzikantais thumbup.gif

Atsakyti
[quote=Rani,2007 11 11, 20:43]
pas mus irgi grojo Remix
mes irgi sakem, kad jei reikes muzikantu tai jau ieskoti niekada neteks nes is kart zinosim i ka kreiptis thumbup.gif

tik graziausi zodziai apie juos thumbup.gif
[/quote]


[quote=Malina,2007 11 11, 21:23]
tik graziausi zodziai apie juos thumbup.gif
[/quote]

O kokia ju kainyte siemet?
[/quote]


[quote=pukita999,2007 11 12, 03:12]
Aga domintu ju kainyte ir kokiais jie instrumentais groja ir ar praveda vakara? 4u.gif
[/quote]


Na nezinau kaip jums merginos kurios giret grupe REMIX bet jie mums vestuves tai sugadino ir pritarti jusu geroms nuomonems tikrai negaleciau. Jau buvau apie juos rasiusi anksciau tad nenoriu vel to paties kartoti. Cia daug geru atsiliepimu apie juos prisiskaiciau ir ne tik sitam forume, bet ir kituose. Dainuoja jie tikrai graziai, bet leido ir nemazai fonogramos ir dare is vestuviu bardaka, o vakaro vesti jie tikrai nemoka. schmoll.gif Tik ji sugadinti sugeba. Bent mum taip buvo , o jais as labai pasitikejau ir tikejausi kad svente bus nepakartojama, o buvo atvirksciai, teko ir verkti ir nervuotis doh.gif . Veliau kituose forumuose radau nusiskundimu, gaila kad nemaciau ju anksciua verysad.gif . Gal jiems nuo nuotaikos priklauso, nezinau bet mum su jais labai nepasiseke. Dar dabar juos prisimenu nors po vestuviu praejo beveik 3 men., ir kartais net verkti norisi kad taip nepasiseke.Gerai kad bent filmuotojas graziai sumontavo ir iskirpo kur mes liundna ir susinervine, ir sudejo graziausias akimirkas, nors smagu ziureti. smile.gif
Atsakyti
cia kazkada skaiciau apie frank orkestra,bet paziurejus ju dvd man ispudzio nepadare.tai as vel griztu prie bugs band varianto,nors brangokai gaunasi - 4700 + vestuviu vedejas.nu bet dar iki nauju ieskosiu ko pigesnio,jei nieko nerasim tada manau teks juos paimti.
Atsakyti
oi kaip gaila verysad.gif
o mes jau vos nesusigundem ju uzsisakyti..

[quote=skgreta,2007 11 13, 18:11]
O kokia ju kainyte siemet?
[/quote]
Na nezinau kaip jums merginos kurios giret grupe REMIX bet jie mums vestuves tai sugadino ir pritarti jusu geroms nuomonems tikrai negaleciau. Jau buvau apie juos rasiusi anksciau tad nenoriu vel to paties kartoti. Cia daug geru atsiliepimu apie juos prisiskaiciau ir ne tik sitam forume, bet ir kituose. Dainuoja jie tikrai graziai, bet leido ir nemazai fonogramos ir dare is vestuviu bardaka, o vakaro vesti jie tikrai nemoka. schmoll.gif Tik ji sugadinti sugeba. Bent mum taip buvo , o jais as labai pasitikejau ir tikejausi kad svente bus nepakartojama, o buvo atvirksciai, teko ir verkti ir nervuotis doh.gif . Veliau kituose forumuose radau nusiskundimu, gaila kad nemaciau ju anksciua verysad.gif . Gal jiems nuo nuotaikos priklauso, nezinau bet mum su jais labai nepasiseke. Dar dabar juos prisimenu nors po vestuviu praejo beveik 3 men., ir kartais net verkti norisi kad taip nepasiseke.Gerai kad bent filmuotojas graziai sumontavo ir iskirpo kur mes liundna ir susinervine, ir sudejo graziausias akimirkas, nors smagu ziureti. smile.gif
[/quote]
Atsakyti
o mes jau issirinkom "Aidas" is Raseiniu.

2006 metais jie grojo vienu musu draugu vestuvese, tai buvau dar uzklausus forume ar kas ka nors naujo apie juos zino, bet niekas nepasisake g.gif taigi, svarbiausia, blogu atsiliepimu nebuvo, tai juos is karto ir paemem 4u.gif net neziurejom jokios filmuotos medziagos ir nieko nederinom, pasitikejom, paziuresim smile.gif
Atsakyti
mes rimtai galvojam apie Snabaicius: moteris - vokalas, vyras -klavisiniai ir gitara, kitas jaunuolis - saksofonas.
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2007 11 12, 04:12)
Aga domintu ju kainyte ir kokiais jie instrumentais groja ir ar praveda vakara?  4u.gif


Reikėtų pasiskambint jiems ir pasiklausti. Mes liepos vidury mokėjom berods 1700 už vakarą. Bet kaina juk priklauso ir nuo datos ir šiaip... infliacija, kainos kyla biggrin.gif

O vakarą jie labai šauniai praveda thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alder: 14 lapkričio 2007 - 11:00
Skaitau ir matau , kad visos ieskote tokiu muzikantu kurie save reklamuoja, nbet as manau ,kad uz tai ir mokame tokias sumas. Is tikro as uzsisakaiu muzikantus, kurie nera dave apie save reklamos, o viska apie juos isgirdau is forumieciu :0
Tarp kitko dar zinau geru smuzikantus, tik jie kainas turi uzsikele, bet manau, kad tokios kainos verti... Jie grojo igrupeje "Isjunk sviesa ":)
Atsakyti
[quote=Myciute,2007 11 13, 21:29]
Na nezinau kaip jums merginos kurios giret grupe REMIX bet jie mums vestuves tai sugadino ir pritarti jusu geroms nuomonems tikrai negaleciau. Jau buvau apie juos rasiusi anksciau tad nenoriu vel to paties kartoti. Cia daug geru atsiliepimu apie juos prisiskaiciau ir ne tik sitam forume, bet ir kituose. Dainuoja jie tikrai graziai, bet leido ir nemazai fonogramos ir dare is vestuviu bardaka, o vakaro vesti jie tikrai nemoka. schmoll.gif Tik ji sugadinti sugeba. Bent mum taip buvo , o jais as labai pasitikejau ir tikejausi kad svente bus nepakartojama, o buvo atvirksciai, teko ir verkti ir nervuotis doh.gif . Veliau kituose forumuose radau nusiskundimu, gaila kad nemaciau ju anksciua verysad.gif . Gal jiems nuo nuotaikos priklauso, nezinau bet mum su jais labai nepasiseke. Dar dabar juos prisimenu nors po vestuviu praejo beveik 3 men., ir kartais net verkti norisi kad taip nepasiseke.Gerai kad bent filmuotojas graziai sumontavo ir iskirpo kur mes liundna ir susinervine, ir sudejo graziausias akimirkas, nors smagu ziureti. smile.gif
[/quote]
[/quote]

Įdomu, ką jie ten darė ne taip... Mes tai jiems tikrai dėkingi...
Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2007 11 14, 11:00)
Skaitau ir matau , kad visos ieskote tokiu muzikantu kurie save reklamuoja, nbet as manau ,kad uz tai ir mokame tokias sumas. Is tikro as uzsisakaiu muzikantus, kurie nera dave apie save reklamos, o viska apie juos isgirdau is forumieciu :0
Tarp kitko dar zinau geru smuzikantus, tik jie kainas turi uzsikele, bet manau, kad tokios kainos verti... Jie grojo igrupeje "Isjunk sviesa ":)

o kokius užsisakei? 4u.gif
ir kuo tie iš "išjunk šviesą" įpatingi? g.gif kokia jų kaina? 4u.gif
Atsakyti
Na net nezinau kaip juos pavadinti, bet forumietes gyre juos?
Na o tie mano zinomi muzikantai tikrai nuostabus, as buvau vestuvese ir tikrai galiu sakyti kad jie verti savo kainos smile.gif Na kaina kitiems metams apie 3000 litu dviems dienoms smile.gif
QUOTE(bamba @ 2007 11 14, 14:06)
o kokius užsisakei? 4u.gif
ir kuo tie iš "išjunk šviesą" įpatingi? g.gif kokia jų kaina? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2007 11 14, 16:51)
Na net nezinau kaip juos pavadinti, bet forumietes gyre juos?
Na o tie mano zinomi muzikantai tikrai nuostabus, as buvau vestuvese ir tikrai galiu sakyti kad jie verti savo kainos smile.gif Na kaina kitiems metams apie 3000 litu dviems dienoms smile.gif

o vakarą praveda? gal kokius jų kontaktus turi? 4u.gif (ir tų kur gyrė forumietės ir tų kur tu žinai kad geri) blush2.gif
Atsakyti