Įkraunama...
Įkraunama...

Ka klausot kelyje?

QUOTE(cavalli @ 2007 05 18, 14:28)
drinks_cheers.gif Super gabaliukas  thumbup.gif  thumbup.gif  Garsiai garsiai, kad net nugara kutena sedyne, tai... wub.gif

drinks_cheers.gif aga... man momentais ir net siurpuliukai eina per nugara wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulka @ 2007 05 18, 12:45)
nepyk Palemona aš draugiška asmenybė  smile.gif  matai net Lietuviškai rašau. ..

Tai kad niekas ir nepyksta biggrin.gif - matau, kad pažangą darai.
Atsakyti
sveiutes...
na as ir neabejinga muzikai, o ypac kai vaziuoji...
nors teisetai vairuoju visai neseniai bet tikrai ne blogiau nei vyrai, ir nemanau kad muzika kenkia vairavimui bigsmile.gif
taigi merginos vairuojam ir dainuojam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 05 18, 13:15)

O kai vakare kala Igno I.V. "Driving to heaven".... pasaka, tada pajunti vaziavimo malonuma...  wub.gif


ir as sito noriu paklausyt unsure.gif einu paieskosiu is kur gaut... smile.gif
Atsakyti
O as "russkoje radio" lotuliukas.gif Zinau,kad ne fasonas,bet man patinka lotuliukas.gif
Atsakyti
o boze doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tiksliai doh.gif

Ko,ko,bet jau ruskos muzikos negaliu klausyt...niekur. Bet visi mes skirtingi mirksiukas.gif
Atsakyti
"Pieno lazeriai" gerai veža,nereklamuoju bet pabandykit mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš pastaruoju metu "atradau" Rob Dougan - furious angels" albumuką... nors kartais taip miego norisi po reiso kokio naktinio, tai tik klausausi padangų šniokštimo ir mąstau... intensyviai - kaip čia parvažiuoti be nuotykių. O dabar tai tas pavasaris, stirnų jaunikliai ir visokie "vaiduokliai" be atšvaitų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulka @ 2007 05 20, 00:21)
Tiksliai  doh.gif

Ko,ko,bet jau ruskos muzikos negaliu klausyt...niekur. Bet visi mes skirtingi  mirksiukas.gif



Esme ta,kad turiu suprasti zodzius,ka dainuoja,o angliskai nei bu,nei me nekertu,o lietuviskos tai isvis neimanoma klausytis,tai kas gi lieka??? blush2.gif O siaip tai megstu visokia muzika,net ir klasika,bet masinoj klausausi tik tai,kas veza rolleyes.gif bigsmile.gif Tiesa,ne visada tai buna russkoje radio... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madlen @ 2007 05 20, 11:28)
"Pieno lazeriai" gerai veža,nereklamuoju bet pabandykit mirksiukas.gif

kas cia? Grupe kokia?

As "Black sensation" albumiuka parsisiunciau thumbup.gif irgi gerai veza smile.gif
Atsakyti
[quote=dziulka,2007 05 20, 20:59]
kas cia? Grupe kokia?

Aha, grupė,jaunimas ale toks alternatyvus.
man tai radijas ne schmoll.gif būna , kad fainas gabalas, įsijauti , o sekantis po jo koks nors doh.gif ir tada vėl is naujo įkvėpimą gaudai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madlen: 20 gegužės 2007 - 22:22