Įkraunama...
Įkraunama...

Ka klausot kelyje?

Lyg ir neradau panasios temos...

taigi,kokia muzika klausot vairuodamos(-ami) ? rolleyes.gif Ar buna,kad kartais net nepajauciat,kaip pradedat greiciau vaziuot,jei muzika gerai "uzveza" smile.gif

As pati dazniausiai klausau RNB stiliaus muzika. thumbup.gif vairuoju dar gan neilgai,bet esu jau pagavus zvilgsniu is gretimu masinu prie sviesoforo,nes pastoviai kinkuoju i takta ax.gif
Atsakyti
90 hitai tongue.gif" veza "mane,pasitaiko kartais,kad per greitai lotuliukas.gif tenka pritylinti.O dar megstu dainuoti vairuodama,tai susilaukiu keistu zvilksniu sankryzose lotuliukas.gif ,nes kartais per dau isijauciu i daininkes vaidmeni.
Atsakyti
Per tokias "dainininkes" labai dauginasi lavonai, arba jos pačios tampa donorėmis.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 05 18, 08:09)
Per tokias "dainininkes" labai dauginasi lavonai, arba jos pačios tampa donorėmis.

lavonai dauginasi nuo keliu "ereliu" ,kurie laksto kaip beprociai... kurie viens uz kita krutesni nori but...

Tai kas,kad as tos muzikos paklausau,kas,kad kartais ir padainuoju... Sveiko proto niekad neprarandu,man muzika vairuot nemaiso,neklausau jos tokiu garsu,kad aplink nieko paskui girdet nebegaliu doh.gif del saves as rami...ir tu buk dirol.gif

P.S. ka as cia su tavim kalbu,reiktu pirma LT srifta insistaliuot...,kad tamstai but malonu skaityt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziulka: 18 gegužės 2007 - 11:14
QUOTE(dziulka @ 2007 05 18, 12:01)
...  del saves as rami...ir tu  buk  dirol.gif
Tai tada sėkmės kelyje.
QUOTE(dziulka @ 2007 05 18, 12:01)
P.S. ka as cia su tavim kalbu,reiktu pirma  LT  srifta insistaliuot...,kad tamstai but malonu skaityt...

Instaliuotis nereikia, nes jis ir taip yra, užtenka kalbą perjungti ir naudoti mygtukus esančius po F grupės mygtukų eile.
Atsakyti
As visada klausaus muzikos, ir gana garsiai tongue.gif Arba savo CD isidedu arba Power Hirt Radio 4u.gif
Atsakyti
aš tai radija klausau,dažniausiai M-1
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 05 18, 11:33)


Instaliuotis nereikia, nes jis ir taip yra, užtenka kalbą perjungti ir naudoti mygtukus esančius po F grupės mygtukų eile.

Ir dar atsivežt naują loptopą iš LT,kur raidės jau surašytos...arba lipukus ant ant skaičių susiklijuot.Kad nereiktų klaidžiot po klavą,Kur kokia raidė... hihihi.gif

nepyk Palemona aš draugiška asmenybė smile.gif matai net Lietuviškai rašau. ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziulka: 18 gegužės 2007 - 11:48
QUOTE(dziulka @ 2007 05 18, 12:45)
Ir dar atsivežt  naują loptopą iš LT,kur raidės jau surašytos...arba lipukus ant ant skaičių susiklijuot.Kad nereiktų klaidžiot po klavą,Kur kokia raidė...  hihihi.gif

Galima ir su markeriu(CD) susirašyti.
Atsakyti
Pas mane Bumcello - dalila skamba visu garsu smile.gif Techno, sokiu muzika klausausi smile.gif E.Sipaviciaus kartais.
nesuprantu sitos temos esmes, gal siekiama suzinoti, kokia muzika pagerina vairavimo kokybe lotuliukas.gif man muzikos garsumas vairavimui itakos visiskai neturi, muzikos stilius taip pat. O muzika kiekvienas renkasi pagal savo skoni.
Atsakyti
QUOTE(dawnn @ 2007 05 18, 00:51)
O dar megstu dainuoti vairuodama,tai susilaukiu keistu zvilksniu sankryzose lotuliukas.gif ,nes kartais per dau isijauciu i daininkes vaidmeni.

ir as megstu dainuot lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
ypac kai pavargus nakti varai kur, neleidi sau uzmigt, kaip koks dalnebojscikas lotuliukas.gif

QUOTE(Palemonas @ 2007 05 18, 09:09)
Per tokias "dainininkes" labai dauginasi lavonai, arba jos pačios tampa donorėmis.

blink.gif umn.gif

QUOTE(dziulka @ 2007 05 18, 12:01)
lavonai dauginasi nuo keliu "ereliu" ,kurie laksto kaip beprociai... kurie viens uz kita krutesni nori but...  drinks_cheers.gif

Tai kas,kad as tos muzikos paklausau,kas,kad kartais ir padainuoju... Sveiko proto niekad neprarandu,man muzika vairuot nemaiso,neklausau jos tokiu garsu,kad aplink nieko paskui  girdet nebegaliu  doh.gif  del saves as rami...ir tu  buk  dirol.gif
drinks_cheers.gif



O as nejauciau, kai paspaudziu ant greicio, kai isgirstu Marcel Woods "Acselerate" thumbup.gif
O isiap tai pagal nuotaika muzika buna mirksiukas.gif Bet dazniausiai tai man masinoj norisi klubine muzika klausyt...
O kai vakare kala Igno I.V. "Driving to heaven".... pasaka, tada pajunti vaziavimo malonuma... wub.gif
Ant durnumo, nuotaikai pakelt, labai gerai nuteikia Martin Solveig, ypac "rejection" ir "madan", superiniai gabalai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 05 18, 15:15)
O kai vakare kala Igno I.V. "Driving to heaven".... pasaka, tada pajunti vaziavimo malonuma...  wub.gif

drinks_cheers.gif Super gabaliukas thumbup.gif thumbup.gif Garsiai garsiai, kad net nugara kutena sedyne, tai... wub.gif
Atsakyti