Įkraunama...
Įkraunama...

Stumiamas triratukas

Mes tokį triratuką gavom gimtadienio proga, tai visai neblogas daiktas, tik greitai nusibosta važiuot mano mažiui jam geriau pesčiomis. doh.gif ax.gif
Atsakyti
Labai geras daiktas, mes nusipirkom 100lt kainavo, bet gerai kur eini įsodini vaiką ir sėdi jis. Super dalykas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
blush2.gif vis raso kad perdideleKaip tik vakar dukrai nupirkom,grazesnio mergaitei dar nemaciau,nezinau,kaip toliau,bet dabar thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,kojos dar per trumpos iki pedalu,sedi sau patenkinta,o as stumiu,bet kai paaugs nuimsim visus pribambasus ir naudosim pagal paskirti.gaila nemoku ikelt nuotraukos doh.gif
Atsakyti
na, aš buvau skeptiškai nusiteikus. maniau nesedės, nenorės. Priešingai - sėdi, važiuoja, pats lipa ir prašosi vėžinamas. Nuvažiuojam į parką, palakstom aprke, tada vėl pats lipa, pasivažinėjam aprke, vėl pasivaikštom.
Atsakyti
o mano nuomone neblogas daigtas ax.gif bent jau mano mazoji sedi jame,tai zaisla cypsina,tai muzikeles jungineja,o kieme tik pasodink tai neatstos prasydama,kad dar veztum ax.gif dziaugiuosi,kad uzsisakem dovanu ji thumbup.gif
Atsakyti
mes gavo triratoką tokį gimtadienio proga,Rokui jis labai patinka,neina išimt kai įsodini pavėžyt,dar ten jis groja,tai jam išvis smagu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif manau vaikui smagiau triratukį nei vežimukį,aš tikrai už triratuką mirksiukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano mažiukas nuo 10 mėn. užignoravo vežimėlį ir persėdo į triratuką su apsauga. Sėdėdavo ne tik kieme, bet ir namuose taikydavosi į jį įlįst. Sakyčiau labai geras daiktas. Tiesa, mint jo taip ir neišmoko. O nuo 2,6 metų jau bando važiuoti dviratuku.
Atsakyti
aš manau, kad geras dalykas, bet mes dar neturim, per mažos esam rolleyes.gif
Atsakyti
as taip pat apie trirati galvojau ir dabar manu kad reiks parduotuvei isbandyti jei patiks reikes imti o jei nenores sedeti tai gal kitais metais ziuresim smile.gif
Atsakyti
kol neturejom labai reikejo-norejom. tik uz 100lt pirkti neverta, jei pirkt, tai brangesni, kokybiskesni, tvirtesni. nes plastmase jau tokia netvirta, ir varztelius visus baigiam pamesti. tai per kelis vazinejimus nukrito ir apsauga, ir kur kojytems pasidet. o vaikui, tai kaip nuotaika: pavaziuoja truputi, paeina, o kartais bega kuo toliau. va kas patinka tai muzikele. vairas sujungtas su rankena, tai dar alim pavairuoti kur vaziuoti biggrin.gif
o 9men. nemanau, kad per mazi tokiam triratukui. kaimyne mergicka vezioja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ryyd: 15 birželio 2007 - 23:00
yra tokiu stumiamu triratuku Norfoj Baltijos pr.antrame aukste 158 lt. Jie is Vokietijos kam reikia uzeikit ten.Cia klaipedoj
Atsakyti
Maniskis tai milai sedi jame vietoj vezimo. Iki parko,... ir atgal.
Mes jau antra turim, nes pirma pavoge verysad.gif
Taciau pedalu mint kazkaip neskuba, labai patogu kai mama veza g.gif
O pirkom gana paprasta. Toks pat kaip dauguma tu, kur po 100 lt. ir nieko, kolo kas nei vieno varztelio nepametem thumbup.gif
Atsakyti