Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinės, batukai, tapkutės

Atnaras visiems batukams ir kojinytems mezgiau 1a. gera, 1 a. isvirkscia. Tai labiausiai suspaustas rastas. Bet kad man ir neisplatejo. Jas mezgiau ilgokas, iki puses blauzdeliu. O pacioje pabaigoje pamezgiau kelias eiles vien gerosiomis. Po to eile 2 sumegztos ir uzmetimas, po to vel tiek pat +1 eile gerosiomis. Tada uzlenkiau ir prinarsciau(prikitliavau). I ta krasta veriau platesne juostele uzrisimui. Ilgesnes labai gerai ziema apsaugo blauzdele, jas galima atlekti. Ypac stilingai atrodo mazai mergytes kojytei.
Toki pat krasta dariau ir kepurytes juostelei iverimui. Toks uzlenkimas neisplateja. Ideciau foto, ale nebezinau kur paslepiau tuos batukus.
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2005 08 15, 22:29)
Atnaras visiems batukams ir kojinytems mezgiau 1a. gera, 1 a. isvirkscia. Tai labiausiai suspaustas rastas. Bet kad man ir neisplatejo. Jas mezgiau ilgokas, iki puses blauzdeliu. O pacioje pabaigoje pamezgiau kelias eiles vien gerosiomis. Po to eile 2 sumegztos ir uzmetimas, po to vel tiek pat +1 eile gerosiomis. Tada uzlenkiau ir prinarsciau(prikitliavau). I ta krasta veriau platesne juostele uzrisimui. Ilgesnes labai gerai ziema apsaugo blauzdele, jas galima atlekti. Ypac stilingai atrodo mazai mergytes kojytei.
Toki pat krasta dariau ir kepurytes juostelei iverimui. Toks uzlenkimas neisplateja. Ideciau foto, ale nebezinau kur paslepiau  tuos batukus.


Mezgimo aprašymas tikrai suprantamas ir lengvas, bet va nuotrauka tai būtų gerai 4u.gif Man toks jausmas, kad mezgu pagal aprašymą, bet rezultatą gaunu ne tokį schmoll.gif Gal mano siūlai per ploni? g.gif O gal aš mezguper skystai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2005 01 28, 14:58)
Idedu batuka aprasyma (beje ji galite rasti 2001 m. "Tavo vaikas" Nr.5)

Pradedama megzti nuo padelio. Apmetama 12 akiu ant dvieju virbalu ir mezgamos 44 eiles ripsu (abi puses tik gerosiomis akimis). Po to padelio sonuose surenkama po 20 akiu, galuose po 12 ir mezgama penkiais virbalais aplink 1 geroji, 1 isvirkscioji (kaip kojines atnara).
Numezgus 8 eiles, mezgamas batelio virsus.
12 batelio priekio akiu mezgama dviem virbalais lygiuoju rastu (gerosiomis akimis is gerosios puses, blogosiomis is blogosios). Cia galima megzsti kitos spalvos siulais. Ismezgama 11 akiu o 12 - oji sumezgama su viena sonine akimi. Mezginys pasukamas. Taip mezgama 20eiliu ir sumezgama po 10 akiu is kiekvieno sono.
Po to penkiais virbalais mezgamas batelio "auliukas". Ismezgama viena eile su skylutemis raisteliui: 1 uzmetimas, 2 akys sumezgamos kartu. Batelio "auliukas" gali buti mezgamas stulpeliais 1x1, ripsu, su spalvotomis juostelemis ar puostas neriniu.
Batelio virsu galima pasiuvineti.
Raistuku galuose isneriau tokius apskritimukus, galima padaryti burbulus arba kutus.
Ta pacia tvarka galima ir vaseliu nerti, tik as dar tokiu nebandziau.
O cai mano megzti pagal sita aprasyma :
Batukai


Pagaliau su keleta patobulinimų man išėjo labai gražūs batukai clap.gif clap.gif clap.gif O patobulinimas buvo toks: batelio priekį mezgiau ne lygiuoju raštu, bet tuo pačiu kaip batelio padą - ripsu.
Simre, labai ačiū už šį batukų aprašymą 4u.gif
Atsakyti
mamytės, gal galit pagelbėti. Gal turite aprašymą kaip megsti šiuos batukus? 4u.gif
user posted image

user posted image

Labai noriu krikštynoms dukrytei numegzti, bet kad neįsivaizduoju nuo ko pradėti cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDA2: 07 rugsėjo 2005 - 14:48
Kojinytes vaseliu...
http://img.photobuck...86263822531.jpg
aprasymas:
http://img.photobuck...86263849343.jpg
4u.gif Man tai visai patiko...
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2005 01 28, 14:58)
Idedu batuka aprasyma (beje ji galite rasti 2001 m. "Tavo vaikas" Nr.5)

Pradedama megzti nuo padelio. Apmetama 12 akiu ant dvieju virbalu ir mezgamos 44 eiles ripsu (abi puses tik gerosiomis akimis). Po to padelio sonuose surenkama po 20 akiu, galuose po 12 ir mezgama penkiais virbalais aplink 1 geroji, 1 isvirkscioji (kaip kojines atnara).
Numezgus 8 eiles, mezgamas batelio virsus.
12 batelio priekio akiu mezgama dviem virbalais lygiuoju rastu (gerosiomis akimis is gerosios puses, blogosiomis is blogosios). Cia galima megzsti kitos spalvos siulais. Ismezgama 11 akiu o 12 - oji sumezgama su viena sonine akimi. Mezginys pasukamas. Taip mezgama 20eiliu ir sumezgama po 10 akiu is kiekvieno sono.
Po to penkiais virbalais mezgamas batelio "auliukas". Ismezgama viena eile su skylutemis raisteliui: 1 uzmetimas, 2 akys sumezgamos kartu. Batelio "auliukas" gali buti mezgamas stulpeliais 1x1, ripsu, su spalvotomis juostelemis ar puostas neriniu.
Batelio virsu galima pasiuvineti.
Raistuku galuose isneriau tokius apskritimukus, galima padaryti burbulus arba kutus.
Ta pacia tvarka galima ir vaseliu nerti, tik as dar tokiu nebandziau.


Įdedu nuotraukėlę pagal Simres aprašymą numegztų batukų 4u.gif
Atsakyti
papasakokit kas galit kaip cia toks daiktas gaminasi, gal kokia shemuke butu, nu nieko nesuprantu, be tokiu dalyku nelabai ir moku. ax.gif
Atsakyti
Norėčiau savo mažei žiemai,kad galėtume į laukuti eiti,visviena dar nevaikšto,tai tiktų ir megzti.Bet iš kokių siulų megzti g.gif ,kad būtų labai šilti g.gif
Atsakyti
tiek grožybių radau thumbup.gif ,gal kuri patars kaip juos nunarplioti.

user posted image

user posted image

Nieko nesuprantu,niekaip foto negaliu įdėti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dėja: 30 rugsėjo 2005 - 22:23
jei reik konsultacijos -prasom padesiu, tik pasakyk kuriuos noretum nert
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2005 09 30, 22:56)
Norėčiau savo mažei žiemai,kad galėtume į laukuti eiti,visviena dar nevaikšto,tai tiktų ir megzti.Bet iš kokių siulų megzti g.gif ,kad būtų labai šilti g.gif


Spėju, kad iš vilnos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2005 01 10, 22:54)
Cia jau didesniem,tik nera aprasymu unsure.gif
[attachmentid=8213]
[attachmentid=8214]
[attachmentid=8215]

Kokie grazus batukai smile.gif kai turesiu savo vaikuti, tai butinai pabandysiu tokius numegzti savo angeliukui smile.gif
Atsakyti